TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Jeronimo nezin, kas ir Coldplay!!!!!!


Jeronimo nezin, kas ir Coldplay!!!!!!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Šausmas, kāds kauns. Viņa akcijas manās acīs vienā mirklī kritās par kādiem 50%. Patiesi kauns!!!! Viņam derētu paklausīties - pat Viktorija zin, a sis nezin. Šauuuuuuuuuusmas.... :beee:

0

2

:rofl:  :rofl:  :rofl:  Es to pat nesadzirdēju. :D sapratu, ak kaut ko par mūziku runā, bet šo detaļu neuzķēru. :D

0

3

Nu Vikija teica, ka viņai licies, ka viņš jau droši vien klausās tādu mūziku kā Coldplay un Green Day. A šis teica - kas tie tādi? Vikija teica, ka tās ir mūsdienu rockgrupas - Santjago viņu esot izglītojis šajā jautājumā...http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/c544dcb47071249255a2b9f691da331b.gif

0

4

Nu to sapratu, ka Santjago izglītojis. :D  tik grupas nedzirdēju. :D
Nu - man tas nekā neietekmē Jeronimo akcijas. :D

0

5

Tas man liekas pārspīlēti. :/ Kā var nezināt Coldplay un Green Day?!

0

6

Ragana - http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/flowersw8.gif

+1

7

Eeeem... Green day pirmo reizi dzirdu un Coldplay uzzināju tikai no albalongas. :D

0

8

Paloma написал(а):

Eeeem... Green day pirmo reizi dzirdu un Coldplay uzzināju tikai no albalongas.

Hehē. :D Nu, tātad tas ir iespējams! :D
Laikam jau interesējies par citu mūzikas stilu. ;)
Es nevaru teikt, ka man šīs grupas ir mīļākās, bet zināt jau nu zinu un klausījusies esmu.

0

9

Paloma написал(а):

Green day pirmo reizi dzirdu un Coldplay uzzināju tikai no albalongas.

Pat es esmu kaut biški dzirdējusi šīs divas grupas. Neteikšu, ka īpaši patīk....

0

10

Nu nevienam jau nav noslēpums, ka Coldplay ir mani dievi... :P

0

11

albalonga написал(а):

Nu nevienam jau nav noslēpums, ka Coldplay ir mani dievi...

To pat es zinu :)

0

12

Tas nu alby toč nav noslēpums.  :rofl:
Es vispār no mūzikas pasaules esmu maliņā. :D

0

13

Ragana написал(а):

Kā var nezināt Coldplay un Green Day?!

protams ka var nezinaat!!! esmu paarliecinaata ka ljoti liela dalja nezin shis grupas!
green day dzirdeeju bet tagad dziesmas atcereeties nevaru. coldplay zinu un dazhas dziesmas man diezgan patika arii..... ;)

iipashi uzprasi kaadiem kinieshiem utt - vinji labi ka madonnu zin :rofl: nu labi..ne tik traki... bet tieshaam - daudziem dziedaataaju vaardi ir tuksha skanja!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Jeronimo nezin, kas ir Coldplay!!!!!!