TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Jūsu mīļākais pāris Makleoda meitās! (Varat izvēlēties vair&


Jūsu mīļākais pāris Makleoda meitās! (Varat izvēlēties vair&

Сообщений 1 страница 20 из 31

Опрос

Jūsu mīļākais pāris Makleoda metās!
Klēra un Alekss

22% - 10
Tesa un Deivs

0% - 0
Tesa un Niks

45% - 20
Džodija un Antonio

0% - 0
Stīvija un Alekss

15% - 7
Mega un Terijs

4% - 2
Keita un Deivs

6% - 3
Harijs un Sandra

0% - 0
Bekija un Džeiks

2% - 1
Kāds cits pāris

2% - 1
Голосов: 44

1

Nu es vienmēr esu bijusi Nika un Tesas fane!!!! Bet vel man ļoti patīk Megas un Terija attiecības. Ja, un dievināju tomēr Aleksu ar klēru. Jūs pat iedomāties nevarat, kā toreiz raudāju, kad Klēra nomira...

0

2

nu man noteikti būs

Jodi & Matt

nez kāpēc

pamanīju ka eanketā viņu nav minētu

http://www.youtube.com/watch?v=TJOdu4DtQhM

0

3

pinocchio написал(а):

Jodi & Matt

Tas laikam tapēc, ka vispār tādu neatceros... Skatījos ta sen jau un turklāt pēc Klēras nāves neregulāri un maz... Sorry, pinocchio.

0

4

albalonga написал(а):

Tas laikam tapēc, ka vispār tādu neatceros... Skatījos ta sen jau un turklāt pēc Klēras nāves neregulāri un maz... Sorry, pinocchio.

nu tagad jau arī viņš nav parāījies cik saprotu nio tubes video viņa beigās ar viņu paliek kopā

0

5

es par tesu un Niku. viņi man jau no paša sākuma diktām patika. un vakar youtubi skatoties, iemīlēju savas Keitas mīlestību -  - pāri Keita un Deivs. eh.
un redzat kā man kaut kā sanāca - tieši pēc Klēras nāves kaut  kā vairāk interese radās, pašai par to izbrīns. kā raudāju par viņas nāvi un pazušanu no seriāla.
;)

0

6

Es ar par Tesu un Nicu :D . . . .Tas ir tas galvenais, kas mani pie šī seriāla saista....

0

7

Es nobalsoju par Tesu un Niku - patīk man viņu attiecības, lai gan tā viņu ķīvēšanās , kuru esmu redzējusi gan uzjautrina, gan arī bik besī.. un vēl arī par Klēru un Alexu - jau no paša sākuma gribēju, lai viņi ir kopā, un tā bij trauma, ka Klēra nomira :( Stīvija man sobrīd izskatās, kā Klēras aizvietotāja un lai gan diezgan labi patīk, taču tas man nepatīk :/

0

8

nu es gan viņu īsti nesaskatu kā klēras aizvietotāju
vēl nemaz nezin ka viņa ir makleoda
viņa ir varen lasbs un jauks cilvēks un man viņas attiecības ar alexu pat patīk labāk nekā klēras un aleka
un man viņa patīk pat laaāk nekā kl;ēra varen labs cilvēks
viens gan man makleonās tracina - drēbes drēbes no vecās modes garis džinsa svērki un tas skaitās sapuc'wejies tā tracņa bet vēlāk visi smuki ģērbsies nerunāsim par mannu jodiju kura ''gerbsies un ir dievīga

0

9

wnk es kautkā dikti pieķeros pie lietām un nemāku sadzīvot ar pārmaiņām.. tas tāds viens mans trūkums.. tā bij arī ar Amuletu, ka šķita, ka Peidža aizvieto Prū, bet iepazīstot viņu pamanīju to, cik ļoti viņas dažādas un samierinājos ;) tāpat jau arī ar citiem gadījumiem ;) wnk Klēra baigi patika, lai gan Stīvija arī sāk iepatikties ;)

0

10

Es nobalsoju par niku un Tesu, klēru un Aleksu man tiešām bija ļoti skumji kad klēra nomira es godīgi pat raudāt sāku bija ļoti skumjšs brīdis!!!!Vēl es nobalsoju par Megu un teriju!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (02.12.2007 21:04)

0

11

aNgeL написал(а):

wnk es kautkā dikti pieķeros pie lietām un nemāku sadzīvot ar pārmaiņām.. tas tāds viens mans trūkums.. tā bij arī ar Amuletu, ka šķita, ka Peidža aizvieto Prū, bet iepazīstot viņu pamanīju to, cik ļoti viņas dažādas un samierinājos  tāpat jau arī ar citiem gadījumiem  wnk Klēra baigi patika, lai gan Stīvija arī sāk iepatikties

nu jā ja priekšeras pie lietām ir grūti no tām atrauties arī man bet nu klēra manī nebiaj iesakņojusies tā pat kā prū bet nu enzinu ko esdarīšu kad man as jodijas vairs nebūs

un neviens nebalso par manu jodiju ak nabadzīte viņas jaukumu nenovērtē

0

12

pinocchio написал(а):

un neviens nebalso par manu jodiju ak nabadzīte viņas jaukumu nenovērtē

Man Džodija arī ļoti patīk!!!Viņa ir forša, jauka, un jautra !!!!!!Nenobalsoju par viņu un antonio jo man nepatika Antonio!!!!!!

0

13

man labaak patiik Tesa un Niks! :) ^_^

0

14

mmaarriiaa написал(а):

Man Džodija arī ļoti patīk!!!Viņa ir forša, jauka, un jautra !!!!!!Nenobalsoju par viņu un antonio jo man nepatika Antonio!!!!!!

nu prieks ka tev vismaz patīk 'jodija
tāpēc jaunnobalsoju par vitu pāri un ielikot tur dom'ju par jodiju un citām viņas atit'[e'bibām bet nu nemāku spriekstpar viņu

0

15

man Džodija arī patīk.. bet sākumā vairāk patika.. wnk brīžiem bišku tracina viņa mani, bet arī bieži patīk un šķiet interesanta ;)

0

16

nu man pavsiam noteikti viņa netracina pat nedaudz nē
dievinu vīņu
gan iskata ziņā gan viņu pāsu
un šis dienas sērijā man biji ārkārtīgi viņas žēl un man riebjas tā stulbā blondīnīte un tās blondās draugs idioti tādi kā tā var ar 'jodiju
bet nu šis dienas sērijas beigas bija varen laibas un man jodija izcēlās tesas frāze bija lba bet kop gan viņa darītu ja jodija nebūtu usākusi

0

17

nju es šodien neredzēju :( skola vainīga.. ka parasti

0

18

aNgeL написал(а):

nju es šodien neredzēju  skola vainīga.. ka parasti

nu es šodien redzēju
ja būtu vairāk laika laprāt pastāsītu bet nu es ar vienu roku rokos internetā vēsturē aktualitātes

0

19

Man par brīnumu šodien sanāca paskatīties un man šī sērija patika, kaut vai tāpēc, ka Niks noskūpstija Tesu... ^_^

0

20

Lisa написал(а):

Man par brīnumu šodien sanāca paskatīties un man šī sērija patika, kaut vai tāpēc, ka Niks noskūpstija Tesu...

oppāa.. tagad toč žēl, ka neredzēju sēriju.. hmm.. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Jūsu mīļākais pāris Makleoda meitās! (Varat izvēlēties vair&