TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion: Jimena Y Mario


Pasion: Jimena Y Mario

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.youtube.com/watch?v=IdEjpzLd_FE

Tikko noskatījos. Man tā patīk!!!!!!!! Diez, kurā sērijā tas notiek... Tā gribas uz priekšu tikt.... :rofl:

0

2

Skūpsts man šķiet, ka notika 45 sērijā!!!Tie abi gan ir labi,manuprāt viņi telenoveles beigās paliks kopā!!!!!

0

3

Oj, jā, man vien no tiem video youtubā viņi dikti mīļi... Oj, paldies mmaarriiaa, ka tevis dēļ sāku skatīties... :D   Paklau, bik offtopiks - kā tu tadu niku sadomāji - grūti tevi tā saukt - nevar neka mīļāk... Hmmm... drīkst es tev par mary saukšu?????

0

4

albalonga написал(а):

drīkst es tev par mary saukšu?????

Protams,ka drīkst!!!Tas tā mīļi skan!!!!

albalonga написал(а):

kā tu tadu niku sadomāji

Ja godīgi tā uzreiz vispār ilgi nedomājot vajadzēj niku un kautkā ātri izdomāju un arī tāpēc ne varbūt maria bet mmaarriiaa,jo vienā forumā kad reģistrējos iešāvās prāta maria,bet tur jau bija tāds lietotājs un tad uzraxtīju mmaarriiaa un nebija,tāpēc arī šeit laikam tomēr tāpēc ka citā tā nu ceru ka apmēram manu garo stāstīšanu saprati!!!!!Un man varbūt pat gribētos kādu citu niku,bet cik man liekas niku nevar nomainīt!!!!Mary tāds daudz jaukāks!!!!!

albalonga написал(а):

Oj, paldies mmaarriiaa, ka tevis dēļ sāku skatīties...

man jau dikti liels prieks, ka tu skaties!!!!!

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Un man varbūt pat gribētos kādu citu niku,bet cik man liekas niku nevar nomainīt!!!!Mary tāds daudz jaukāks!!!!!

Nomainīt var. Es kā admins varu nomainīt, ja tev ir vēlēšanās, bet es tevi jebkurā gadījumā turpmāk par mary saukšu... :D

mmaarriiaa написал(а):

man jau dikti liels prieks, ka tu skaties!!!!!

Man arī prieks, ka skatos. Tagad jau 12. sēriju.

0

6

albalonga написал(а):

bet es tevi jebkurā gadījumā turpmāk par mary saukšu...

:D

0

7

albalonga написал(а):

Man arī prieks, ka skatos. Tagad jau 12. sēriju.

Malacis tu ļoti ātri tiec uz priekšu!!!

0

8

Oj, 44-tā sērija beidzās ar šo fantastiski kaislīgo skūpstu. albalonga ir stāvā sajūsmā - ak, cik jauki un mežonīgi un vispār viņi tagad kļūst par manu mīļāko pāri - pat nezinu - kāpēc. Viņos vienkārši ir tāds dzīvīgums. Un vispār kā viņi abi sarunājas - tie dialogi ir dzēlības un humora pilni. Ak, kaut vairāk ainu ar viņiem būtu - dievinu... albalonga ir laimīga un dodās gulēt. Jau biju sākusi 45. seriju skatīties, bet tomēr apturēju sevi. Nevar tā - rītdienai un parītdienai kas jāatstāj. Turklāt uz tik lieliskas nots ir lieliski beigt. Ak, es jau zinu, par ko šonakt sapņošu.

Labi, stop, velreiz noskatīšos skūpstu un tad gulēt... :rofl:

0

9

albalonga написал(а):

Oj, 44-tā sērija beidzās ar šo fantastiski kaislīgo skūpstu. albalonga ir stāvā sajūsmā - ak, cik jauki un mežonīgi un vispār viņi tagad kļūst par manu mīļāko pāri - pat nezinu - kāpēc. Viņos vienkārši ir tāds dzīvīgums. Un vispār kā viņi abi sarunājas - tie dialogi ir dzēlības un humora pilni. Ak, kaut vairāk ainu ar viņiem būtu - dievinu... albalonga ir laimīga un dodās gulēt.

kā jau teicu manuprāt tie abi ir baigi labie un intweresantais pāris!!!!Jimena skūpsta sākumā nu tā itkā negribētu bet pēctam jau pati padevās!!!Man viņi vnk baigi  patīk!!!!

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Man viņi vnk baigi  patīk!!!!

vovo, man tāpat. Un tā esu kopā 45. sērijas noskatījusies. Hihihi, tūlīt būšu tevi panakusi, jo atnācu uz darbu no tās atbaidošās sapulces un te neviena nav - varu droši skatīties. :dance:

0

11

Visu laiku ,vērojot šo pāri gribējās smaidīt ,redzot ,kā viņi māna paši sevi ,nespējot atzīties pat paši sev ,kur nu vēl viens otram ,vai citiem ,ka mīl viens otru .

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion: Jimena Y Mario