TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Lūgumiem


Lūgumiem

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Ja vēlaties info, bildes vai vienalga ko par kādu agrāk Latvijā rādītu telenoveli - rakstiet šeit un mēs centīsimies palīdzēt! :D

0

2

albalonga reku tu nezini vai pie mums atkartos perli??

0

3

Nē, neatkārtos gan... :(  Diemžēl... Bet drīz salikšu visas bildes, dziesmiņu un video, kas man ir no šīs telenoveles! :)

0

4

eto horosho prosto ja jejo ploho pomnju :)

0

5

a ja dovoļno horošo, no toļko glavni girojav!!!! :D

0

6

kogda ja jejo smotrela ja toka suzet pomnju i perlu)))

0

7

Da, seriji biļi karotkije i oni staļi pokazivat 2 srazu. Perla i Robero svjo bremja sporiļi, on jejo cilaval a ona davala pašočoni... :rofl: Perla kakojeta vremja družila s Džunioram - bratam Roberto. On v ņejo vļubilsja, a Perla ščitala jevo toļka drugom i ispoļzovala čtobi Roberti revnaval!!!!!! I on desviteļna užasna revnaval. Eta bila tak smešno. On prhadil k Rosende - dvajuradnoj sestre Huljeti. Patom kak budto uhodil no kralsa nazad čtobi popast v komnatu Perli.... :lol:

0

8

:D smeshno))))))))     no teperj ja smotju La Tormentu i hotj on  ne kon4ilsa ho4u la tormentu 2!!!!

0

9

Kāds nevarētu ielikt Rebekas pēdējo sēriju???

0

10

Es ļot vēlētos kaut pa kādu Latvjas Tv rādītu šādus seriālus:Marija Seleste, Cara Sucia, Todo Sobre Camila, Maria Isabel, Mīlestības dēļ, Mariana de La Noche...nav tie jaunākie, bet toties sirdij mīļi. Varbūt ir info, kur varu nopirkt vai kā?
Citi jau arī ir labi, bet šie nav rādīti atkārtoti, bet patiešām vēlreiz gribētu redzēt...Jau iepriekš paldies!!!

0

11

Nu atkārtot tik vecas noveles cik zinu netaisās. Vismaz daļu no šīm novelēm par pasūtīt DVD ārzemju interneta veikalos. Piedāvā jau arī visādi privātie, bet nu ļoti riskanti - baugās krāpšanas notiek. Ja nu patiesi ir nopietna interese - varu pameklēt, kādi interneta veikali piedāvā un cik apmēram maksā. Bet nu protams video ir oriģinālvalodā. Nu a Maria Isabel - ir video internetā piejami - DVD ieraksti, bet nu protams arī oriģinālā.

0

12

Paldies par info... un jā būtu ļoti labi ja palīdzētu atrast tos DVD interneta veikalos, un pati saviem spēkiem tiešam mazliet baidos "uzķerties" uz krāpšanas gadījumiem...
Un orģinālvaloda Mani nebiedē, galvenais, Lai var dabūt!

0

13

kādreiz bija tāds seriāls, kas, manuprāt, saucās mežonīgā efeja.
to rādīja viens no LV seriāliem - LTV (laikam), jo tad vēl tv3 un lnt nebija.
atceros tikai divas epizodes no tā seriāla, bet ļoti gribas atcerēties, kas tur bija!
varbūt kādam atmiņā stāv šis seriāls, tad man varētu pateikt, kur var atrast info (arī šajā sakarā man baigi neveicas)!

mamma teica, ka tas bija ar sliktām beigām, bet pat beigas neatceros :(
jau iepriekš paldies par jebkādu info par to (arī īstais nosaukums pavirzītu mani uz priekšu ;) )

0

14

nu vot galīgi neatminos tādu mežonīgo efeju.  o.O  A telenovele bija apmēram par ko - kaut cik sižetu atminies? Un vismaz kādu  aktieri, kurš pēc tam kur citur spelejis? Un tā novele noteikti nebija Brazīlijas vai Argentīnas - šito valstu noveles tā diži nepārzinu, sevišķi Brazīliju.

