TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 3. sezona » Charmed 3x15 - Just Harried


Charmed 3x15 - Just Harried

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Paipere pārdzīvo, ka viņas kāzu dienā blakus nebūs mammas. Tikmēr Prū redz savādus sapņus, kuros ir kāds motociklists. Kārtejā sapnī viņa uzzina, ka tiek aizdomās turēta kādā slepkavībā. Petija uzrodas pie Paiperes, arī Prū un Fēbe ir aizkustinātas par mātes klātbūtni. Ceremonijas laikā iebrauc motociklists ar motociklu un Prū astrālais ķermenis dodas viņam līdzi. Fēbe paziņo, ka Prū tiek aizdomās turēta par slepkavību. Leo un Kouls dodas uz bāru, lai atrastu īsto slepkavu. Izmantojot Baltazara tēlu, Kouls atdod slepkavu Derilam. Atliek atsaukt atpakaļ Prū, kas nav tik viegli, jo viņas sapņi ir bijuši saistīti ar viņas zemapziņu, kas izpaudās astrālajā ķermenī..

0

2

noskatījos arī šo šodien, lai gan šogad jau biju skatījusies :D mjaa..žēl man Paiperas, ka tās kāzas liek daudz nervu zaudēt, bet tomēr beigās viss bij mīļi, magiski ar burvību :) ļoti man patīk kā visas 3 sagērbtas, izskatījās :) Un Fēbe ar Koulu kopā :) :) :) jaukii :) un vēl kas man patīk, ka Koulam nav jābaidās ne no viena parastā mirstīgā kurš ir 2 reizes lielāks par viņu, krutāks un iedomājas, ka ir spēcīgāks, jo izgāžas.. Kouls tač ir Baltazars :D foršs brīdis bij :D jauki, ka bij gan mamma, gan omīte un tētis :) °kopumā interesanta sērija :)

0

3

aNgeL написал(а):

un vēl kas man patīk, ka Koulam nav jābaidās ne no viena parastā mirstīgā kurš ir 2 reizes lielāks par viņu, krutāks un iedomājas, ka ir spēcīgāks, jo izgāžas.. Kouls tač ir Baltazars

:D :D :D

0

4

šitā man patika.
jau esmu teikusi, ka tiešām apbrīnoju un priecājos par viņu mīlestību.
tādai ir jābūt mīlestīai.

0

5

jāa.. viņiem bij savs īpašs mīlasstāsts, kurš izturēja līdz pat beigām :) skaisti - ragana un eņgelis (gaismas glabātājs) :)  lai gan brīžiem viņu šķiršanās bij diezgan padumja..

0

6

aNgeL написал(а):

lai gan brīžiem viņu šķiršanās bij diezgan padumja..

diemžēl. bet cilvēki mīlestībā mēdz būt dumji un smieklīgi.

0

7

danna написал(а):

bet cilvēki mīlestībā mēdz būt dumji un smieklīgi.

tas gan.. mīlestībai ir pārāk liela ietekme uz cilvēku.. dažkārt gan tas nemaz nav labi

0

8

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lSZ7s9-qjNc[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 3. sezona » Charmed 3x15 - Just Harried