TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » KARSTAS BAUMAS - Fernando Carillo esot izmests no El Engano...


KARSTAS BAUMAS - Fernando Carillo esot izmests no El Engano...

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Šodien parādījās šadās °baumas - pie tam nevis forumos no cilvēkiem, bet El Universial avīzes interneta lapā. Tipa Fernando izmests daudzo kavējumu dēļ, slikto attiecību dēļ ar citiem aktieriem un uzvedību - tādu, it kā būtu sasirdzis ar zvaigžņu slimību... Līdz ar to aizkavēšoties telenoveles pirmizrāde - pirmo ēterā laidīšot La Traicion. Sākotnēji rādīs El Enagno ar Fernando, bet pēc tam viņa lomu tēlos cits aktieris. Vēl nav zināms kāds, bet Telemundo dikti grib, lai Fernando nomaina Christians Meiers... Es neņemos spriest, cik patiesi tas viss - tad jau manīs.

Ā, un vē - tikai sestdien paliak droši zināms, ka Gabriela Spanica atgriežas Telemundo un tēlos Donu Barbaru kopā ar Christianu Meieru. Februārī vai martā būtu jāsākas filmēšanai. Šausmas - kas nu būs - dikti gribas kādu drošu informāciju šajā jautājumā, bet vēl nav. Un tas raksts, kas sacēlis visu telenoveļu pasauli kājās:

Fernando Carrillo fuera de la telenovela "El engaño"

Las razones oficiales pocos las conocen en verdad. Pero la prensa del corazón miamera y mexicana no pasó por alto este fin de semana la salida intempestiva del actor venezolano Fernando Carrillo de la telenovela El engaño, que protagonizaba con Gaby Espino y se transmitía a través de la señal de Telemundo.

Según las versiones publicadas, Carrillo fue despedido de la historia debido a sus múltiples "ausencias en el plató", sus "desplantes con los demás actores" y su "postura de estrella", que le habían valido algunos llamados de atención por parte de los productores de la producción dramática, que al final tomaron la decisión de expulsarlo y sustituirlo rápidamente por otro actor. Y el nombre del actor peruano Christian Meier (La mujer de mi hermano y El zorro) es el que más suena para salir del trance.

El engaño no es otra cosa que una nueva versión de aquella clásica historia de Caridad Bravo Adams llamada La mentira, que fue un éxito cinematográfico interpretado por Marga López y Jorge Mistral. Mientras que su versión en formato de telenovela fue también un gran éxito en México y en varios países latinoamericanos tras ser producida por Ernesto Alonso en el año 1964 y protagonizada por Julissa, Enrique Lizalde, Enrique Rocha y la impactante y sensual Fanny Cano.

0

2

hei. pilnīgi apjuku es - izmet viņi seiāla zvaigzni laukā. negaidīti.
bet nu mani jau tas īsti neitekmē.
bet nu es ceru, ka telemundo gribēšana piepildīsies un albalongai tiks prieks atkal christianu un gaby redzēt kopā.
^_^

vispār - šīsbaumas ir tiešām ticamas. ja???

bet. tad sanāk ,ak la tracion sāks rādīt ātrāk par tām trim nedēļām tad, kad bija paredzēts el engano??

0

3

danna, es nevaru neko tev atbildēt. Pat par spīti tam, ka gribu Gabiju un Chrisu kopā, es tomēr ceru, ka tas viss nav taisnība. Tas nenāktu par labu ne Gabijai, ne telenovelei. Vairāk nekur šāds info neparādās - pagaidām par to vien Universal raksta. A latīņamerikā visa prese ir tāda, ko mēs dēvējam par dzeltenu...

0

4

nja.. man tomeer ljoti nepatiiik,kad nomaina varonju aktierus, jo 2 aktieri nemaak vienaadi teelot un uztvert to taapat kaa saakotnejo varoni ir gruuti, ta jau vieglaak, lai atsevishkju varoni uztaisa kursh paliek par galveno.. lai gan tad jau atkal jaaparraxta scenaariji un blaa blaa.pf, cik daudz vienmeer probleemu :/

0

5

Ak nē! :cray: Cik žēl!!! :(

0

6

albalonga написал(а):

Gabriela Spanica atgriežas Telemundo un tēlos Donu Barbaru kopā ar Christianu Meieru.

Nēēēēēēēēēēēēēē  :cray:

0

7

Pārāk daudz sliktu ziņu vienai dienai, vai ne? Pat ja tās ir tikai baumas. Nu par Donu Barbaru info ir apmēram 90% droša, bet nu par El Engano kādi 50%...