0

15

Nu, man arī lūgums. Gadus 8 atpakaļ no rīta rādīja no rītiem LTV1. Tur bija stāstīts par diviem dvīņubrāļiem, kurus izšķīra pēc dzimšanas. Abi dvīņubrāļi, nezinot, ka ir radinieki apprecas ar divām māsām. Abas laulības bija neveiksmīgas. Viens dvīņubrālis viens pats audzina savu dēlu, kuru sauc par Junioru, bet otram ar sievu bija meita. Taču Juniora tēvs patiesībā mīl sava brāļa sievu. Vēlāk viņi abi bija kopā, bet Juniora māte bija kopā ar otru brāli. Juniora māte beigās dzemdībās nomira, bet viņas jaundzimušo meitu nolēma audzināt viņas māsa un viņas vīrs - Juniora tēvs. Un viņiem piedzima dvīņi.

Nu, cerams kaut ko no šitā murga sapratāt...

0

16

albalonga написал(а):

A telenovele bija apmēram par ko

man liekas, tā ir argentīnas novele (bet par to arī neesmu īsti pārliecināta). sižets (aptuvenais): galvenie varoņi ļoti iemīlas, viņi pat apprecas. bet sanāk tā, ka galv varonim jālido uz kaut kurieni. protams, lidmašīna nokrīt (vēl tgd atceros to momentu, kad puisis piesprādzē drošības jostu), meitene domā, ka viņš aizgājis bojā. tikmēr viņš izglābjas (kā nu citādāk), viņu atrod kkāda sieviete, a šis zaudējis atmiņu, neatceras ne kripatas no savas pagātnes. meitene viņu meklē... kaut kā viņš tiek atrasts (bet aizvien neko neatceras). beigas man ir miglā tītas - meitenei it kā beigās sagandēta veselība to visu pārdzīvojumu dēļ, nezinu, vai galv varonis atcerējās sevi beigās vai nē. lai vai kā - viņu lielā mīla vairs nebija tā, kas sākumā, un ej nu sazini, vai viņi vsp palika kopā - tāds īsais izklāsts (vairāk pati neko neatceros), iespējams, to rādīja tv6, kas tolaid bija gana populārs ziepeņu rādītājs

Norkys написал(а):

Tur bija stāstīts par diviem dvīņubrāļiem

vai tur nespēlēja eduardo capetillo? sižets kkur baigi dzirdēts! par seriālu pašu neko diemžēl nezinu!

starp citu - varbūt uztaisīt te mazo "bagātie arī raud" sadaļu? psrs visu laiku populārākā novele! un rufo pirmsākumi :D

0

17

Man ir jautājums par Lv rādītu telenoveli, neatceros ne latvisko nosaukumu, ne orģinālvalodā, bet varbūt kādas var palīdzēt atcerēties.
Seriālu rādīja jau kādus 5-6 gadus atpakaļ, ja ne vēl vēlāk. Tas bija kostīmseriāls, par vecajiem laikiem, galvenajās lomās bija slaida bolnda sieviete, ar lielām acīm. Seriāls bija it kā par divām māsām, viena tāda vaļīga un guļ ar visiem un otra kārtīgā, neatceros kāpēc, bet kārtīgajai bija jāapprec viens no māsas bijušajiem, viņš nebija īsti bagāts, ar tumšiem matiem līdz pleciem.
Varbūt kāds atceras?
Iepriekš minēto sarakstu jau izčekoju pēc bildēm internetā tur meklēto neatradu.

Man liekas, ka reklamējot vēl bilda, ka kāzu nakts aina aizdedzina ekrānu, vai kaut kā tā, un ja nemaldos ta LNT rādīja

0

18

Tas ir seriāls ''Mežonīgā sirds''.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Lūgumiem