TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 1. nedēļas 2008 citāts ir...


1. nedēļas 2008 citāts ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

“Ahora estamos descansando, pero regresando de vacaciones vamos a estar con toda la presión encima porque parece que el 22 de enero se estrena ‘El Engaño’ en Telemundo. Ya están listos los primeros capítulos y se ha estado trabajando en la promoción, pero no deja de ponerte nerviosa el lanzamiento, siempre tienes la preocupación de cómo reaccionará el público, qué va suceder y todo eso”.

Gaby Espino par El Engaņo...

0

2

Vēl līdz 22 janvārim, bet es esmu laimīga, ka pēc lieliskas telenoveles nāks arī ļoti lieliska telenovele kuru es varēšu skatīties, jo Pasion beigsies 18 janvāri to var saprast pēc tā, ka 21 janvārī jau būs Fuego en la Sandre( Pasion de gavilanes rīmeiks ar Adela šaubos vai skatīšos).  Es esmu 100% pārliecināta, ka publikai noteikti patiks El Engano, nu man noteikti!!!!!

0

3

21. janvārī Univisio tieši tajā laikā, kad El Engano, sāks rādīt Al Diablo con los Guapos - Meksikas Muneca Brava rīmeiku... Tagad jau runā - kura novele uzvarēs...

0

4

albalonga написал(а):

21. janvārī Univisio tieši tajā laikā, kad El Engano, sāks rādīt Al Diablo con los Guapos - Meksikas Muneca Brava rīmeiku... Tagad jau runā - kura novele uzvarēs...

Es par El engano!!!!!!!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (05.01.2008 00:13)

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Pasion beigsies 18 janvāri

oho.. cik ātri laiks skrien :D itkā tikai nesen sākās.. a jau beigas..

arī 22. janv pienāks ātri.. lai gan ja gaida, tad lēnāk

+1

6

aNgeL написал(а):

oho.. cik ātri laiks skrien :D itkā tikai nesen sākās.. a jau beigas..

Jap!!!!!Vispār maz sēriju tikai bišk pāri 80(žēl ka ne vairāk, jo man ļoti, ļoti patīk telenovele, bet neko darīt)

aNgeL написал(а):

arī 22. janv pienāks ātri.. lai gan ja gaida, tad lēnāk

Tā tas ir!!!!

0

7

nju es arī ceru, ka kādreiz izdosies Pasion noskatīties ;) un El engano vismaz pirmās sērijas arī gan jau noskatīšos.. ;)

0

8

Wow, arī esmu pārsteigta, ka Pasion begsies. :O  nu tad jau laikam pēc Krāpnieces skatīšos Pasion. :) Tik jālūdz alby linki lādējamajām sērijām :)
Uf, bet es kaut kā nebēdājos , ka vēlāk sāksies Enganjo - jau tā man ir 2 seriāli katru dienu, ko skatīties, ar trešo varē'tu būs pasmagi. :wacko:
Oooj, nemaz negribu pat interesēties par Muneca Brava rimeiku, brrr.

0

9

Paloma написал(а):

Tik jālūdz alby linki lādējamajām sērijām

Alby????  :angel:
man laikam... es tā domāju, linki atkal neviens neies uz anglijas datora.... vai man ir iespēja tev lūgt to man dažreiz sūtīt piemēram caur skype. ja ies vispār kaut cik normālā ātrumā??? mmm?  :rolleyes:

ja var protams... ja nee.. nu tad neee...  :rolleyes:  :angel:

0

10

Juļčik, protams - es labprāt pa skype tev centīšos sūtīt... :D  Tik dod ziņu kad un ko...

0

11

albalonga написал(а):

Juļčik, protams - es labprāt pa skype tev centīšos sūtīt...   Tik dod ziņu kad un ko...

:laimigs: uuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa :laimigs:  :yahoo:

:dance: obligāti došu ziņu kad un ko un kur...!!! :kiss: paldies.... paldies par cerību :D

:yahoo:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 1. nedēļas 2008 citāts ir...