TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Pēdējā sērija!!!


Pēdējā sērija!!!

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Manuprāt, pēdējā sērija ir fantastiska!!! Brīnumskaista!  :rose: Tik emocionālas ainas... Esmu sajūsmā.  ^_^
Katjas kāzu kleita man arī ļoti patīk. :) Pasakaina deja virtuvē. Patika, ka kaimiņi ierauga Katju un ir šokā. :D Un Juliana, kā vienmēr, izglābj situāciju. Aleksandrs, šķiet, izdarīja pirmo labo darbu savā mūžā. :D
Kadri, kur Katja ar Andreju ir kopā ir tik mīļi un aizkustinoši.  :give_heart:
Ak, man pēc šīs sērijas noskatīšanās romantika vien prātā! :D

0

2

Ak, es Tev pilnībā piekrītu, Ragana!!! Fantastiski! :) Tik mīļi, skaisti un.. ak, SKAISTI!!! Tā deja virtuvē/balles zālē fantastiska!
Kleita arī fatastiska - es bik priekšu pamainītu, bet savādāk - sapnis....!!!!
Un tik jauki, kad Romans atnāca - viņš tak man tik mīļš. :)
:heart:  smaaaaaidu :)

0

3

piekrītu ik katram Tavam vārdam!!!!!!!!! ah, un tās melodijas kas skan.. īpaši tā viena - kad Katja izkāpa no mašīnas un Andrejs pieskrēja pie viņas paceļot rokās - tādas emocijas rodas!! tik izjūtu, tik aizkustinoši un skumji, ka beidzās.,. ah, pat gandrīz asaras nāca!! Tagad kā pierasts - gribas skatīties kautkādus video, mūziku klausīties no Pīlēna.. ah, nu tik romantiski tas viņiem.. tik ļoti!!!!!!!!!!! ka pat pieerakstīt visu nevaru!! tie kaimiņi super.. Katjas kleita  - svārku daļa vispār super.. viss tas prieks tik dabisks.. ah, nu es esmu sajūsmā!!!! un Juliana fantastiska visu seriālu ;) un kā Andrejs pa balkonu ierāpās.. aw, un deja.. aah,  :heart:  cik super, ka ir forums kam visu pierakstīt :)

0

4

ā, jā.. es jau domāju, kur Romāns nozudis.. super, ka tomēr uzradās beigās :)  :heart:

0

5

aNgeL написал(а):

es jau domāju, kur Romāns nozudis.. super, ka tomēr uzradās beigās

Es jau zināju, ka viņš beigās parādīsies, bet tik un tā prieks. Negribējās, lai viņu draudzība tā izbeigtos. 

aNgeL написал(а):

cik super, ka ir forums kam visu pierakstīt

Aha. :) Un superīga sajūta, ka neesi vienīgais tāds. :D

0

6

Paloma написал(а):

Ak, es Tev pilnībā piekrītu, Ragana!!! Fantastiski!

Jauki. :)

Paloma написал(а):

smaaaaaidu

Es arī. :D

0

7

es varu sataisīt video skrīnus un ielikt ja vajag.
man paāsi arī ļoti patīk šis seriāls. skatījos viņu neatraujot ne aci.! un piekrītu visam jau iepriekš minētajām.. :)

0

8

Es laprāt velreiz paskatītos atkārtojumu jo man patika šī filma :)  :)

0

9

Kaut gan nesekoju visas filmas attīstībai, bet tomēr pēdējo sēriju noskatījos!  :rose:
Katja bija tik satriecoši skaista, un tā kāzu kleita...  :heart: Andrejs lieliski izskatījās!  :heart:
Mmmm, tiešām, pēdējai sērijai arī es atkārtojumu labprāt noskatītos!  :yes:
Ew, a kas tur beigu kadros bija? Ko visi tā dīvaini uz to bērnu skatījās?  ^_^  :lol:

Отредактировано GaBy (23.11.2007 16:47)

