TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » SDA - Video lādēšana :)


SDA - Video lādēšana :)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Alby, lūdzu palīdzi man... :cray: Es nevaru lādēt video - kaut kādi gļuki datoram, vnk tas lodzīņs ar Save, Open, Cancel, turklāt lādējot tieši SDA man neparadās. Mēģīnāju jau kādas 15 reizes. :( Bet nekā. :cray: Vai Tu varētu man pa Skype nosūtīt? :) Lieta tāda, ka nevaru Tevi Skype satikt, tad kad es esmu onlaine - Tevis nav, tad kad Tu esi - manis nav. :D Es noskatījos gandrīz 50 sērijas. Gribu turpinājumu, turklāt tagad man ir laiks telenovelei, bet vēlāk atkal sāksies skola, turklāt - El Engano, Por Amor A gloria.... :D Tāpēc tagad ātri gribu to noskatīties. :)

0

2

Pagaidām ir piejamas sērijas līdz 71., jo AnnaCrispeta atvaļinājumā un būs atpakaļ ap janvāra vidu - tad pamazām pārejās sērijas parādīsies. Esu skypā - var kādas līdz 71., kuras man ir - nosūtīt.

0

3

Diemžēl, es par vēlu Tavu ziņojumu izlasīju... :( Tevis tagad skype vairs nav. :D Alby, vai Tu varēsi rīt būt Skype kādos 14.00.? :)

0

4

rubi написал(а):

Alby, vai Tu varēsi rīt būt Skype kādos 14.00.?

Nevarētu... Rīt es tajā laikā skatīšos Enchanted kopā ar pinocchio, dannu, angy un Juliu... :rofl:

Moš varam sarunāt parīt?

0

5

Jā, es par to pati atcerējos šodien apmēram 12.00, :D kad domāju par jūsu tikšanos... :cray: Interesanti, kā jums viss pagāja... :D Gaidīšu atstāstus... :kiss:
Jā, būšu priecīga, ja pārīt - tātad rīt. :D (04.01.08. :))

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » SDA - Video lādēšana :)