TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » El Engano sākums


El Engano sākums

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

Telemundo paziņojis, ka Madre Luna beigsies 4. janvāāsākas jaunai novelei. Tā var būt El Engano vai La Traicion. Es protams ceru, ka El Engano, bet La Traicion drīzāk pēc La Esclava Isaura.

0

2

Oj! Tas jau tik drīz! :yahoo: Tomēr tik un tā nevaru to sagaidīt! :) :heart:

0

3

Oo - tiešām drīz! :) cik labprāt skatītos.. nju - ta jau redzēs. Bet ja video būs vecajā labajā megā, tad diez vai skatīšos. :/ ja kur citur - iespēja bik palielinās. Lai gan pirmkārt bez PA gribu Pasion redzēt. ;)

0

4

Ja vien varētu noskatīties visu, ko gribas...

0

5

vot vot... :/ neiespējami.. :/

0

6

Nu es jau ielādēšu visur, kur vien gribēsiet, lai tik jūs skatītos... :rofl:

0

7

Tam es ticu, alby! :D

0

8

man, piemēram, megaupload visvairāk patīk. :) (tagad Rosalindu lādēju - 264 MB par apmēram 45 minūtem. Tas taču ir jauki. ;))

0

9

albalonga написал(а):

Nu es jau ielādēšu visur, kur vien gribēsiet, lai tik jūs skatītos...

:rofl:  akkk. k''apēc es par to īpaši nešaubos?? :D nu tad varēsi to darīt un es ventīšos skatīties. :D

rubi написал(а):

man, piemēram, megaupload visvairāk patīk.  (tagad Rosalindu lādēju - 264 MB par apmēram 45 minūtem. Tas taču ir jauki. )

Ahaa.. un pēc jāgaida 200-400 min lai lādētu nākamo. Nu lielas veiksmes gadījumā var 2 t'da izmēra pēc kārtas ielādēt. Tas man nepatīk. Un ļoti. :( pat ja ir laiks, citreiz vienkāŗši nevaru vairāk ielādēt. :(

0

10

rubi написал(а):

man, piemēram, megaupload visvairāk patīk.

Es gan vīlos megā. Tagad draudzējos ar sendspace.

Отредактировано Ragana (30.11.2007 16:27)

0

11

Paloma написал(а):

nu tad varēsi to darīt un es ventīšos skatīties.

:yahoo:

0

12

Paloma написал(а):

Ahaa.. un pēc jāgaida 200-400 min lai lādētu nākamo. Nu lielas veiksmes gadījumā var 2 t'da izmēra pēc kārtas ielādēt. Tas man nepatīk. Un ļoti.  pat ja ir laiks, citreiz vienkāŗši nevaru vairāk ielādēt.

Es megā lādēju reizi dienā, ja vajag lādēt vairākas sērijas, tad lādēju no citas programmas, tomēr, ja ir iespēja lādēt megā, es to lietoju. ;)

Ragana написал(а):

Es gan vīlos megā. Tagad draudzējos ar sendspace.

Sendspace man patīk, bet pēc laika video pazūd... :( Tas man nepatīk, jo piemēram redzot, ka kāds atrada linkus 100 sērijām, tad ielādēt tas visas ar sendspace nav iespējams, bet ja tas ir megauplodā, tad varēšu tas lādēt pat pēc gada, varēšu nesteigties. ;)

0

13

rubi написал(а):

Es megā lādēju reizi dienā, ja vajag lādēt vairākas sērijas, tad lādēju no citas programmas, tomēr, ja ir iespēja lādēt megā, es to lietoju.

Nu jāāā - man mega patīk, ja vajag tik vienu sēriju dienā! Bet ja vienā dienā skatos vairākas sērijas, kā man reizēm sanāk, tad ir švaki.. :/ jo datorā nav vietas, lai es veidotu sēriju uzkrājumu.s Maksimālais divas vienlaicīgi var būt - bet arī tad, ja vienu vismaz ļoti drīz noskatīšos... :/

0

14

prieks, labalonga, par tavu prieku.
man šis prieks atkritīs, bet dzīvošu līdz jums tā pat.
;)

0

15

jau skatoties uz Gabiju Espino un arī sen neredzēto Kariljo (gribas atcerēties kā viņš tēlo, vai mainījās tēlojums) gribas skatīties šo seriālu - bet mūžīgā laika problēma.. 12. klase.. lai gan domāju, ka kautko no šī seriāla redzēšu ;)

0

16

:dance:  :laimigs:

0

17

Jeeej!!!!!!Es par to esmu dikti laimīga, ka drīz jau varēs redzēt el Engano!!!!!Nevaru vien sagaidīt!!!!!!!Gabija- būs tik forši viņu redzēt atkal jaunā telenovelē!!!!!!!!!

0

18

Nu tagad ir skaidrs, ka Madre Luna beigsies 11. janvārī, tāpēc domājams, ka El Engano sāksies 14. janvārī vai arī kādā citā dienā tajā nedēļā...

0

19

prieks par albalongas prieku.
:D

0

20

Ura!!! Beidzot!!! ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » El Engano sākums