TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 1. nedēļas 2008 video ir...


1. nedēļas 2008 video ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

No "Victoria" - Viktorija un Heronimo dejo viņa dzīvoklī... Un tikai vēl pasakiet man, ka nav jauki un mīļi un superromantiski... :give_heart:

0

2

aaaaaakkk - kāds nedēļas video!!! cik super!!!  :heart:  ah, nu es dievinu viņus! es dievinu Heronimu, es dievinu kā viņš liek Viktorijai smaidīt - pat pret viāns gribu. :D tas ir tik .. mīļi!! :heart:

0

3

Oj, piekrītu katram tavam vārdam... No kā lai nedievina Heronimo - nu fantastisks viņā varonis izveidzots un Mauricio spēc viņu padarīt tādu fantastiski superīgu un viņi par spīti vecuma atšķirībām un vispār dzīves veidzu atšķirībam - elegantā senjora un mazliet nesavāktais puišelis, kurš skraida apkārt džinsos un neaizpogātos kreklos - viņi izskatās super kopā...

0

4

nu var redzēt kad kādi te vēlas lai vārāk cilvēki skatās viktoriju
nu pateikšu atklāti viņi aši par sevi katrs atseviški ir varen jauki bet abi kopā man viņi netīk un novela aarī nesaista tā kā atvainojiet ar to mans vieodklis beidzas

0

5

Nu i baigā - kritizē te visu noveli kopumā, bet nekomentē superjauko video... :beee:  :rofl:

0

6

albalonga написал(а):

Nu i baigā - kritizē te visu noveli kopumā, bet nekomentē superjauko video...

nu tas laikm tāpēc ka es video nespēju nosaktīties sāku bet tālāk nespēju netīk kā viņi iskatās kopā
abi atseviški drausmīgi labi aktieri bet kopā nevaru nosaktīties
bet nu ko tad tu gribēji
nebiji pamanījusi ka es vieži novēršos no tēmas

0

7

:kiss: Labi, tev es esu gatava piedot visu - pat šo...

0

8

albalonga написал(а):

Labi, tev es esu gatava piedot visu - pat šo...

āā cik jauki te pret mani
būs kādreiz jāizmanto šī piedošana

0

9

Romantiski un dikti jauki!!!!! :)

0

10

tiešām romantiski :) smuki :)  jauki vārdi :) man jau paspējis iepatikties tas aktieris kas tēlo Heronimo :)

0

11

albalonga написал(а):

No kā lai nedievina Heronimo - nu fantastisks viņā varonis izveidzots un Mauricio spēc viņu padarīt tādu fantastiski superīgu un viņi par spīti vecuma atšķirībām un vispār dzīves veidzu atšķirībam - elegantā senjora un mazliet nesavāktais puišelis, kurš skraida apkārt džinsos un neaizpogātos kreklos - viņi izskatās super kopā...

un te es tev katrā vārda'piekrītu. :D sākumā likās dīvaini viņus kopā iedomājoties - gan vecuma/izskata, gan vispār dzīvesveida utt.ziņā, bet kaut kā viņi lieliski sader kopā. Tik lieliski, ka dievinu viņus un šo seriālu. :D  vot kas manās acīs nesader kopā ir Santjago ar to tur, kā viņu sauca... Viktorijas draudzeni. Vismaz pagaidām man šausmīgi dīvaini viņus kopā redzēt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 1. nedēļas 2008 video ir...