TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Pēdējā sērija! ;(


Pēdējā sērija! ;(

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Ehh, neticās, ka šodien jau MDF beidzās.. :cray:
Beigās bija žēl Joselīnas.. :cray: Labi, ka viņa saprata savu nodarīto ļaunumu un lūdza piedošanu Gabrielam, Kārenai un Leonardo! :cray:
Marianhela izskatījās vnk satriecoši savās kāzās ar Gabrielu! :heart: Tik ļoti patika viņas kleita un satriecošais smaids! ;)
Ehh, pat asara nobira skatoties pēdējo sēriju.. ;)
Kā jums patika? :)

0

2

Vispār man pēdēja sērija ne īpaši iepatikās. :D Tā bja ļoti banāla un es pat teiktu garlaicīga. ;)
   Man patika:
Paulīnas un Marianhelas izskats kāzās, rotāts tiltiņš un tas kā Marianhela ar Gabriēlu brauca laiviņā. :D
   Man nepatika:
Joselīnas uzvedība beigās bija ļoti savāda. Sākumā viņa bēga, gribēja glābtis, vēlāk nodomāja uztaisīt pašnavību (kā cilvēks var nokrist no tāda augstuma, 5 minūtes parunāt un tikai tad nomirst? :D Viņai vajadzēja vai nu uzreiz nomirst vai dzīvot vēl, vismaz minūtes 20, nevis tieši tādu laika garumu, lai visiem lūgtu piedošanu. :D Turklāt, viņa tā runāja, it kā viņa ne pati gribētu nomirt, bet tā itkā kāds uz viņu izšauja un viņai ir maz laika atvadīties. :) Vajadzēja sākumā mierīgi visiem atvainoties vai atstāt atvada vēstuli, bet tad lēkt... :D) Vispār man arī nepatika tas, cik ātri mainījās Mirjama... Viss uzreiz uzlabojas, visi kļuva labi... Pārāk tipiski. :) Agrāk man tas viss patika, bet šajā telenovelē aktieru spēle beigās nebja pārliecinoša. :) (īpaši Joselīnas)
Vot tā. :)

0

3

rubi написал(а):

Joselīnas uzvedība beigās bija ļoti savāda. Sākumā viņa bēga, gribēja glābtis, vēlāk nodomāja uztaisīt pašnavību (kā cilvēks var nokrist no tāda augstuma, 5 minūtes parunāt un tikai tad nomirst? :D Viņai vajadzēja vai nu uzreiz nomirst vai dzīvot vēl, vismaz minūtes 20, nevis tieši tādu laika garumu, lai visiem lūgtu piedošanu.

par to uzvedību tas jā. :D laikam tās halucinācijas radās no tā, ka dzēra zāles ar alkoholu. :) ir daudzas filmas, kurās cilvēki nolec... tjipa guļ, atvainojās un tad nomirst.. kkā nereāli.. piem. man atmiņā palicis ir sseriāls "Starp mīlu un naidu" un "Dumpīgais eņģelis"[tikai Kristāla nevis atvainojās, bet nolādēja Lusiju un Raulu..]

rubi написал(а):

Vispār man arī nepatika tas, cik ātri mainījās Mirjama...

īstenībā pēdējās sērijās, manuprāt, varēja saprast, ka viņa mīl Leonardo kā dēlu, tikai to neizrādīja... :)

0

4

vispār es redzēju kādu pusi no pēdējā sērijas un man nepatika
tas pārspīlētais tīri labā 8un tīri ļaunā no škiršana
tas tā nedaudz debīli

0

5

labi, piekrītu. Lai gan Gabijas dēļ visu so laiku neko sliktu neesmu teikusi par noveli, bet tagad pateikšu - man ta nepatika, pat ļoti. Un pēdejā sērija arī nepatika, lai gan Gabija protams fantastiski izskatījās. Un sakumā kādu viņi Gabijas telu izveidoja - man riebās. Un vispār zinot visas tas aizkulises es patiesi brīnos, ka Gabija nepameta so noveli. Pēc sīs noveles viņa pat nozverejās, ka nekad vairs neatgriezīsies Meksikā. Bet nu tas viss emocijas - es domāju, ka ne jau Meksika ka tāda vainīga, bet Televisa, kurā vecās zvaigznes dikte noteikumus. Nu redz, ka Gabija visiem tagad lepni rāda pigu - respektīvi - viņa ir atgriezusies Meksikā, bet kopā ar Telemundo.

Jā, un vispār Televisa jūdzās - gada vārds - nu tagad tas jaunais PDG rīmeiks - tādi veci aktieri visi salasīti. Nu bļin - Jorge Salinas Oskara lomā - šausmas. Kur viņiem prāts. Jorge ir lielisks aktieris un man viņs patīk, bet nu viņs ir par vecu. Par Eduardo Janjesu vispār nerunāšu, bet nu viņš redz tagad atkal dikti populārs kļuvis ar Destilando aMOR.  Vispar ziniet man bailes, ka Univision atkal kaut kā spēs skatītajus ievilināt un šis Televisas projekts ASV būs ļoti populārs. Ja salīdzina Televisu un Telemundo, tad Telemundo ir vairak naudas, ir labaki aktieri, ir labāka tehnika un vizualais noformējums, ir labaki producenti. Bet viena ļoti nozīmīga lieta Telemundo smagi zaude Televisai - viņiem nav labi scenāristi un tapēc viņu projekti izgāžas viens pec otra pat par spīti zvaignznēm. Labi, albalonag ne pa tēmu pamatīgi izteicās un tagad dodās mājās.

0

6

jap, šoreiz gan ,alby, piekrītu par visu, ko esi uzrakstījusi.

0

7

Es arī piekritu alby, bet no sevis gribu iebilst, ka šajā pirmo reizi ieraudzīju Sāru Maldonado, par to esmu ļoti pateicīga šai telenovelei. :) :ok: :heart:

0

8

rubi написал(а):

Es arī piekritu alby, bet no sevis gribu iebilst, ka šajā pirmo reizi ieraudzīju Sāru Maldonado,

biju dzirdējusi par viņu iepriekš, bet iepatikās viņa man arī no fierrām par ko priecājos :)

0

9

nez kpc man pedeja laikaa visu serialu beigas skiet garlaicigas:D
un Marianhelas kleitas šlepe ar bija pa garu:D
bet tā jau beigas simpātiskas
kā vnm laimīgas beigas,bez tām nu nekādi

0

10

Haily написал(а):

kā vnm laimīgas beigas,bez tām nu nekādi

nju ne vienmēr.. ir arī izņēmumi :D bet pārsvarā jau jā... pierasts happy end ar kāzām..

0

11

Jā, ir arī izņēmumi - piemēram Rubi. :D Daļēji arī ECDD, Presenca de Anita, daļēji La Mujer De Judas u.t.t. ;)

0

12

rubi написал(а):

Daļēji arī ECDD

hmm.. kāpēc daļēji??

jā, Rūbijai bij interesantas beigas.. intrigējošas.. un tā gribas turpinājumu

0

13

Kaut arī man patīk Gaby... Tā kāzu kleita bija galīgi garām!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Pēdējā sērija! ;(