TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 28.sērija un līdz tam...


28.sērija un līdz tam...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Oj, gribas izteikties par PA.. Ir lietas, kas man patīk un ir interesanti, ri lietas, kas kaitina.
Anselmo man liekas vispār kaut kas neloģisks - kā viņš tā var notēlot? Kaut kā tas viss nedabiski, tāds gādīgais vīrs.. pat notēlot tādu tak nav viegli tādam kā viņš.  Krīt uz nerviem...
Ko es jau sen nesaprotu - nafig tā kalpu ģimenīte??? Viņi vispār kaut kādā bezsakarā...
Un.. Elenai kas ir bijis ar Rohelio??? Vēl sakiet, ka Denīze ir viņa meita... Sviests...
Kas man tiešām patīk ir Denīze un Rikardo un tas viss ap viņiem. :) Tas man tiešām ir interesanti un patīk. :) Viņi tik jauki, Rikijs sakarīgs palicies. :) Prieks par viņiem. :)
Naty un Adrians - garlaicīgi. Nekā aizraujosā viņu attiecībās, tik mierīgi viss utt... Jā, jauki, skaisti, bet.. garlaicīgi. :/ Un neredzu nekādas iespējas kā'viņu attiecības varētu palitk īpaši interesantākas. :/
Ko atkal nevar teikt par Moniku un Saulu - viņiem dzirksteļu pietiek. :D Dievinu tos abus. :D
Uz Manuelu un Agatu skatoties man gandrīz slikti, neviens no viņiem nepatīk un kopā vispār.. šausmas.
Glorija.. arī tīri labi man patīk. Tikai tas, kas tagad notiek - mazliet nesaprotu iemeslus, bet nu.. ;)
Ak, kā es ceru, ka turpināšu skatīties, bet šādi turpinoties var gadīties visādi. :/ Nu - ja Denīze un Rikardo noturēs manu interesi, tad viņu dēļ vien skatīšos. :D Un lai paskatītos uz Lori.  :heart:

0

2

nu, man patīk - tas ir gluži manā stilā līdz šim :D tieši tā man patīk, jo, piemēram, Mundo de fieras mani šausmīgi tracināja tas, ka starp galvenajiem varoņiem bija diezgan maz saskarsmes utt, maz bij tādu brīžu, kad viņi bija kopā un laimīgi. te pagaidām man prieks - jau vismaz laiciņš Naty un Adrianam :)

0

3

Man atkal patīk vairāk kā bija ecdd. :D Man patīk sarežģījumi attiecībās utt... :)

0

4

neciešu sarežģījumus :D

0

5

angelina написал(а):

neciešu sarežģījumus

pff.. bet bez sarežģījumiem nav arī stāsta. :D nu nepatīk man tik mierīgas, bezkaislīgas attiecības kā Naty un Adrianam.. Ne, ne tas, ka nepatīk, bet... seriālā jābūt kam interesantam utt.. a starp viņiem viss ir pārāk labi. :D it kā stāsts par viņiem, bet bekas jau nenotiek...

0

6

jā, vienīgais, vajag vairāk kaislības un gultas ainu :D

0

7

vot kāpēc es nebrīnos ko tādu izlasot??? :D
Nu - man tas vēl nebūtu svarīgākais.. ;) bet viņu attiecībām vienkārši nav.. asuma! Vot, beidzot iznāca ārā īstais vārds. :D Asuma nav.. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 28.sērija un līdz tam...