TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts 2008


Eiropas čempionāts 2008

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

Un jau pavisam drīz - no 22. - 28. janvārim norisināsies Eiropas čempionāts daiļslidošanā Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā. Jau nespēju sagaidīt - būs jāliek un jāieraksts, jo kā parasti pa vakariem strādāšu. Mani kā parasti visvairāk interesē vīrieši programma. Ne deju, ne slidojošos pārus vispār gandrīz nekad neskatos. Nu vēl dāmas reizēm. Bet puišiem gan vienmēr centīgi sekoju līdzi. Te ir vīriešu dalībnieku saraksts

http://www.euroskate2008.com/files/entr … -01-08.pdf

0

2

He, man gan mīļākās ir dejas uz ledus :) tā vienmēr ir bijis un būs. :D  pārējie mazāk interesē ;)  bet skatos iespēju robežās visu. :) Urā - bet atkal jau gads ir pagājis un čempionāts sagaidīts! :)

0

3

Man tāpat kā albalongai, skatos vīriešu slidojumus, pārējos tā mazāk. šogad arī noteikti skatīšos :)

0

4

Es noteikti skatīšos. :) Visu gadu to gaidīju. ;) Vīrieši uzstāsies trešdienā un ceturtdienā. :) Protams, es kā vienmēr fanošu par Lambjēlu! :heart: Centīšos skatīties visu. ;) Tomēr noteikti skatīšos dejas un vīriešus. Pārējais mani mazāk interesē. :)
Paloma, kas Tev no dejas pāriem patīk? :) (žel, ka Denkova un Stavickij no šī gada nepiedalīsies čempionātos) Man patīk franču paris (Isabel Delobel īpaši) un krievu - Oksana Domņina - Maksim Šabaļin.

0

5

Man kopš Navkas&Kostamarova nav nekādu īpašu mīluļu. Franču stils īsti mani nepiesaista, lai cik labi slidotu. Tas krievu pāris.. ar vēl nav spējis īsti ieinteresēt. Nu jāskatās, kas rīt notiksies un īpaši jau piektdien! :)

0

6

Dejas - pagaidām pirmie ir francūzi. :) Skatījos pārus - uzvarēja vācieši. :D (man viņi patīk) Ziniet kāda ir viņu un 2. vietas ballu starpība? :) Vairāk, nekā 30 balles. :D Viņiem tas ir rekords. (par to nešaubos :D) 2., 3., 5. vietas ir krieviem. ;)
Vīriešiem - :cray: Lambjēls pagaidām - 3. :( (kā vienmēr 3A nokrita) Žubērs - 2. Līderos ir Tomašs Vernērs.  Vispār uzstājās viņš lieliski - ļoti laba mūzikas izvēle. :)

+1

7

Lambjēls ir 2. :) No vienas puses - ļoti gaidīju, ka viņš beidzot kļūs par EČ zelta medaļas ieguvēju, :D tomēr no otras puses - redzot Tomasa laimīgu seju, nevaru nepriecāties par viņa uzvaru. ;) Gaidīšu PČ un Lambjēla 3. zelta medaļu tajā. :)
Skatoties Lambjēla flamenco, esmu ļoooooooooti nervozējusi. :( (kā es skatīšu OS 2010. gadā? :D Laikam dzēršu nomierinošās zāles. :D) Lamjēls, manuprāt, šodien bija visvislabākais, bet tās sasodītās jaunas sistēmas dēļ, Vernērs un Voronovs (man viņs ļoti iepatikās, mans jauns atklājums ;)) saņēma vairāk punktu. Ja būtu vecā sistēma, tad artistismā Labjēlam būtu jābūt visiem 6.0. :) Lambjēls ir klasi augstāks figurists. Jā, Verneram, Voronovam bija laba tehnika, tomēr tiem nebija to emociju, kuras bija Stefanam. Žubērs man vispār nepatika, gaidīju daudz vairāk no viņa. :)

0

8

Nu no Vernera man nekādu emociju. Kā parasti dikti pārdzīvoju par Van der perrenu, bet nu lambjēls - nu vispār laikam neelpoju, kad viņš slidoja - elpa aizrāvās - trīcēju un svīdu - tāds satraukums un reizē bauda, milzīgas spēcīgas emocijas un pats galvenais, ka pir spīti visam beigās viņa miljons dolāru smaids un bizbizmārīšu radziņi. Nu dievinu es viņu. A par Žubēru klusēšu, jo ļuani uzvedos - priecājos par katru kļūdu, jo ļoti gribēju, lai Stefans ir vismaz 2. nevis 3. - nu par to man patiesi prieks.

