TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Pēdējā sērija!!!


Pēdējā sērija!!!

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

GaBy написал(а):

jo tu jau tāpat zini, kas beigās būs,

patiesībā gandrīz katra seriāla beigas var paredzēt - happy end.. ;) lai gan protams parādās arī izņēmumi.. ;)

0

22

aNgeL написал(а):

lai gan protams parādās arī izņēmumi.. ;)

spilgtākais izņēmums, kas man palicis atmiņā, man liekas, ka bija seriāls "El cuerpo del deseo"! ;)

0

23

jā , tieši par to es arī padomāju - par so seriālu

0

24

Sho seriaalu biju jau noskatiijusies vasaraa , un man tas ljoti patika ! Serials manupraat bija ljoti interesants :) Man ljoti aptika abi galvenie varonji :) It ipashi pedejaa serija - bija fantastiska :heart:

0

25

vēl joprojām skan šādas tādas melodijas galvā un tad skumji paliek, ka jau beidzās.. bet nu - ir pieejami video :D un par to jāpateicas internetam :) °un ļoti priecājos, ka biju skatījusies šo seriālu, jo sākumā nebiju gribējusi (ārprāc :D )

0

26

Man tas seriāls bija ļoti mīļš...  ^_^
Ik pa brīdim vēl paklausos Lorenas Rojas dziedāto tituldziesmu! ;) :heart: Ļoti patīk. :) Un pa brīžam vēl kāda seriāla aina ieskrien prātā. :) Nice memories! ;)

0

27

GaBy написал(а):

Ik pa brīdim vēl paklausos Lorenas Rojas dziedāto tituldziesmu!

diezgan sen neesu klausījusies Lorēnas dziesmas..bet no šī seriāla gan man arī vēl pārāk daudz ainu atmiņā

0

28

man gan likās tāda garlaicīga,tik ilgi visu vilka garūmā
un tpt nekāda dižā skaistule jau nebija,bet nu par gaumi jau nestrīdas:D

0

29

Haily написал(а):

un tpt nekāda dižā skaistule jau nebija

nju ja salīdzināt kāda bij sākumā un kāda beigās, tad manuprāt viņa kļuva daudz skaistāka.. lai gan iespējams tas ir tādēļ ka seriāla gaitā pieradu pie aktrises un viņa man iepatikās ;)

Haily написал(а):

man gan likās tāda garlaicīga,tik ilgi visu vilka garūmā

vispār visu seriālu vilka garumā.. un tad tā nepierasti bij, ka pēdējās 2 sērijās viss sāka notikties tik strauji

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Pēdējā sērija!!!