0

10

Man ļooti patika pēdējā sērija!!!Tik skasta!!!Tādas emocijas!!!! Katja skaisti izskatījās Andrejs arī labi,tas kā viņš pie Katjas kāpa,deja,kāzas,līgavas nešana uz rokām,skūpsts,orši ka Malinovskis beigās parādījās un viņi ar Andreju salīga mieru, kā tā blondīne būrās bija smieklīgi,Voropajevs gan labi viņai pateica ak jaa un tas kā uz katju viņas kaimiņi skatījās tas gan bija,ko vērts un Juliana arī forši,ka milko atgriezās tā aina ar viņu bija smieklīga un beigās Maša ar lielu punci un Fedju kopā, Taiņai bērns un Katjai ar Andreju bērns!!!ak!!!!! Vienīgi uz bērnu visi beigās tā dīvaini skatījās tas man ne īpāsi patika pietrūka tā kāpēc viņi tā dara(vai viņiem tas bērns nepatika)!!!!!!
Bet tā patika man šis seriāls!!!!!

0

11

eh, es, kā jau pāķe, neredzēju pēdējo sēriju :D nu nekas, gadās :D mūzikas skola  :angry2:

bet stulbi ir tas, ka pīlēna vietā neko nedod :( vismaz es nemanīju :(

Отредактировано angelina (22.11.2007 23:44)

0

12

GaBy написал(а):

Kaut gan nesekoju visas filmas attīstībai, bet tomēr pēdējo sēriju noskatījos!

Savējā. :D Es gan kādas 10 pēdējās sērijas skatījos. :P

GaBy написал(а):

Ew, a kas tur beigu kadros bija? Ko visi tā dīvaini uz to bērnu skatījās?

Vot to es arī īsti nesapratu.. nu laikam jau.. nez.. Katjā iedzimis, vai? Nju tjip - neglītais pīlēns 2? :D
A pa šīm dienām, kad skatījos Katja man beigu beigās iepatikās - neteikšu, ka ļoti patīk pēc izskata, bet pieder šai lomai un beigās brīžiem arī skaista likās. :) Vot Andrejs man joprojām kā nepatīk tā nepatīk. Atsevišķos brīžos pēc izskata un tēlojuma patika, bet pārsvarā - nē.. Nepatīk kā tēlo, nepatīk kā izskatās un viss. :D

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Vienīgi uz bērnu visi beigās tā dīvaini skatījās tas man ne īpāsi patika pietrūka tā kāpēc viņi tā dara(vai viņiem tas bērns nepatika)!!!!!!

Paloma написал(а):

.. Katjā iedzimis, vai? Nju tjip - neglītais pīlēns 2?

jap, nu man arī ne īpaši patika ka skatījās, un piekrītu, ka drošivien piedzima pīlēns 2, un tomēr tajā pats jaukākais bij tas, ka Katja un Andrejs uz bērnu skatījās ar smaidu un mīlestību :)

Paloma написал(а):

A pa šīm dienām, kad skatījos Katja man beigu beigās iepatikās - neteikšu, ka ļoti patīk pēc izskata, bet pieder šai lomai un beigās brīžiem arī skaista likās.  Vot Andrejs man joprojām kā nepatīk tā nepatīk. Atsevišķos brīžos pēc izskata un tēlojuma patika, bet pārsvarā - nē.. Nepatīk kā tēlo, nepatīk kā izskatās un viss.

abi man aktieri iepatikās... Nellija tiešām piešķīra Katjai daudz ko tādu, ka Katju neļauj pielīdzināt citām varonēm - tiešām ar tādu tuvības sajūtu, maigumu.. un ar savām īpatnībām.. tēlo viņa lieliski!! kas attiecas uz Andreja lomas tēlotāju, tad arī piekrītu, ka jūtas viņš bieži netēloja tik patiesi kā varētu (nu man uzreiz Islass nāk prātā salīdzinot), taču.. tas ir reāli - vīrieši ne vienmēr un ne katrs prot izrādīt jūtas.. un tomēr arī šis aktieris deva Andrejas īpašības uzvedībā, balsī un tml, ko nespētu sniegt neviens cits aktieris un šīs lietiņas man patika ;) vispār tagad tā interesanti domāt, kā 200 sēriju garumā ir mainījušies varoņi, cik tuvi mums kļuva un jau vakar man aktuāli bij domāt par to, ka seriāla sākumā Andrejs būtu pasmējies, ja viņam pateiktu, ka viņš iemīlēs Katju un mainīsies ;) bet tā notika :)

