TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Vai kāds skatīsies "Viktoriju"????


Vai kāds skatīsies "Viktoriju"????

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Video būs. Un šobrīd izņemot PA, kuru patiesībā esu pārstājusi skatīties, bet gan kaut kad atsākšu, šis ir vienīgais seriāls no Telemundo - līdz El Engano un La Traicion jāpagaida  - tie abi sāksies jaunajā gadā. Es Mauricio Ochmana dēļ sākšu skatīties un ta jau manīs.

0

2

Eh, nu ja tu man pa skype 'varētu sūtīt tos video, tad moš paskatīšos - vismaz no sākuma. Ir tik daudz, ko gribas skatīties, bet nekādīgi visu nesanāk.. :(

0

3

Nu kā jau esmu teikusi. Visārēji izplatītās slimības - Laika trūkums, dēļ neskatīšos.
Un, ja būtu nedaudz vairāk laika, es tomēr nedomāju, ka šis seriāls būtu manu priorotāšu saraksta augšgalā. Gribas, bet ir citi, ko vēl vairāk gribas.
;)

0

4

Es neskatīšos, man Maurisio Očmans nepatīk (atvaino, alby ;)), Viktorija Ruffo arī ne īpaši patīk. :)

0

5

es ar visdrīzāk neskatīšos. Nu besis kaut kāds ar to Masteru. Esu pikta. Netaisot te pielīst un apmierināt viņa ego visos iespējamos veidos...

0

6

nu es neksatīšo nav kad
skatīšos uz jauko mausrisu savos sapņos par ziemasvētku darbu nezinu kad pieķeršos kad bus laik

0

7

Nu ja būs video, un ja ies normāli ar PA, varbūt paskatīšos, gribētos jau nu. Bet saprotu tevi alby - man arī dusmas.. PFfff... Es nesaprotu - viņiem tik žēl ir, ka citi var redzēt tās sērijas? Man nebūtu žēl.. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Vai kāds skatīsies "Viktoriju"????