TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Sexo, Amor y Otras Perversiones


Sexo, Amor y Otras Perversiones

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Ielādējās!!!!!!!!! Tagad iekopēšu savā MP3 pleijjerī un nogādāšu uz darbu. Ja kādu interesē - pa skype varat saņemt. Redzējusi vel neemu, tāpēc nevaru izteikties, bet tie ir daudzi atsevišķi stāsti par dažādiem cilvēkiem par sexu, mīlestību un vēl šo to. Filma šķiet nav domāta maziem bērniem - sakas ar kailu sievieti. Tomēr man domāt, ka visi te jau esam gana pieauguši. Filmā vairāki telenovelēs redzēti aktieri - pazīstamākie no tiem Ana Serradilla un Fernando Carillo.

0

2

Fernando Kariljo! :O Es to gribu redzēt... :D :D :D Vai Tev ir links? ;)

0

3

vai tev ir skype?

0

4

Ne. :( Ja loti vajag, tad varu noladet. ;)

0

5

Nolādēt gan, tad caur skypu tev šo filmu un arī kādreiz citus video, ja ko gribesi, varēšu sūtīt. Filma ir DVD kvalitāte 700MB - nevienā failu apmaiņas serverī tadu neielādēsi. Es no torrenta apmēram 36 stundas bez apstājas lādēju, a pinocchio pa skypu sodien pa vienu stundu nosūtījās.

0

6

Ok, tūlīt nolādēšu un uzrakstīšu savu niku privatajā izziņā. :)

0

7

oki

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Sexo, Amor y Otras Perversiones