TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Bjanka - Sofija un Haiko!!!!


Bjanka - Sofija un Haiko!!!!

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Vai kāds vispār skatās šito seriālu??? Es agrāk neskatījos, bet tad parādījās Haiko - Bjankas brālis un es vismaz pa retam tāku seriālu skatīties. Man kaut kā dikti iepatikās šis pāris - viņi ir tādi mīļi un jauki. Bet galvenie varoņi Bjanka un ovilers gan ir visai garlaicīgi. Katija ir superīga - interesants negatīvais tēls!!! :D

0

2

Es sho seriaalu, skatos dazhreiz :)  Diezgan normaals, bet '' Likme '' daudz daudz labaaka :D

0

3

Nu Likme jau ir Likme...!!! :D  Bet es atkal esmu pārtraukusi šito skatīties. Bet gan jau kaut kad atkal atsākšu. Rīgas Viļņu anotāciju vienmēr izlasu!!!

0

4

albalonga написал(а):

Nu Likme jau ir Likme...!!!   Bet es atkal esmu pārtraukusi šito skatīties. Bet gan jau kaut kad atkal atsākšu. Rīgas Viļņu anotāciju vienmēr izlasu!!!

:D  Pashlaik es arii vinju esmu paartraukusi skatiities :)

0

5

Nu kad bija pats sākums es skatījos, bet man kaut kā apnika... Galvenie varoņi tiešām ir garlaicīgi un tas pašu seriālu arī padara garlaicigu. :D
Nezinu, varbūt sākšu atkal skatīties, kad ies uz beigām... tad jau nu gan kkam interesantākam vajadzētu parādīties. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Bjanka - Sofija un Haiko!!!!