TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » ECDD 1., 2. sērija


ECDD 1., 2. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Beidzot tad nu sagaidījāaām!!!!!!!! ura!!
pati gan šodien neko daudz neredzēju, jo viskautkas jādara bij, bet to, ko redzēju - ak, mīļi un tik jauka sajūta atkal redzēt varoņus. bet vispār viņi pirmajās sērijās diezgan sveši liekas.. tomēr seriāla gaitā ir mainījušies.. tik forši ir par spīti latviešiem dzirdēt Lorenas balsi :) bet nu jāa.. Izabella sākumā arī savādāka bija.. un pirmo reizi skatoties man viņa nepatika.. tagad jau savādāk - tagad zinu par ko viņu mīlu un tagad var wnk baudīt Lorēnas tēlojumu, Izabellu kā varoni. skatos uz Pedro Hose - un wnk nesaskatu viņā to Salvadoru , kurā būs Pedro dvēsele.. un vēel.. nepatīk man kā latvieši izrunā "Donoso" -  uzsvars ne uz tās vārda daļas man izklausās ;) un tomēr interesanti skatīties jau zinot visu uz priekšu - pie tam visi varoņi jau ir pazīstami un ir vieglāk spriest par viņiem ;)

0

2

kas vēl man dikti patika.. Izabella mātei - Pasauc Valēriju. viņa vismaz nerunā tik daudz, cik Tu :D

0

3

Man no paša sākuma pirmajās sērijās nebija tā, ka ļoti viss patiktu, es visu laiku biju gaidās, kad salvadorā iemājosies pedro dvēsele un viņš satiks izabellu un tad man likās, ka viņi paliks kopā un dzīvos laimīgi, bet tā nenotika un fināls bija ekskluzīvs, bet nu tas jau ne pa pirmajām sērijām!!!Varoņi no sākuma man arī  likās tik sveši, jo seriāla sākumā viņi nebija patiesi, jo kamēr Pedro bija dzīvs visi bija tik labiņi pat pārāk uzspēlēti labiņi un patiesi, piemēram rebeka un  valters pēc tam jau bija savādāki!Izabella man iepatikās ar laiku, jo no sākuma man likās, ka viņa būs ļoti negatīva, bet pēctam es sapratu, ka tā nav vienīgais, ko viņa gribēja ir būt laimīga un speciāli viņa visu nedarīja viņa pat nemaz tik daudz ļauna neizdarīja!!!!Es te varētu spriest daudz un dikti tas ir patiesi labi, ka tv3 atkal rāda.

0

4

mmaarriiaa написал(а):

es visu laiku biju gaidās, kad salvadorā iemājosies pedro dvēsele un viņš satiks izabellu

oj.. es arī atceros kā to gaidīju!! bet tāāa vilka šo brīdi..es tikai skatījos reklāmas kur viņi jau satikās un besījos, ka sērijās vēl velkas tas..

mmaarriiaa написал(а):

piemēram rebeka un  valters pēc tam jau bija savādāki!

oj.. Rebeka vispār tik pamatīgi izmainījās :O ka jādomā pa kuru laiku :O

mmaarriiaa написал(а):

Izabella man iepatikās ar laiku, jo no sākuma man likās, ka viņa būs ļoti negatīva

jāa.. man arī viņa likās ka negatīvā un nespēju saprast, kāpēc viņa klipā ir galvenā varone :D

0

5

aNgeL написал(а):

oj.. es arī atceros kā to gaidīju!! bet tāāa vilka šo brīdi..es tikai skatījos reklāmas kur viņi jau satikās un besījos, ka sērijās vēl velkas tas..

jā tā tas bij!!!!!

aNgeL написал(а):

oj.. Rebeka vispār tik pamatīgi izmainījās :O ka jādomā pa kuru laiku :O

No sākuma viņa vispār tēloja svēta a pēctam!