0

9

Man ar no Vernera nekādu emociju.. Un ar besi skatījos, cik perfekti viņš noslido - tāāā cerēju uz kļūdām. Grrr. Nu nekad man viņš nav paticis un nepatiks. Brr. Bet toties pēc vakardienas man daudz daudz vairāk ir iepaticies Lambjēls - ar tādu sajūsmu skatījso viņa programmu!!!! Nu fantastika! Neviens ar tāādām izjūtām neslidoja!
Vot Van der perrens man tāpat nepatīk kā Verners. :D  nezinu, uz viņiem paskatoties negatīvas izjūtas. :D

+1

10

Domņina un Šabaļins uzvarēja. :( Žēl, es bija pārliecināta par francūžu uzvaru. Meitenēm pagaidām līderos ir Karolīna Kostnere. (man viņa nepatīk, neko nevaru ar to izdarīt :D) Sāra Maijer (pagajušaja gada vice-čempione, Šveiciete) ir pagaidām 4. :(

0

11

A man tieši Karo ļoti patīk un ļoti priecājos par viņu!!!! :D

0

12

xe, rubi, mūsu domas nesakrīt. :D  Es esmu sajūsmā par krievu uzvaru!!! Francūži nekad mani nav raisījuši nekādas emocijas, vienalga, cik nu viņiem laba tā slidošana, un īpaši pēc šīs krievu programmas, es par viņiem! Tā turēju īkšķus, lai ir pirmie - un tā priecājos, kad apsteidza frančus. :)
Nu sieviešu kategorijā man nav mīluļu.. ;) visas viņas diezgan vienaldzīgas. ;) jāskatās, cikos šodien iet un jādomā kā un cik ierakstīt mēģināt.

0

13

Uzvarēja Kostnere. :( Es skatījos pa Eurosport, komentāri kādas 4 reizes minēja, ka vajadzēja uzvarēt Sārai. :) (viņa šodien uzvarēja, bet kopumā - 2). Man ir ļoti žēl, jo Karolīnai ielika daudz par komponentiem, bet komponentos viņa uzstājās sliktāk - īpaši man nepatika viņas piruēti, nevarēja noturēt centru un apgriezienu skaits bija par mazu). Tomēr apsveicu viņas abas! :rose: Kira Korpi ir 5., bet vakar viņa bija 2.  Žēl viņas. 3. ir Laura, arī no Finlandes. :)

0

14

Urā par Karo. Un arī Sārai bravo... :rofl:

0

15

es gan maz ko saprotu no daiļslidošanas bet man nebija nekādu dižu iebildumu pret uzvarētu taini otrādi tīri patika
no itālijas kā nekā
kaut visvairāk an patika cita bet tā laikam bija tikai 10 pat 5

0

16

Xi, tagad jau zinu rezultātu. :D it kā ir ieraksīts, varēšu paskatīties kā slidoja :)  man patiesībā vienalga kas uzvarēja :D

0

17

Šodien būs gala koncerts. :) Rādīs 16.00. LTV7 un Eurosport. (ceru, ka laiku nesajaucu :D)
Ļoti gribu redzēt mīļoto "Romeo un Juliet"... ;) http://s48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/?action=view&current=deb176eccc5b2890c3292e688832c639.gif

0

18

Jāāā - ļoti gaidu galakoncertu!! :)  Nav gan ne jausmas, kas par Romeo un Juliet. :D

0

19

Romeo un Dūljeta ir Stefāna Lambjēla programma. :)
Man ļoti patīka Isabel un Olivjē (Francija), Sāra Meijēr, Lambjēls (protams, kā citādi :D), Voronovs ;) un Aljona Sav4enka ar partneri (Vācija, uzvarētāji). :D (nevaru iegaumēt viņa vārdu)

0

20

Pirmo reizi, cik viņus redzu, man arī patika franču programma. :D  no sievietēm tikai Kosteres patika - man vispār reti sieviešu programmas patīk. ;)  Lambjēls - loģiski. Un krievu deju pāris - čempinoni!! Sacīkstēs valsis, tagad tāds tango - bauda manām acīm :) :) :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts 2008