TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Fuego en la Sangre (Meksika, 2007-2008)


Fuego en la Sangre (Meksika, 2007-2008)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Fuego en la Sangre (Meksika, 2007-2008)

Gads: 2007 - 2008
Valsts: Meksika
Ražotājs: Televisa
Telenovele ir "Las Aguas Mansas" un "Pasion de Gavilanes" rīmeks

Aktieru sastāvs:

Adela Noriega - vidējā māsa (Normas prototips)
Eduardo Yañez - vecākais brālis (Huana prototips)
Nora Salinas - vecākā māsa (Saritas prototips)
Elizabeth Álvarez - jaunākā māsa (Himenas prototips)
María Sorté - māsu māte (Gabrielas prototips)
Pablo Montero - viens no brāļiem
Jorge Salinas - viens no brāļiem (pieņemu, ka Jorge būs Oskars, bet Pablo - Franco)
Guillermo García Cantú - ļaunais varonis (Fernando prototips)
Joaquín Cordero - vectēvs
René Casado - mācītajs
Ninel Conde - pieņemu, ka Rosario prototips
Carlos Bracho
Diana Bracho
Sergio Acosta
Sherlyn
Isaura Espinoza
Aurora Clavel
Patricia Reyes Spíndola
Julissa
Rodrigo Meíia
Alejandro Aragón
Radamés de Jesús

Filmēšana sāksies 26. novembrī un notiks dažādās vietās Meksikā - Veracruz, Tabasco, Puebla y Morelos.
Telenoveli prezentēs decembrī Vicente Fernández rančo Gvadalaharā (viņš arī izpildīs noveles tituldziesmu).

0

2

Nav nekādas Barbaras... :(

0

3

Nē, nav gan... :(

Oj, a man kaut kur bija bildes no Meksikas Fashion Awards, kur Barbara sagaida un apskaujas ar Cristianu Meieru un viņas līgavainis Torre arī tur ir. Vēlk ieliksu, ja neaizmirsīšu...

0

4

albalonga написал(а):

Oj, a man kaut kur bija bildes no Meksikas Fashion Awards, kur Barbara sagaida un apskaujas ar Cristianu Meieru un viņas līgavainis Torre arī tur ir. Vēlk ieliksu, ja neaizmirsīšu...

Tas jau ir interesantāk. ;)

0

5

Nu neteikšu, ka galvenais aktieru sastāvs mani dikti priecētu. Nu Normas vietā nevaru Adelu iedomāties. Tāds īsts prieks ir tikai par Noru Salinasu, kas varētu šai lomai atbilst. protams, mans subjektīvais viedoklis. ah, un par daudz satraukuma man tomēr, ka reitingi varētu būt tuvi Pasion de gavilanes reitingiem.
:wacko:

0

6

Esmu priecīga, ka būs Pablo Montero. ;) Žēl, ka Barbaras nav :( Alby, lūdzu ieliec tas foto... :P Man būtu liels prieks tas apskatīties... ;)

0

7

nu es pavsaim noteikti neskatīšos - cik pārsteidzoši pēdējā laikā uznācis netelnoveļu periods, telenovelas liekas pārāk nereālas

nu man jau patīk nora salinosa bet nu nezinu man gan viņa gan Adela Noriega liekas salīdzinoši vcas un neinu cik viņas piemērotas sāi lomai
un nedomāju ka iespējami labāki reitingi un nez vai telemundo dikti ko zaudēs jo kā nekā pasauleē rādītākā telnoevela un domāju ka pasion de gavilades noteikti ir labāks par šo gfaidāmo versiju

0

8

Skatos 1. sēriju tūbītē. Kādas šausmas!!!!! Bet tik ņirdzīgi - ārprāts - tā ir kā parodija par PDG. Un tie brāļi - bļi - užas - viņau figūras i salīdzināt nevar ar patiesajiem un vienīgajiem brāļiem Reijesies - Pablo ir kaut kādas sievišķīgās krūtius, Eduardo tauciņu un puncītis. Vienīgi Jorge vēl kaut cik, bet nu ar Juan Alfonso Baptista patiesi salīdzināt nevar. Es te darbā skatos bez skaņas un klusi ņirdzu...

Superbrālīši... :rofl:

0

9

Un pats smieklīgākais ir tas, ka viņi grūsta viens otru kā traki jaunieši. PDB tas vēl izskatījās normāli, bet te - pieauguši pusmūža vīrieši grūsta viens otru... Ārprāts... Chista - super parodija - nopietni uztvert nespēju!!!! :rofl:

0

10

albalonga написал(а):

Skatos 1. sēriju tūbītē. Kādas šausmas!!!!! Bet tik ņirdzīgi - ārprāts - tā ir kā parodija par PDG. Un tie brāļi - bļi - užas - viņau figūras i salīdzināt nevar ar patiesajiem un vienīgajiem brāļiem Reijesies - Pablo ir kaut kādas sievišķīgās krūtius, Eduardo tauciņu un puncītis. Vienīgi Jorge vēl kaut cik, bet nu ar Juan Alfonso Baptista patiesi salīdzināt nevar. Es te darbā skatos bez skaņas un klusi ņirdzu...

:D :D :D :D

+1

11

albalonga написал(а):

Superbrālīši...

Bilde rēcīga :D :rofl:

0

12

Hihihi... Vienīgā, kuru es saprotu, ir mazā māsa - ja man būtu šitāds vecis mīļākais un šitādi brāļi, es ar uztaisītu pašnāvību... ;fuck;

0

13

albalonga написал(а):

ja man būtu šitāds vecis mīļākais un šitādi brāļi, es ar uztaisītu pašnāvību...

:rofl:

0

14

Livijas lomai varētu ielugt mazlietiņ vecāku aktrisi... es kad skatījos, man liekas, ka varonei ir kaut kur 14 gadi, un blakus viņai tāds vectēvs... nu tas man neptika... a vispār, varēja būt ļaunāk. Varbūt vēlāk, kad ies jau Televisas sižets būs vēl labāk. Nu tē katrai kompānijai ir savi pielūdzeji. Daudziem patiks arī ši versija... ja Diana Bračo un Elizabete Alvaresa nekopētu Kristinas Lilley un Paolas Rejas spēli būtu tā, ka arī man patiktu... :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Fuego en la sangre (Televisa) » Fuego en la Sangre (Meksika, 2007-2008)