TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » 22. Viktorijas sērija - pirmais kārtīgais skūpsts...


22. Viktorijas sērija - pirmais kārtīgais skūpsts...

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... Fantastiski! Es gan redzējusi vel neesmu, bet bildes runā pašas par sevi...

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

2

Oj, vakar labos momentus kādas 5 reizes pārskatīju. Dievīgi. Vispār visa tā situācija - Hero piezvana un pasaka, ka jāsatiekas, jo tā ir dzīvība vai nāve situācija. Vikija satraukusies a šis paziņo, ka tikai gribējis pateikt, ka nespēs pildīt solījumu un būt tikai viņas draugs. Ak, dievs - viss tas dialogs, strīds, kā viņa skrēja prom un viņš viņai pakaļ, kā viņa gandrīz zem mašīnas paskrēja - tajā brīdī viņa izskatījās tāda veca un neveikla, bet viņš tā satraucās. Un tas, ka zem viņa acs skūpsta laikā varēja pamanīt miklumu.... Ak, debešķīgi. Un vispār lieliski tas viss izveidots - visādas detaļas - skūpsta laikā mašīna signalizeja un Hero kratīja ar roku, lai liekas tak mierā... :rofl:  Un pēc skūpsta - uzredzēšanos. Viņam esot jāiet. A Vikija šokā - Jāiet tagad? Es jau teicu, ka dievīgi - albalonga ir laimīga, ka beidzot atkal ir kāda lieliska novele, kuru no sirds izdzīvot, kuru gaidīt un par kuru priecāties. Pat Masters ir aizrāvies un Viktoriju pirmo cenšas redaktēt un ielikt, pat komentārus raksta un diskusijās piedalās. A viņš jau parasti noveles skatās tikai skaisto sieviešu dēļ - Zorro dievināja Marlēnes dēļ. A tagad dievina Victoriu - sižeta dēļ. Oj, vēl 16 minūtes un skatīšos 23. seriju... :yahoo:

0

3

:yahoo:
Es arī esmu sajūsmā!! Dievinu, dievinu, dievinu Viktoriju!! Superīgs sižets un fantastiski aktieri - rezultāts vienkārši dievīgs!!!
Un kā Viktorija pēc tam Kamillai par to stāstīja... āāā, cik forši. :)

albalonga написал(а):

Un tas, ka zem viņa acs skūpsta laikā varēja pamanīt miklumu....

jāāā  :heart:

albalonga написал(а):

Ak, debešķīgi. Un vispār lieliski tas viss izveidots - visādas detaļas - skūpsta laikā mašīna signalizeja un Hero kratīja ar roku, lai liekas tak mierā...

tas man arī tāāā patika  :rofl:  īsti Heronimo stilā :D

albalonga написал(а):

Un pēc skūpsta - uzredzēšanos. Viņam esot jāiet. A Vikija šokā - Jāiet tagad?

aha, nemaz vairs negribēja, lai viņš atšujas :D

ai, Paloma arī laimīga, ka ir seriāls, kuru tā gaidīt un tā dzīvot līdzi! :heart:  Jau gaidu, kad varēšu noskatīties 23.sēriju!!!

0

4

albalonga написал(а):

A viņš jau parasti noveles skatās tikai skaisto sieviešu dēļ - Zorro dievināja Marlēnes dēļ.

nu ko lai saka.. gaumes ir dažādas :D

0

5

nu tāāā.. vēl katu ko aizmirsu. :D gribēju jau pasen jautāt - kaut kādas dziesmas no Viktorijas nav dabonamas? Mūziku Viktorijā arī dievinu. :heart:  jau no pirmās sērijas. :D

0

6

aww, cik fantastiski romantiski izklausās :) :) :) tas Heronimo tiešām mani intrigjē kā varonis :D