0

14

Nu Tev savādāk - Tu tik ilgi skatījies cītīgi... Man ar manām pāris sākuma, pāris vidus, dažām beigu sērijām viņš nepaspēja kļūt mīļš. Un man enradās iespaids ka nemāk izrādīt jūtas, bet ka wnk to nav. ;) aktierim manuprāt jāmāk arī parādīt to nespēju izteikt jūtas.. nezinu.. viņš mani nepārliecināja. ;) ai, proexali. :P

0

15

Paloma написал(а):

A pa šīm dienām, kad skatījos Katja man beigu beigās iepatikās - neteikšu, ka ļoti patīk pēc izskata, bet pieder šai lomai un beigās brīžiem arī skaista likās. :) Vot Andrejs man joprojām kā nepatīk tā nepatīk. Atsevišķos brīžos pēc izskata un tēlojuma patika, bet pārsvarā - nē.. Nepatīk kā tēlo, nepatīk kā izskatās un viss. :D

hehe.  :D Katja.. man arī viņa beidzamajās sērijās patika.. kopš viņa ar Juliānas palīdzību mainījās. ;) Andrejs man gan jau no pašiem sākumiem patīk. :D  pēc izskata. :D

0

16

Paloma написал(а):

aktierim manuprāt jāmāk arī parādīt to nespēju izteikt jūtas.. nezinu.. viņš mani nepārliecināja

nju nestrīdēšos un nelīdīšu dziļāk sarunā.. wnk esu tajā stadijā, kad man patīk realitāte un redzēt cilvēkos to, arī aktieros, ko redzu apkārt...

0

17

ooooooooooooooooooo jaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Sis serials man bija vissmiilakais........    man tagad ir skumji un garlaiciigi, jo, manupraat, sis serials nav aizvietojams,es izlasiiju, ka filmees arii anglu versiju, protams ar citiem aktieriem, bet tk un taa butu interesanti saliidzinaat, es gribeetu redzet anglu versiju.  peeedeeja serija bija ljoti milja taa man patika. visi bija tik skaisti........

0

18

Vienā vecajā žurnāla PUFF numurā bija raksts par šitāda tipa seriāliem [nu, par "Neglītais pīlēns" un "Mīla lielā pilsētā"]... Šie nav vienīgi šāda tipa seriāli... Vēl ir, ja nemaldos, meksikāņiem, indiešiem utt.! :) Es mēģināšu to rakstu atrast! ;)

0

19

jā , vairākās valstīs tika filmētas Yo soy Betty la Fea līdzīgas versijas ;) it kā jau varētu apnikt visas skatīties, taču domāju katrā būtu arī savas īpatnības, gan mūzikā, gan aktieru tēlojumā.. nju es priecājos, ka daļēji esmu redzējusi Verliebt in Berlin un arī Neglīto pīlēnu.. lai gan gribētu redzēt arī originālu ;)

0

20

aNgeL написал(а):

it kā jau varētu apnikt visas skatīties, taču domāju katrā būtu arī savas īpatnības, gan mūzikā, gan aktieru tēlojumā.. nju es priecājos, ka daļēji esmu redzējusi Verliebt in Berlin un arī Neglīto pīlēnu..

no vienas puses nav interesanti skatīties to seriālu, jo tu jau tāpat zini, kas beigās būs, bet no otras puses tomēr ir interesanti paskatīties kā katras valsts aktieri tēlo un kā kopumā izskatās. ;) man ļoti patika Neglītais pīlēns, kautgan filmai pieslēdzos tikai beigās. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Pēdējā sērija!!!