TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » "Viktorijas" un citu noveļu reitingi ASV...


"Viktorijas" un citu noveļu reitingi ASV...

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

4. decembrī

BAJO LA MISMA PIEL: 6.1
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 4.5
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.4
CÓDIGO POSTAL: 7.5
JUAN QUERENDON: 15.6
AMAR SIN LÍMITES: 15.2
PASIÓN(INICIO): 18.4
MADRE LUNA: 6.4
VICTORIA(INICIO): 6.9
PECADOS AJENOS: 4.1
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.2
DECISIONES DE MUJERES: 1.9

5. decembrī

BAJO LA MISMA PIEL: 5.1
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 4.8
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.0
CÓDIGO POSTAL: 7.0
JUAN QUERENDON: 16.3
AMAR SIN LÍMITES: 15. 4
PASIÓN: 15.9
MADRE LUNA: 5.8
PECADOS AJENOS: 4.0
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.3
DECISIONES DE MUJERES: 1.9

VÍCTORIA: 7.5

0

2

6. decembrī

BAJO LA MISMA PIEL: 5.0
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 4.7
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.2
CÓDIGO POSTAL: 7.2
JUAN QUERENDON: 16.2
AMAR SIN LÍMITES: 16.4
PASIÓN: 15.2
MADRE LUNA: 5.9
VÍCTORIA: 8.0
PECADOS AJENOS: 5.1
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.2
DECISIONES DE MUJERES: 2.2

0

3

7. decembrī

BAJO LA MISMA PIEL: 5.0
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 4.8
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 4.9
CÓDIGO POSTAL: 6.9
JUAN QUERENDON: 15.3
AMAR SIN LÍMITES: 14.8
PASIÓN: 13.9
MADRE LUNA: 5.2
PECADOS AJENOS: 4.5
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.3
DECISIONES DE MUJERES: 1.9
VÍCTORIA: 6.5

0

4

11. decembrī (10. decembrī bija 6,5 Viktorijai, bet tagad nevaru atcerēties, kur šos reitingus redzēju)

BAJO LA MISMA PIEL: 5.2
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 5.0
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.0
CÓDIGO POSTAL: 7.2
JUAN QUERENDON: 15.6
AMAR SIN LÍMITES: 14.9
PASIÓN: 16.0
MADRE LUNA: 5.2
PECADOS AJENOS: 3.7
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.5
DECISIONES DE MUJERES: 2.5
VÍCTORIA: 6.4

0

5

JUAN QUERENDON
AMAR SIN LÍMITES
nu m,an interešējošās telenovelas stabili turās uz kājām un tas laikam man arī ir svarīgi

DECISIONES DE MUJERES - kaas tas kāpēc neko nezionu
tads nav tas pats decisiones???

0

6

pinocchio написал(а):

kaas tas kāpēc neko nezionu
tads nav tas pats decisiones???

Ir, ir, tikai tipa 2. sezona skaitās - tāpēc tāds nosaukums.

0

7

albalonga написал(а):

Ir, ir, tikai tipa 2. sezona skaitās - tāpēc tāds nosaukums.

to es nezināju
bet nu to es pa rweizēm paskatos man tīti [patīk riezēm tā dikti vienkārši bet tikutnā jauki vienīgais neviena tru cik es esmu redzējusi nav ar varen juku kautko nav liel akontrasta

0

8

13. decembra

BAJO LA MISMA PIEL: 5.6
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 5.1
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 6.0
CÓDIGO POSTAL: 7.0
JUAN QUERENDÓN: 16.7
AMAR SIN LÍMITES: 16.4
PASIÓN: 17.4
MADRE LUNA: 6.3
VICTORIA: 7.7
PECADOS AJENOS: 4.9
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.5
DECISIONES DE MUJERES: 1.9

14. decembra

BAJO LA MISMA PIEL: 6.1
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 5.6
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 6.0
CÓDIGO POSTAL: 7.4
JUAN QUERENDÓN: 15.4
AMAR SIN LÍMITES: 15.3
PASIÓN: 15.2
MADRE LUNA: 5.4
VICTORIA: 6.9
PECADOS AJENOS: 4.2
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.4
DECISIONES DE MUJERES: 1.8

0

9

Tīri normāli Viktorijai :) un pelnīti. :) PA gan joprojām švaki iet.. protams, žēl Lores dēļ un citu, bet..