0

7

Oj, nu ir arī romantiski un jauki. :) Un Heronimo dievīgs - mēs abas ar albalongu par viņu jūsmojam. :D Nu nav iespējams to nedarīt, viņš ir vienkārši super! :)

0

8

Eu, nu... Jūs tā kārdināt, ka man jau nopietni gribas skatīties. :D

0

9

Ragana написал(а):

Jūs tā kārdināt, ka man jau nopietni gribas skatīties

tak beidz kārdināties un sāc skatīties :D

0

10

Raganiņ - ja skatīsies, nenožēlosi!!! Mēs ar albalongu jūsmojam. :D

0

11

aNgeL написал(а):

tak beidz kārdināties un sāc skatīties

Viegli dot tādus padomus, vai nē? :D

Paloma написал(а):

Raganiņ - ja skatīsies, nenožēlosi!!!

Varbūt, bet kur lai rauju tik daudz brīvā laika, a? Es vairs pat SDA neskatos(ceru, ka vēlāk varēšu turpināt).

Paloma написал(а):

Mēs ar albalongu jūsmojam

To es pamanīju. :D

0

12

Paloma написал(а):

Raganiņ - ja skatīsies, nenožēlosi!!!

nemaz neapšaubu, ka neko citu nevarēji pateikt :D sākas raganiņas apstrādāšana :D

0

13

aNgeL написал(а):

sākas raganiņas apstrādāšana

O-oou!  :bail:

0

14

aNgeL - es būtu sajūsmā arī, ja tu skatītos. :D āā - bet nu tāds seriāls!!! tiešām skatīšanās vērts!!! :)

0

15

Paloma написал(а):

aNgeL - es būtu sajūsmā arī, ja tu skatītos

angel vēl šajā gadsimtā grib Krāpnieci pabeigt :P uz ar maximāli 2h ko pavadu vienā dienā pie datora ir par maz, lai kautko daudz paspētu izdarīt ;) es pat nemēginu vairs gribēt kautko skatīties.. ar gribēšaanu par maz

0

16

albalonga написал(а):

Un vispār lieliski tas viss izveidots - visādas detaļas - skūpsta laikā mašīna signalizeja un Hero kratīja ar roku, lai liekas tak mierā...   Un pēc skūpsta - uzredzēšanos. Viņam esot jāiet. A Vikija šokā - Jāiet tagad?

Šo gan redzēju. :D Es gan nejūsmoju par Heronimo&Viktoriju, bet šīs ainas tiešām bija labas. :)
Un Heronimo rokas kratīšana... :D Un kā viņš pēc tam lēca gaisā no prieka. :D

0

17

Ak, bet cik jauki, ka Tatjanas dēļ tu tagad skaties Viktoriju :D A tu tā kārtīgi vai tikai tiešām Tatjanas dēļ?
Uj, a es tik sen neesmu saktījusies... man tāda čupa stāv Viktorijas.. Ja kaut ko skatos, tad tas ir SMV vai Čigāna mīla :rofl:  abi seriāli, kas teorētiski varētu pagaidīt :D

0

18

un es šobrīd neskatos nevienu telenoveli... o.O

0

19

albalonga написал(а):

un es šobrīd neskatos nevienu telenoveli...

ārprāc - tik neticami.
ja man tā vienkārši kāds teiktu - nemūžam neticētu.

0

20

Paloma написал(а):

Ak, bet cik jauki, ka Tatjanas dēļ tu tagad skaties Viktoriju

Aha. :) To, ko jūms ar alby neizdevās panākt, Tany panāca diezgan ātri. :D

Paloma написал(а):

A tu tā kārtīgi vai tikai tiešām Tatjanas dēļ?

Tikai Tatjanas dēļ. ;) Un es būtībā, varētu teikt, neskatos "Viktoriju". Es skatos "Tatjanu". :D

albalonga написал(а):

un es šobrīd neskatos nevienu telenoveli...

:O:O:O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » 22. Viktorijas sērija - pirmais kārtīgais skūpsts...