TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Mcleod's Daughters Episode 88 - Call me Kate


Mcleod's Daughters Episode 88 - Call me Kate

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Mega un Džodija gatavojas pārcelties uz Melburnu, kad fermā parādās Džodijas skolas dienu draudzene Keita, kas meklē darbu fermā. Tikmēr no medusmēneša atgriežas Harijs un Sandra ar priecīgiem jaunumiem – viņi gaida pēcnācēju. Taču Sandrai pēkšņi sākas skaudras sāpes un viņa zaudē bērnu.

or

Jodi battles with what seems like the biggest decision of her life after Kate Manfredi marches into Drovers Run, while Sandra's pregnancy causes more sorrow than joy.

0

2

:D
nu man lieli prieki - Kate beidzot parādās.
un sērija tiešām bija priecējoša un interesanta.

un vispār. es biju šokā par to, ka tiešām mēs ar Keitu esam tik līdzīgas raksturā. jā, tikai man vēl nav tas 5 gadu plāns. bet tur tik jāsaka, ka bija doma savu dzīves plānu sastādīt, ka vien es zinātu, kas es būtu.

un turklāt - man tik ļoti patīk Jody un Kate draudz'ba. kā viņas saka - truly disgusting

:D  :D  :D  :D  :D

0

3

danna написал(а):

truly disgusting

yes truly disgusting
nu kas tad ar manu jodiju nav skaists
bet klēra man ar to savu 5 adu plānu tīri patīk
es pat gribētu plānu bet nu man vajadzēju nedaudz vienkāršāklu viņu

0

4

pinocchio написал(а):

bet klēra man ar to savu 5 adu plānu tīri patīk

Klēra??? Tu laokam domāji Keita!!! :D

0

5

:D

Отредактировано Dafniite (08.07.2009 18:34)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Mcleod's Daughters Episode 88 - Call me Kate