TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Video con las escenas mas romanticas de Pasión


Video con las escenas mas romanticas de Pasión

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Nav tik laba kvalitāte video, bet video kā tāds labs!!!
http://es.youtube.com/watch?v=RG_atFUXj74

+1

2

noskatijos video :) ah, Kolunga ir tik miiljsh :) zeel, ka sho seriaalu neesmu redzeejusi, bet video jauks :)

0

3

aNgeL написал(а):

noskatijos video :) ah, Kolunga ir tik miiljsh :) zeel, ka sho seriaalu neesmu redzeejusi, bet video jauks :)

:) :)

0

4

Jauks video! Cik žēl ka pie mums nerāda šo telenoveli!!! Es skatītos ar lielu prieku!!! Man tā patīk vēsturiskās telenoveles!!!! :)

0

5

Lisa написал(а):

auks video! Cik žēl ka pie mums nerāda šo telenoveli!!! Es skatītos ar lielu prieku!!! Man tā patīk vēsturiskās telenoveles!!!!

Man viņas arī ļoti patīk!!!!Bet manuprāt pie mums šo telenoveli ļoti iespējams, ka parādīs, bet varbūt arī nē zinot to, ka tagad telenoveles faktiski nerāda!!!!!

0

6

Debili!!! Būtu labāk ja rādītu vismaz 1normālu, piemēram, pasion!!!!

+1

7

Lisa написал(а):

Debili!!! Būtu labāk ja rādītu vismaz 1normālu, piemēram, pasion!!!!

ko, lai saka!!Tieši manas domas par Pasion :D
Vēl labāk, ja vairākas normālas, bet no LV jau to nevar sagaidīt!!Tiešām debili, bet nu neko darīt, viņus jau skatītāju domas neinteresē!!

+1

8

Manuprāt būtu obligāti jārāda Pasion un Victoria. Varbūt arī PA.

0

9

Paldies Dievam,ka tomēr Latvijā Kaislības parādīja,tiešām ļoti veiksmīgs seriāls.Arī  klips izveidots ar labu gaumi,kas ieintriģē skatītājus.

0

10

Varu tik piekrist.. Pati skatījos Pasion.. Un dievināju šo seriālu..  :love:

Atzīšos.. tgd vēlreiz skatos ..  :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Video con las escenas mas romanticas de Pasión