TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Ev, nu davai - skatāmies Viktoriju!!!!


Ev, nu davai - skatāmies Viktoriju!!!!

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Pagaidām tik Paloma un es skatāmies un šķiet, ka mums abām patīk - ļoti patīk. Darbs vismaz pagaidām sižeta ziņā ir daudz reālāks un loģiskāks nekā PA. Mauricio Ochmana varonis ir ļoti interesants, Vikija Ruffo pati par sevi ir vērtīga. Geraldīne Bazana te ir patiesi lieliska - interesanta viņas varone un būs interesanti redzēt, kas tālāk ar viņu notiks. Nu varu tikai ieteikt skatīties. Brīvdienas tak jums tūlīt būs, tā ka... :D

0

2

es jau labprāt.. vēl vairāk gribas klausoties tajā ka jums patīk.. bet.. es jau iesāku Pasion, PA un jau arī tos pametu jo nav kad.. sāk vēl vienu seriālu negribas.. un tad atkal pamest novārtā..
P.S alby - šādi ziņojumi te 3 :D

0

3

aNgeL написал(а):

alby - šādi ziņojumi te 3

nu kā - 3x jūs tak aicinu... :rofl:  Patiesībā forums gļukoja. Tūlīt izdzēsīšu...

0

4

Jāā - man arī ļoooti patīk! :) Tiešām - reāls, loģisks. Mani priecē Tatjana - tik normāla varone, kurai tiešām var dzīvot līdzi, un ceru, ka viņa arī nepārvērtīsies par ļauno maitu, kas strādās neģēlības. Geraldine fantastiska!! Tēlojums, izskats, apģērbs - esmu sajūsmā. :) Nu u ngalvenie varoņi jau paši par sevi. :D Ruffo man no Pamātes laikiem mīļa kļuvusi :)
Eh, kā gribētu, lai aNgeL būtu laiks skatīties.. :(

0

5

albalonga написал(а):

Geraldīne Bazana te ir patiesi lieliska - interesanta viņas varone un būs interesanti redzēt, kas tālāk ar viņu notiks.

kā viņa ar tu būs
alablonga nejaukā alblonga

0

6

:rofl:

0

7

jā jā tev tas ir smieklīgi bet man traģisjki bet nu tā pat nesaceries jo nav laika skatīties nākoģad to vien darīšu kā cūitīgi māčišos lai neko neika''etu

0

8

Jaa !
Man arī ļoti patīk šis seriāls tilai īsti labi nesaprotu Spaņu valodu,  bet skatos tāpat :D (kauko jau saprotu)":D
:) Vienkārši dievinu :)

0

9

Linda написал(а):

Jaa !
Man arī ļoti patīk šis seriāls tilai īsti labi nesaprotu Spaņu valodu,  bet skatos tāpat  (kauko jau saprotu)"
Vienkārši dievinu

Ja ko nesaproti, prasi forumā un es vai Paloma tev paskaidrosim... :D

0

10

Cik foooorši, ka ir vismaz trešais, kas dalīs manu un albalongas sajūsmu! :) U&n tiešām - ja ko vajag, prasi, gan jau pa abām izskaidrosim. :D

0

11

Sāku nesen skatīties, cenšos visā iebraukt, bet liekas tīri interesants!
Nebiju lasījusi aktieru sastāvu un tikai šodien pamanīju ka Heronimi ir Očmans! Man tāds kauns, ka neatpazinu viņu uz reiz, vēl jo tāpēc, ka tagad no rītiem sanāk skatīties Marinu.
Man jau likās dīvaini, ka Heronimo un Ricardo no Marinas abu aktieru acu skatieni mani dažbrīd biedē un tagad sapratu kāpēc tā ir!
Kā es tā varēju. Pašai tagad nāk rēka par sevi un savu neuzmanību! :rofl:

0

12

Ja jums viņa tik ļoti patīk arī es sāku apsvērt iespēju, ka skatīšos, jo tā skatītos, bet galīgi ar laiku nesanāk!!!!!
Bet, ja viņa patiešām ir tik interesanta tad laikam sākšu taisīt maratonu, lai tiktu līdz tai sērijai kurai Jūs!!!!

0

13

nu man jau dikti patīk. Lai gan ar Islu esmu iekavejusi - un vēl Zorro jāskatās. Jau nedēļu Primu neskatos, bet atsākšu ar rītdienu, kad vairs nevajadzēs no rītiem uz darbu iet tik agri. Nu es esmu apstajusies pie 58. sērijas. Šodien tikko 63. sēriju ielādēju. Droši vien svētdien visas iekavētās noskatīšos.

0

14

Nu jūs tikai iegūsiet, skaotites Viktoriju! :)
Hehe, es esmu tālāk par alby redzējusi :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Ev, nu davai - skatāmies Viktoriju!!!!