TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 51.sērija un promo


51.sērija un promo

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

:cray: ārprāc, es tūlīt apraudāšos, pie tam, rīt nevarēšu redzēt - braucu uz laukiem, nu ārprāc  :cray:

nu, ir tā, ka Elēna un Agata izplānoja Naty noslepkavošanu un bij avārija (cik jau nu var saprast - viņas bērns drošvien miris :cray: )

promo ir nu tik, tik, es gribu raudāt Adrians ar raud, ar naty ir slikti, bet nu domāju, ka viņa izdzīvos - par agru vēl, lai mirtu.

es tagad drošvien gulēt nevarēšu, ai, nu nesaprotu, kāpēc jūs atmetāt skatīties PA, bet nu paši vainīgi, ok, loģikas nekādas, visiem varoņiem savā starpā aizdomīgi daudz saistību, bet nu emocijas, emocijas ir noteicošās...

es eju raudāt :cray: :cray::cray::cray::cray::cray::cray::cray::cray::cray::cray::cray::cray:

0

2

angelina написал(а):

par agru vēl, lai mirtu.

hmm.
tu domā, ka natālia vaarētu nomirt?
vai tad galvenās varones arī mēdz mirt?

eh. bet jā. pat neskatoties, liekas bezgala skumji.

0

3

nu, Izabella nomira, tā ka no mūsdienu novelēm visu var sagaidīt.

0

4

bet tur jau visa telenovele bija veidota daudz savādāka. ar reinkarnāciju. un izabelu - nebūt ne tipisku labo varoni.
te vienkāršās telenoveles princips, kur satiekas dzīvē cietušie, bet vienozīmīgi labi cilvēki - vīrietis un sieviete. iemīlas un cīnās par savu mīlestību. un nogalināt nataliu, būtu kā vispār izjaukt seriālu.
eh. tas tik mans viedoklis.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 51.sērija un promo