TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » ECDD 3., 4. sērija


ECDD 3., 4. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

skatos un gribot negribot gribas salīdzināt ar turpinājumu - cik ļoti ir mainījušās attiecības, varoņi utt.. tikai laikam kalpotājos nav manāmas atķirības :D Izabellas pārmaiņas man asociējas ar matiem.. pašlaik taisni vislaik un vēlāk kad sākas viss ar Salvadoru - viļņaini :D man gan patiktos, ja ik pēc brīža būtu gan tādi , gan tādi ;) bet par pašu sēriju.. man kautkā simpatizē Abigailas vīrs - Rodrigo. pats aktieris šķiet mīļš, un žēl man varoņa, pie tam viņš literāra personība. vēl mīļi ir Antonio un Anhela.. ka viņiem kopīga bērnība, tas koks ar sirsniņu :) aawww, un Azūrs - pats par sevi mīļumiņš.. kā man patīk viņa attiecības ar Ninu :D bet pati Nina gan tāda tracinoša personība :D Gaitanā man patīk, ka piešķir noslēpumainību.. un uz Andresu savādāk jau skatos - kā man patīk Martins Karpans, mūzika ko pielika Andresam un mašīna  :heart: tik jocīgi redzēt, kā Simons paspiež roku Andresam un kā Anhela smaida Andresam :D  un forši redzēt Izabellu greizsirdīgu, kad Andress koķetē ar Anhelu (..to gan nesalīdzināt ar Izabellas greizsirdību un cīņu par Salvadoru..) :D ah, un tomēr Izabelita mīl Pedro.. brīžiem tas labi redzams :) tik forši :) lai gan es tajā Pedro Salvadoru neredzu - arī dvēseliski.. vienīgais viņiem valdonīgums ir kopīgs ;) viens no foršākajiem momentiem bija, kad Simons pētīja Izabellu vannasistabā - cik viņa skaista tajā brīdī :) aww :) vēlāk jau Simons nebūs tāds brunču mednieks. un kad Simons teica kautko tml - ka visa fabrikas vīriešu (mašīnu) daļa sastingst ieraugot Izabellu, ka viņa ir tik skaista...- fantastiski vārdi :D māk novērtēt Izabellu :D  :heart:  eh, bet brr, ka Simons pieķēra Izabelllu ar Andresu  :wacko:
a es vispār sākumā ap 10mitiem skatījos ECDD, mamma saka - Tu taču jau no galvas zini šo seriālu.. nu lāab.. atdevu viņai pulti, zinot, ka vēlāk būs pa TV3.,, ieslēdzu vēlāk TV3 un mamma-ko šo seriālu  visu dienu rāda?  :lol:  :heart:
ak, un vispār vakar domāju par to, cik forši būtu vēlreiz 1. reizi skatīties ECDD, nezinot kas notiks.. gaidīt, kad Salvadors atgriezīsies un kā viņu uzņems mājās, Izabella.. bet jau nesanāks tas.. :/

0

2

aNgeL написал(а):

vēl mīļi ir Antonio un Anhela.. ka viņiem kopīga bērnība, tas koks ar sirsniņu

Nu man Anhela vispār pārāk nesimpatizē, bet savādāk jā, mīļi. :)

aNgeL написал(а):

aawww, un Azūrs - pats par sevi mīļumiņš.. kā man patīk viņa attiecības ar Ninu

Azurs tak viiiispār super tēls seriālā :) Tas bija super, kad Nina izgāja ārā un Azurs riet sāka. :D  tikai.. man mazliet nepatika ka Azurs uz Izabellu rej, tak viņam vajadzētu it kā sajust, ka Izabella patiesībā nav ļauna.. :/

aNgeL написал(а):

ah, un tomēr Izabelita mīl Pedro.. brīžiem tas labi redzams

Ahaaa!!! īpaši man tas likās, kad Pedro bij tā lielā lēkme/sapnis, viņa tik uztraukusies bija, ar asarām.

aNgeL написал(а):

viens no foršākajiem momentiem bija, kad Simons pētīja Izabellu vannasistabā - cik viņa skaista tajā brīdī  aww  vēlāk jau Simons nebūs tāds brunču mednieks. un kad Simons teica kautko tml - ka visa fabrikas vīriešu (mašīnu) daļa sastingst ieraugot Izabellu, ka viņa ir tik skaista...- fantastiski vārdi  māk novērtēt Izabellu

Ak - nu tas kā Siomns viņu pēta fantastisks moments! Izabella fantastiska! :heart:  Ha - un kā lai nenovērtē Izabellu?? :D

aNgeL написал(а):

a es vispār sākumā ap 10mitiem skatījos ECDD, mamma saka - Tu taču jau no galvas zini šo seriālu.. nu lāab.. atdevu viņai pulti, zinot, ka vēlāk būs pa TV3.,, ieslēdzu vēlāk TV3 un mamma-ko šo seriālu  visu dienu rāda?

:rofl:   a man ne mamma, ne vecmamma it kā nepazina :O iedomājieties?

aNgeL написал(а):

ak, un vispār vakar domāju par to, cik forši būtu vēlreiz 1. reizi skatīties ECDD, nezinot kas notiks.. gaidīt, kad Salvadors atgriezīsies un kā viņu uzņems mājās, Izabella.. bet jau nesanāks tas..

Eh, ar daudz ko ta ir, ka gribas vēlreiz kā pirmo reizi, bet pārāk neiespējami.. :/ jāpriecājas, ka vismaz šādi, otro reizi, varam redzēt. :)

0

3

nu, man nav vajadzība vēlreiz pēc pirmās reizes, man tāpat ir kaifs :D

0

4

Paloma написал(а):

Nu man Anhela vispār pārāk nesimpatizē, bet savādāk jā, mīļi.

ak, nez.. man visi varoņi mīļi, izņemot tos dažus kuri tracina :D un tas man šajā seriālā patīk, ka mīļi gandrīz visi, un aktieri mīļi.. izņemot tā, ka bez Izabellas un Salv - Pedro nebij jēgas skatīties

Paloma написал(а):

tikai.. man mazliet nepatika ka Azurs uz Izabellu rej, tak viņam vajadzētu it kā sajust, ka Izabella patiesībā nav ļauna

nju tas tā noslēpumainību piedod.. nu galu galā Izabella atnesīs daudz ciešanu Pedro,.. moš suns to jūt..

Paloma написал(а):

Ahaaa!!! īpaši man tas likās, kad Pedro bij tā lielā lēkme/sapnis, viņa tik uztraukusies bija, ar asarām.

jāa.. es par to arī runāju :) tas bij tik.. ah, mīļi :)

Paloma написал(а):

a man ne mamma, ne vecmamma it kā nepazina  iedomājieties?

ohoo. neiedomajos gan :D

Paloma написал(а):

jāpriecājas, ka vismaz šādi, otro reizi, varam redzēt.

jāa.. otro :P.. kā tad :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » ECDD 3., 4. sērija