0

6

ai, nu man, protams, bija vājprātīgs prieks šito redzēt!

galvenais - mana skaistā, jaukā Izabelita  :heart:

gaidu nākamo sestdienu :D

0

7

angelina написал(а):

gaidu nākamo sestdienu

dzīvei ir radusies jēga - sestdiena mīļākā nedēļas diena :D

0

8

Es ar vakarā ierakstītu noskatījos - pat smaidīt gribējās ecdd dēļ. :)
Ai, es vienkārši dievinu mirkli, kad pirmo reizi parādās Izabella!!! Un pēc tam arī, kāzu kleitā, tik eleganta, pašpārliecināta visu laiku, ah, viss kā dēļ viņu tā dievinu!! Un tagad ievēroju cik atšķiras no PA Naty, un Izabella man daudz labāk patīk - slaidāka tāda... nez... Skaistule!! :heart:
Par pārējiem varoņiem.. jā, tagad jau dīvaini skatīties, zinot viņus visus, zinot, kādi būs un kas ar viņiem būs. Un es vispār par pārēiem varoņiem nekad neesmu īpaši jūsmojusi. Anhela man nepatīk, nu tie brāļi vienīgi forši, Valērija kaitina un tur neko nevaru padarīt, lai gan salīdzinoši vēl sakarīga varone, vismaz kādu laiku bija Izabellas atbalsts. Par Izabellas māti, Rebeku un Valteru vispār nav ko runāt.. trako bars. :D Gaetana patika ar to, ka vienīgā draudzene Salvadoram-Pedro. ;)
Turklāt, tā kā es griezu ecdd, tad vismaz šīs pirmās divas sērijas man ļoti atmiņā palikušas un gandrīz katra aina apzīstama bija. :D neinteresanti. :D bet uz Izabellu skatīties tīrākā bauda. :heart:
Ja ies tikai sestdienās, mani biedē pč cik ilga laika nonāks līdz 33.sērijai.  :wacko:  bet tagad vismaz nav kā pirmajā reizē, tagad jau zinot isu, var vienkārši priecāties par Izabellu, ieklausīties visās sarunās, vairāk no tām saprast un izdarīt secinājumus utt. :)
Man dīvaini bija klausīties latviešu runāšanā pa virsu. :D sākumā toč likās - nu izslēdziet tak viņus, kam tas vispār vajadzīgs? :D bet cik jauki, ka balsis fonā dzirdamas. :)
Pedro Hosē man kā nepatika tā nepatīk, un tik vairāk un vairāk. :D Nu neciešu es to aktieri. Brrrr. Un Izabella pagaidām tiešam ļauna šķiet, neparādās vēl viņas mīlestība pret Pedro. Bet zinot ka tā vēlāk būs, pavisam savādāk ir skatīties. :)
ā, un vēl kas - kā mani tracināja "Lomās Andres Garsija, Mario Kimarro, Lorena Rohas..." Nu ko nevar noskaidrot kā izrunājas?? Tas tak pēc elementāriem likumiem ir S!!! Pfff.

0

9

Paloma написал(а):

Man dīvaini bija klausīties latviešu runāšanā pa virsu

vo.. vo.. pēc tam kad tik daudz spāniski skatījos.. nu un vēl krieviski, sākumā pat nobijos, ka latviski - nepierasti :D

Paloma написал(а):

kā mani tracināja "Lomās Andres Garsija, Mario Kimarro, Lorena Rohas..." Nu ko nevar noskaidrot kā izrunājas?? Tas tak pēc elementāriem likumiem ir S!!! Pfff.

uzraxti vēstuli un pasūdzies viņiem :P bet vispār bieži tā ir , ka dažādi izrunā.. krievu kanālā arī ECDD kautko savādāk izrunāja, bet šobrīd neatceros ko tieši.. nu un šodien arī skatījos ne ECDD bet ko citu no rīta un TV3 izrunā vienas salas nosaukumu, savādāk nekā skatījos to pašu citā kanālā,.. bet nu jāa.. Tas ka "Simarro" - tas tiešām būtu jāzin.. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » ECDD 1., 2. sērija