0

8

albalonga написал(а):

Pārāk daudz sliktu ziņu vienai dienai, vai ne?

Tieši tā!

0

9

Mjāāā.. tas būtu dumji. :/  Neciešu aktieru nomaiņu - tas ir tā, it kā būtu jauns tēls pēkšņi vecā vietā. Mana mūža trauma ir Islasa aizvietošana "Gūsteknē" :D  ir kā aNgeL teica - 2 aktieri nevar tēlot vienādi. Brr. Ceru, ka baumas nav patiesas!!

0

10

Paloma написал(а):

Mana mūža trauma ir Islasa aizvietošana "Gūsteknē"

Jā, gan... Bet man jau tas otrs (kā viņu sauca? Porrass?) patika labāk

0

11

:swoon:  Paloma ir gar zemi. Porras VISPĀR mīlestības tēlošanā Islasam tuvu nestāv! Eh, cik tur būtu daži smuki brīži bijuši pie beigām ar Islasu.. Man Porras vispār ne pēc izskata, ne kā savādāk nepatīk. ;)

0

12

A man Porras patika Olvidarte Jamas kopā ar Sonju Smitu - un tik skaisti, ka viņi arī realitātē iemīlējās.

0

13

albalonga написал(а):

Šodien parādījās šadās °baumas - pie tam nevis forumos no cilvēkiem, bet El Universial avīzes interneta lapā. Tipa Fernando izmests daudzo kavējumu dēļ, slikto attiecību dēļ ar citiem aktieriem un uzvedību - tādu, it kā būtu sasirdzis ar zvaigžņu slimību... Līdz ar to aizkavēšoties telenoveles pirmizrāde - pirmo ēterā laidīšot La Traicion. Sākotnēji rādīs El Enagno ar Fernando, bet pēc tam viņa lomu tēlos cits aktieris. Vēl nav zināms kāds, bet Telemundo dikti grib, lai Fernando nomaina Christians Meiers... Es neņemos spriest, cik patiesi tas viss - tad jau manīs.

Ak neeeeeeeeee!!!!!!Sliktas ziņa, pārāk daudz sliktu ziņu šodienai!!!!!Un pietam vēl aizkavēsies es jau tā domāju, ka ilgi jāgaida, bet tagad vēl ilgāk kaut arī La tracion gaidu, El engano tomēr vairāk!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (14.01.2008 23:24)

0

14

Nu Fernando Carrillo forumā fani ir pilnīgi pārliecināti, ka tās ir muļķības, bet Masters atkal teica, ka tagad nu ir gandrīz droši skaidrs, ka La Traicion sāks rādīt pirmo. Tā nebija sākotnēji paredzēt un - ja nu patiesi Fernando aiziešana ir taisnība, tad tas varētu būt iemesls, kāpēc novele aizkavējas.

0

15

albalonga написал(а):

A man Porras patika Olvidarte Jamas kopā ar Sonju Smitu - un tik skaisti, ka viņi arī realitātē iemīlējās.

Tas tiešām ir skaists pāris!

0

16

Nu, Olvidarte jamas neskatījos, tā ka nevaru teikt.. Zinu tikai, ka Gūsteknē man 100x vairāk Islas patika ;)

0

17

Paloma написал(а):

Zinu tikai, ka Gūsteknē man 100x vairāk Islas patika

Man Islass patika tikai Los plateados

0

18

Paloma написал(а):

Mana mūža trauma ir Islasa aizvietošana "Gūsteknē"

Paloma написал(а):

Zinu tikai, ka Gūsteknē man 100x vairāk Islas patika

Cik redzēju, tad man arī labāk patika Islass. ;)

albalonga написал(а):

A man Porras patika Olvidarte Jamas kopā ar Sonju Smitu - un tik skaisti, ka viņi arī realitātē iemīlējās.

Jā, tā loma viņam piestāvēja un kopā ar Sonju viņi labi izskatījās. :)

Tiešām ceru, ka viss teiktais ir tikai baumas un Fernando paliek.

0

19

Norkys написал(а):

Man Islass patika tikai Los plateados

"Čigāna mīlu" neesi redzējusi? :) Viņš tajā ir superīgs.  :ok:

0

20

Ragana написал(а):

"Čigāna mīlu" neesi redzējusi?

Esmu. Tikai man tad bija kādi 5 gadi un es neko vairs neatceros

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » KARSTAS BAUMAS - Fernando Carillo esot izmests no El Engano...