0

10

MIÉRCOLES 2 DE ENERO

BAJO LA MISMA PIEL: 4.4
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 4.4
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.3
CÓDIGO POSTAL: 6.3 (ULTIMOS CAPITULOS)
JUAN QUERENDON: 15.9
AMAR SIN LÍMITES: 17.4
PASIÓN: 17.1
MADRE LUNA: 6.1
VICTORIA: 6.8
PECADOS AJENOS: 4.1
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.5
DECISIONES DE MUJERES: 1.6

JUEVES 3 DE ENERO

BAJO LA MISMA PIEL: 5.8
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 5.8
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 6.1
CÓDIGO POSTAL: 7.6 (ULTIMOS CAPITULOS)
JUAN QUERENDON: 16.5
AMAR SIN LÍMITES: 17.4
PASIÓN: 17.6
MADRE LUNA: 6.3
VICTORIA: 7.4
PECADOS AJENOS: 4.7
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.2
DECISIONES DE MUJERES: 1.8

VIERNES 4 DE ENERO

BAJO LA MISMA PIEL: 5.3
NUNCA TE DIRÉ ADIÓS: 5.1
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.7
CÓDIGO POSTAL: 7.0 (ULTIMOS CAPITULOS)
JUAN QUERENDON: 15.7
AMAR SIN LÍMITES: 16.0
PASIÓN: 16.9
MADRE LUNA: 5.8
VICTORIA: 7.4
PECADOS AJENOS: 4.9
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.2
DECISIONES DE MUJERES: 2.1

0

11

Viktorijai iepriecinoši reitingi :) salīdzinoši augsti (nu, uzreiz pēc tiem padsmitniekiem :D ) bet tāpat manuprāt augstākus būtu pelnījusi :D

0

12

LUNES 7 ENERO:

BAJO LA MISMA PIEL: 4.7
NUNCA TE DIRЙ ADIУS: 5.1
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 5.6
CУDIGO POSTAL: 7.1
JUAN QUERENDON: 16.1
AMAR SIN LНMITES: 17.6
PASIУN: 18.8
MADRE LUNA: 6.9
VНCTORIA: 7.9
PECADOS AJENOS: 5.0
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.5
DECISIONES DE MUJERES: 2.2

MARTES 8 ENERO:

BAJO LA MISMA PIEL: 5.5
NUNCA TE DIRЙ ADIУS: 5.7
BAJO LAS RIENDAS DEL AMOR: 6.1
CУDIGO POSTAL: 7.9
JUAN QUERENDON: 16.2
AMAR SIN LНMITES: 17.1
PASIУN: 18.4
MADRE LUNA: 6.6
VНCTORIA: 7.8
PECADOS AJENOS: 4.7
LA MUJER EN EL ESPEJO: 1.6
DECISIONES DE MUJERES: 2.0

0

13

Manam mīļajam Pasion vieni no vislabākajiem reitingiem, bet Viktorijai jau arī nav tik traki(noteikti kādreiz noskatīšos, jo mašlaik diemžēl nav laika)

0

14

mmaarriiaa написал(а):

Manam mīļajam Pasion vieni no vislabākajiem reitingiem, bet Viktorijai jau arī nav tik traki(noteikti kādreiz noskatīšos, jo mašlaik diemžēl nav laika)

Nu tas loģiski. Lielākā ASV telenoveļu auditorijas daļa ir valstī ieceļojušie meksikāņu. Un Pasion ir Meksikas telenovele, kuru turklāt pārraida Univision, kura izplatība ASV ir lielāka nekā Telemundo. Tā šīs abas kompānijas atšķiras - Univision reti ko taisa pati - vairāk  iepērk un Televisas produkciju rāda un pelna ar lielākajiem reitingiem spāņvalodīgo vidū ASV. Bet Telemundo reti kad rāda citu kompāniju ražojumus - praktiski visu ražo pati. Reitingi nav tik lieli kā Univision un pat nevar būt. Telemundo pelna galvenokārt ar savu telenoveļu pārdošanu citām valstīm.

