TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Kāaaaaads prieks!!! ECDD ir atpakaļ TV3 :)) es zināju, ka tas notiks!


Kāaaaaads prieks!!! ECDD ir atpakaļ TV3 :)) es zināju, ka tas notiks!

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Nu - šiten taisam fiestu, jo mēs ļoti priecājamies, vai ne? :)

no 5. janvāra 12:15-14:15, cik es sapratu :)

es esmu laimīga :)

0

2

Tieši tā - visu pareizi pateici!! Urāāa - mums svētki!!!  :yahoo:
Ai, un cik super redzēt ecdd banneri foruma pirmajā lapā!!  :heart:

0

3

Lieliski!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

+1

4

Laikam jau pareizi darīju, ka uzreiz kā to uzzināju paziņoju angy

Man arī liels prieks :))

0

5

jāaa, Norkys, no manis info ātri gāja tālāk :D

0

6

pa dienu?
cik neparasti no tv3 puses.
bet man prieks par jums LAIMIĪGĀS!
:D

0

7

Jauki, taču žēl, ka laikam neradīs jauno LA seriālu....

0

8

Superīgi jaunumi!!! :)

0

9

ahāaa.... :D es pat neizteikšos jo tāpat tak skaidrs :D

0

10

Es arī esmu ļoti priecīga!!! :D Cik lieliski, ka TV3 atkal rādīs telenoveles! ;)

0

11

tikai atkārtos... es gribu, lai rāda kādu jaunu...

A vispār es šorīt pa to krievu kanālu skatījos - Andresa bēres bija. Hihihi, man patika, kā Izabelita viņu piebeidza... Vispār Martins Karpans bija lielisks tajās pēdējās epizosēs pirms savas nāves...

0

12

nu ko... man jau labaak kaut ko jaunnu... ieraudzitu iespeejams vismaz 2 seerijas :rofl: nu labi... iespeejams ariiii shito apskatiishos 2 seerijas... ja vien vareeshu...

0

13

Eu, es tikai tagad pamanīju-5. janvāris taču ir sestdiena! Darbadienās seriālu joprojām nav.

0

14

Nu ja... darbdienās nav.. Un ja ecdd paliks tikai sestdienās, man jau baisi paliek pēc cik ilga laika pienāsk 33.sērija  :wacko:

0

15

Paloma написал(а):

man jau baisi paliek pēc cik ilga laika pienāsk 33.sērija

O, jā...  :/

0

16

Paloma написал(а):

Un ja ecdd paliks tikai sestdienās, man jau baisi paliek pēc cik ilga laika pienāsk 33.sērija

to tu katru dienu vari datorā redzēt.

bet skaties no citas puses - jo mazāk sērijas nedēļā, jo ilgāku laika posmu mēs redzēsim ECDD!

0

17

angelina написал(а):

bet skaties no citas puses - jo mazāk sērijas nedēļā, jo ilgāku laika posmu mēs redzēsim ECDD!

tā ir arī mana logika :D es jau šodien kā iedomājos, ka gadu noteikti rādīs.. tak tas ir tik fantastiski!!!!!!!!! cerams, šoreiz TV3 negriezīs arā kadrus   kā pagājušo reizi.. :/

0

18

angelina написал(а):

to tu katru dienu vari datorā redzēt.

nu jāāā... :D tikai es to nedaru... :D

angelina написал(а):

bet skaties no citas puses - jo mazāk sērijas nedēļā, jo ilgāku laika posmu mēs redzēsim ECDD!

Te nu gan pilnīgi piekrītu un par to esmu sajūsmā!!! Kādu gadu? Pēc maniem aprēķiniem gandrži trešadaļa gada būs vajadzīga lai tiktu līdz 33.sērijai. :D Tā ka ecdd mūs cerams ilgi jo ilgi priecēs reizi nedēļā :yahoo:

aNgeL написал(а):

cerams, šoreiz TV3 negriezīs arā kadrus   kā pagājušo reizi..

oooj, jāāā'!!! Šausmas, viņi tak tāāāādu skaistumu grieza ārā! :(

0

19

aNgeL написал(а):

cerams, šoreiz TV3 negriezīs arā kadrus   kā pagājušo reizi..

es gan domāju, ka griezīs, jo vnk seriālam ir divas versijas - Telemundo pilnā, un ķip starptautiskā. nu, tā man allosha skaidroja to, ka seriālam taču būtībā ir 143. sērijas, bet forumā sanāca kkādas 156. es jautāju, kāpēc tā, un man šitā pateica. bet nu cerēsim!

0

20

Paloma написал(а):

Kādu gadu? Pēc maniem aprēķiniem gandrži trešadaļa gada būs vajadzīga lai tiktu līdz 33.sērijai.

es nerēķināju.. un vismaz gads būs.. ar to man pietiek :P

angelina написал(а):

es gan domāju, ka griezīs,

bet.. viņi tak tāadus brīžus grieza° - piem kautko tik svarīgu, kā Izabellas atzīšanās, a nenogalināja Pedro.. un cik atceros, tad pa lietuvu rādīja to, ko mūsu TV3 izgrieza.. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Kāaaaaads prieks!!! ECDD ir atpakaļ TV3 :)) es zināju, ka tas notiks!