TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telenoveles beidzot saņem Emmy nominācijas!!!!!!!!!!!!!


Telenoveles beidzot saņem Emmy nominācijas!!!!!!!!!!!!!

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Urāāāāāāāāāāā! Beidzot tas ir noticis. Ar šī gada ceremoniju telenovelēm beidzot būs savas Emmy ballvu kategorijas un iespējams jau drīz mūsu mīļie aktieri par savu darbu saņems Emmy balvas, kas ir tv formāta idents Oskariem.

Telenovelas get category at Int'l Emmys
The Hollywood Reporter
By Steve Brennan
Jan 8, 2008

The growing worldwide popularity of telenovelas is reflected in a decision by the International Academy of Television Arts & Sciences to establish a separate category for the genre.

The first International Emmy Award for Telenovelas will be presented at the 36th International Emmy Awards Gala on Nov. 24 in New York, it was announced Monday. The award will be for telenovelas produced and initially aired outside of the U.S.

"The telenovela genre has grown into a global phenomenon which has inspired hit shows in Europe, Asia and North America as well as Latin America," Academy president and CEO Bruce Paisner said. "We are delighted to begin to recognize the creative and production community behind these programs with this new category."

0

2

Beidzot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Telenoveles ir to pelnījušas!!!!!!!!!!!!!!!

0

3

aaaaaaaa, cik labiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :clapping:

0

4

Patīkama ziņa. :) Un kuras tad telenoveles ir nominētas?

0

5

jaaa.. :) cik super, ka tāaa :) :) :)

0

6

Beidzot arī telenoveles!

0

7

Super!!!! Beidzot telenoveles arī uztver kā žanru, nu tā - nopietni, nevis kā vienkārši ziepenes.  :clapping:  super!

0

8

Nu vēl jau nav nomināciju sarakstu, bet ir kategorija - labākā telenovele. Man domāt, ka pienāks laiks, kad būs labākais telenoveles aktieris, aktrise un moš vēl kas. Telenoveles tiešām sen to pelnījušas un ir izplatītas visā pasaulē.

0

9

Oj, es jau gaidu, kad šī balva tiks piešķirta. :D  man tik interesanti! :D

0

10

Super! :) Esmu ļoti priecīga par to! :) :yahoo: ;) Interesanti, kas būs nominanti un telenovele-uzvarētāja. :D Gaidīsim ziņas... ;)

0

11

hmmm... Man domāt, ka šogad Destilando Amor vai Pasion saņems...

0

12

Būtu forši, ja Pasion :)  uh, kad atkopšos no Krapnieces, prasīšu tev albalondziņ Pasion video ;) pagaidām mazleit piekusu no skatīšanās :D  bet pēc PA noilgojos. A viktorija... tur nav komentāru :D

0

13

nē šogan pelnījusi ir dame chocolate

0

14

albalonga написал(а):

vai Pasion saņems...

Paloma написал(а):

Būtu forši, ja Pasion

Tas būtu vnk super!!!Kaut nu tā būtu es par to būtu dikti priecīga :) :)) !!!!!Ja arī tomēr nē neko darīt jo tāpat ir saņēmusi vai vēl saņems(skaidri neatceros, bet lasīju) balvu kā labākā gada telnovele!!!

0

15

:) Jā, tas tiešam ir ļoti superīgi!!! Gribētos zināt, kura telenovele uzvarēs!!! ;)

0

16

hei. re kādi brīnumi notiek!
nekad nebūtu cerējusi, bet man jau tikai prieks.
^_^
žēl, ka nominācija nebija PDG laikā.
^_^

0

17

Perfekti! :clapping:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telenoveles beidzot saņem Emmy nominācijas!!!!!!!!!!!!!