TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jaunumi par Gabrielas Spanic māsu Danielu! :)


Jaunumi par Gabrielas Spanic māsu Danielu! :)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Piektdien Gaby māsai Danielai piedzima meitiņa, kuru nosauca par Katalīnu!:yahoo:
Tas ir tīīīīīīīīk forši!!! Gaby tagad ir tante un Daniela ir mamma!:yahoo: SUPER! :ok: :give_heart: :rose:
No sirds apsveicu gan Gaby, gan viņas māsu!:kiss:

0

2

Ja, pievienojos. Smagi bija, kad Daniela bija komā un varēja bērniņu zaudēt. Pie tam tajā laikā, kā Gabija vēlāk atzinās, ārsts viņai paziņoja, ka viņai ir vēzis, bet tā bija kļūda, paldies dievam. Tagad Gabijai ir jauns draugs un viņa ir ļoti laimīga.

0

3

Jām, tik tiešām, labi, ka Danija pamodās no komas.. Tas mani pamatīgi sabiedēja.. :(
Par to, ka Gaby ir jauns draugs, es nezināju... :blush2: Bet man ir lielumliels prieks ar viņu, ka viņai ir jaunas attiecības, jo Gaby man tik tiešām ir ļoooti mīļa! :heart:

0

4

Es arī apsveicu viņas abas!!!Tiešām lieliska ziņa :give_heart:

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Es arī apsveicu viņas abas!!!Tiešām lieliska ziņa :give_heart:

esmu stāvā sajūsmā!!!!! :heart:  :yahoo:

0

6

jā, baigi, baigi super!!!!!!!! Apsveicu viņus visus :) oo, tā man arī jauna info, ka Gabijai jauns draugs :)

0

7

aNgeL написал(а):

oo, tā man arī jauna info, ka Gabijai jauns draugs :)

man arī tas bija jaunums, bet man ir ļoti liels prieks par Gaby! ;):)
un paldies, alby, ka pateici. :friends: ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jaunumi par Gabrielas Spanic māsu Danielu! :)