TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Victoria - 13. un 14. sērija - fermā...


Victoria - 13. un 14. sērija - fermā...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

albalonga noskatījās šīs 2 serijas pēc kārtas un stulbi smaida.... :D  Nu tad beidzot arī Viktorija sāka vismaz ar kaut ko atbildēt uz Jeronimo centieniem. Un pirmais skūpsts - mans dievs - tik vienkārš, vecmodīgs, bet tik fantastiski jauks. Un tie dialogi un vispār gandrīz viss, ko Jeronimo saka... :give_heart:  Un tā saruna- Viktorija: "Ko tāds vīrietis kā jūs redzat tādā sievietē kā es?", Jeronimo: "Trīs bērnus, no kuriem 2 neciešamas meitas, eks-vīrs, kurš mani ienīst un sievasmāte slepkava..."  :rofl:  Un tālāk seko teksts, ka ja nopietni, tad "ko es redzu jūsos? Es redzu jūs..." Tik fantastiski!!!!! Un galu galā viņa viņam tomēr atļāva sev piezvanīt vakarā... ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... Nu come on - skatieties Viktoriju!!!! Man jau Dame Chocolate laikā saka patikt Mauricio Ohmann, bet ar šo lielisko lomu es sāku viņu dievināt. A Ruffo man vienmēr ne visai patikusi, bet tagad sākt patikt. Tik jauki!!!! :dance:

0

2

Paloma arī noskatoties stulbi smaidīja :D Nu super sērijas, super seriāsl un kāpēc mēs esam vienīgās, kas izbauda šo prieku - skatīties Viktoriju???
Ak, varu tikai piekrist visam, ko teici!! Man vēl patika, kad vēlāk viņa ar dēlu runāja un viņš to pašu pateica, ko var redzēt viņā. :D  ai, cik sen nebija seriāls, kuram tā dzīvotu līdzi, gaidītu! :) turklāt šeit gandrīz visi varoņi man ļoti patīk - Paula, Mariana interesantas personības, Santjago... tāds nekāds, bet vismaz vienīgais atbalsts. :D Un man ļoti patīk Enrike un Tatjana kā pāris :) man prieks, ka Tatjana nav tipiskā ļaunā maita :) nu ko tur - vienvārdsakot, mīlu šo seriālu :D

0

3

Piekrītu Paloma. Turklāt Victoria šobrīd ir vienīgā novele, ko skatos. Un patiešām izbaudu skatīšanos... Ai, kaut ātrak visi aizvāktos, lai 15. sēriju varu redzēt...

0

4

Nu es vēl PA skatos, bet tas vairāk kā piespiedu kārtā, jo jāskatās un viss. ;) Interesanti cik vispār sērij ubūs PA?
Bet Viktoriju tiešām izbaudu, gaidu, ar prieku skatos. :) :) :)

0

5

Paloma написал(а):

Un man ļoti patīk Enrike un Tatjana kā pāris

:D Šobrīd es tam varu piekrist. :D

Paloma написал(а):

man prieks, ka Tatjana nav tipiskā ļaunā maita

Ah... Tany... :love: :D
Jā, bet šo skūpstu es gan laikam pārtinu. :blush: :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Victoria - 13. un 14. sērija - fermā...