A vispār viņu abu sāncensība mēdz kļūt komiska - notiek baigā cīņa par aktieriem. Telemundo bieži vinnē, jo var atļauties maksāt vairāk. Bieži pārvilina aktierus. Pecados Ajenos pirmizrāde aizkavējās arī tāpēc, ka gaidīja, kad pa Univision beigsies Acorralada, kur Sonjai Smitai galvenā loma bij. A tagad šovakar Telemundo rāda 2 Victoria sērijas - un ziniet kāpēc? Tāpēc, ka šodien vision ir pirmizrāde Amas de Casa Desesperadas, kuram paredz milzu popularitāte. Translācijas laiks tas, kas līdz šim bija PA. Un ko dara Telemundo? Telemundo pārceļ PA uz agrāku laiku, kurā agrāk bija Madre Luna un vecajā PA laikā, tad, kad Amas de Casa... sāk rādīt, ieliek otru Victorijas sēriju.... Dikti viltīgi!!!!! :rofl:

0

15

Es ar par Pasion reitingiem priecājos. :) man atkal Pasion ir tas seriāls, kruu noteikti noskatīšos. Kā nekā 1/4 jau esmu noskatījusies. :D
Un kaut arī manuprāt Viktorija būtu pelnījusi augstākus reitingus bet šie arī tīri labi. :)

0

16

albalonga написал(а):

Nu tas loģiski. Lielākā ASV telenoveļu auditorijas daļa ir valstī ieceļojušie meksikāņu. Un Pasion ir Meksikas telenovele, kuru turklāt pārraida Univision, kura izplatība ASV ir lielāka nekā Telemundo. Tā šīs abas kompānijas atšķiras - Univision reti ko taisa pati - vairāk  iepērk un Televisas produkciju rāda un pelna ar lielākajiem reitingiem spāņvalodīgo vidū ASV. Bet Telemundo reti kad rāda citu kompāniju ražojumus - praktiski visu ražo pati. Reitingi nav tik lieli kā Univision un pat nevar būt. Telemundo pelna galvenokārt ar savu telenoveļu pārdošanu citām valstīm.

A vispār viņu abu sāncensība mēdz kļūt komiska - notiek baigā cīņa par aktieriem. Telemundo bieži vinnē, jo var atļauties maksāt vairāk. Bieži pārvilina aktierus. Pecados Ajenos pirmizrāde aizkavējās arī tāpēc, ka gaidīja, kad pa Univision beigsies Acorralada, kur Sonjai Smitai galvenā loma bij. A tagad šovakar Telemundo rāda 2 Victoria sērijas - un ziniet kāpēc? Tāpēc, ka šodien vision ir pirmizrāde Amas de Casa Desesperadas, kuram paredz milzu popularitāte. Translācijas laiks tas, kas līdz šim bija PA. Un ko dara Telemundo? Telemundo pārceļ PA uz agrāku laiku, kurā agrāk bija Madre Luna un vecajā PA laikā, tad, kad Amas de Casa... sāk rādīt, ieliek otru Victorijas sēriju.... Dikti viltīgi!!!!! :rofl:

tu esi īsta grāmata no tevis tik mācīties un mācīties šīs zināšanas!!!!Kā var tik daudz zināt?Tu esi vissīstākais zināšanu iemiesojums!!!!

0

17

:rofl:

0

18

Zini? Es ar piekrītu mmaariiaa!!! :D  albalonga nudien ir īsta staigājoša enciklopēdija. :D
Bet telemundo nu gan tiešām viltīgi.  :rofl:  u mēs ar tevi, albalonga, no tā esam tikai ieguvējas. :D

0

19

Paloma написал(а):

Un kaut arī manuprāt Viktorija būtu pelnījusi augstākus reitingus bet šie arī tīri labi.

nu man gan liekas ka anas dēl būtu tikai tainīgi kad būtu viktorijai sliktāki reitingi
un varen dikti ceru ka manas anas telenovelai būs varen lieli panākumi
un ka mana gabriela solisa būs iemīļotāka un līdz ar to pierasītaka

0

20

pinocchio - labāk neturpini, sastrīdesimies :P man vienalga tava Ana, bet Viktorija ir fantastiska! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » "Viktorijas" un citu noveļu reitingi ASV...