TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 55.sērija, Lores solītais pārsteigums un citi notikumi


55.sērija, Lores solītais pārsteigums un citi notikumi

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

tāks, nu es saprotu, ka man drošvien atkal sanāks runāt pašai ar sevi, bet pēc tik interesantas un labas sērijas nevaru klusēt.

tātad, par pārsteigumu - tie, kuri nav Lorefani un Lores dziesmas nepārzin, iespējams nesapratīs. momentā sērijas sākumā, kur Adrians ir pie Naty un ķip tur iztēlojas, tajā brīdī skan jaukā Lorenas dziesma - "Sin ti no se". protams man - kā jau man - atkal acīs sariesās asaras, kaut gan es jau biju iepriekš uzzinājusi, kas tas par pārsteigumu. tomēr, kad es izdzirdēju Lores dziesmu, saviļņojums tiešām bija liels - un ir vēl joprojām - vairākas reizes šo momentu noskatījos.

bet ne šis moments vien bija skatāms un skatāms, noskatījos arī vairākas reizes brīdi, kur Naty pamodās un runāja ar inspektori, jautāja, kas noticis ar Eduardo - viņai pateica, ka šis negadījumā ir gājis bojā, Naty sāka raudāt. nu, un tad Naty prasīja, kas noticis ar bērnu, ko viņa gaidīja, vai viņam viss ir labi. inspektore noraidoši pamāja ar galvu. Naty sāka raudāt vēl vairāk, nu tas tāds aizkustinošs moments.

ah, un trešais, kas man šausmīgi patika, es pat pasmējos - kā Elēnai tajā kafejnīcā rādījās visur Naty :D tas bij labais - nu, šajā brīdī man Naty zināmā mērā pēc izskata atgādināja Izabellu, ar to stīpiņu, nu tā. bet nu šitais Lorei labi izdevās - tādā tonī pateikt -  "estupida"  :rofl:

ak, un prieks par Moniku un Saulu :D

0

2

ai, angy, tu man atkal radīsi velmi atsākt skatīties... Lūdzu nē... Ja arī sākšu, tad bez izlaistajām sērijām... Kura bija tā kopsavilkuma sērija? Moš jānolādē...

0

3

kopsavilkuma sērijai patiesībā numura nav, bet nu man rakstīts ar 53. nu, ja kas, es varu atsūtīt, es viņu neizdzēsu.

0

4

būtu jauki, angy. Es tikko noskatījos 55. sērijas pārsteigumu - tiešam tik mīļi un aizkustinoši... Gribās atsākt skatīties, tomēr diezgan stipri kaitina viss pārējais taja novelē...

0

5

kas??

a tu redzēji to momentu, kur Elēnai rādās Naty? :D

0

6

Man kaitina tur tā  sieva ar meitu un tas viņu papucis, mani kaitina Agata visu laiku, kad viņu rāda un arī Glorija. Bet jā - tā estupida bija super. No sirds izsmējos...

0

7

Nu beidzot es arī noskatījso! Ak, tas bija tik super, kad sāka Lores dziesma skanēt, tas viss brīdis - skaaaaaisti!!!  :heart: 
Un Naty atmošanās, viss pārējais, man arī patika :)  Lūk tas ir kā dēļ joprojām skatos - Lores..
Kā Elēnai viņa rādījās - tiiiiik super :D :D :D bet jā - izabelliska :/ bet tāda skaistule  :heart:  es takš kā Izabellu viņu dievinu :D

0

8

Čaviņa! Man tads gluzi stulb jautajums, kur Jūs skatāties šo seriālu???!!!

0

9

Savos datoros. Nokachajam no neta un skatamies - tas ir - es personīgi neskatos so noveli, bet citi skatās... :D

0

10

es varu palīdzēt dabūt sērijas  :glasses:

0

11

Kur var dabūt sērijas????

0

12

http://forums.cjb.net/mundodenovela.html

šiten, tur vajag reģistrēties.

0

13

Tu, man nevareetu iemest pirmas desmit serijas, nekaadiigi neizdodas man vinas noka4aat!!! (((((

0

14

kā neizdodas?

0

15

Megaupload es ievadu to kodu, bet raksta ka kods nav pareizs (((((

0

16

Un man tad izmet shadu fraazi: Please enter file password!!!

0

17

Evucis написал(а):

Please enter file password!!!

parole ir : sins

0

18

Liels paldies, Sauliite!!!!  ;)

0

19

Evuci, tu esi Lorefane?

0

20

Neteiktu, ka fane, bet man viņa ļoti patīk! Un tu, Angelina?! ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 55.sērija, Lores solītais pārsteigums un citi notikumi