TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Garīdzniesk - Ricardo krusttēvs(Pasion)


Garīdzniesk - Ricardo krusttēvs(Pasion)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Viņu atveido Ēriks del Kastillo, kurš atveidoja Čepi Apuesto el Amor. Man tā viņs patīk un viņa smiekliņi ir fantastiski. Tikko tos no sirds izbaudīju, kad Ricardo viņam pateica, ka ir ielīlējies 27. sērijas beigās.

0

2

albalonga написал(а):

Viņu atveido Ēriks del Kastillo, kurš atveidoja Čepi Apuesto el Amor. Man tā viņs patīk un viņa smiekliņi ir fantastiski. Tikko tos no sirds izbaudīju, kad Ricardo viņam pateica, ka ir ielīlējies 27. sērijas beigās.

:D

0

3

Dons Gaspārs ir viens no labākajiem priesteru tēliem ,kāds rādīts seriālos ,ar lielu dzīves pieredzi ,iejūtīgs ,taktisks un lielisks diplomāts ,kas iztiek bez farizejiskas moralizēšanas .To ,ka tieši viņš salaulās Kamilu un Rikardo ,es sapratu jau no paša sākuma .

0

4

Terēze написал(а):

farizejiskas

ko nozīmē šitais vārds???  :D

0

5

Farizejs nozīmē svētulīgs liekulis ,tāds ,kas nesaka ,ko domā ,kas izliekas ,ka ir ļoti pareizs un godīgs .

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Garīdzniesk - Ricardo krusttēvs(Pasion)