TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Iespējams, ka...


Iespējams, ka...

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Iespējams, ka Telemundo atliks El Engano projektu, līdz Gabija būs laidusi pasaulē bērniņu. Tādas baumas klīst. Ja tā notiks, tad noveli filmēt varētu atsākt pašās gada beigās vai nākamā gada sākumā.

0

2

Cerams, ka tā notiks... :)

0

3

Es jau nu par to ļoooti priecātos! :)  man el Engano nevajag bez Gabijas :D

+1

4

Es ar ļoti priecājo, ka El Engano filmēs pēc bērna piedzimšanas ar Gabiju, jo ja tur nebūs Gabija nebūs tik interesanti!!!!!!!!Bet par Gabiju man ir dikti liels prieks!!!

0

5

Bet vispār sanāk, ka Gabija nebija šobrīd bērniņu ieplānojusi ar vīru? viņa taču būtu nogaidījusi līdz Engano filmēšanas beigām? super būs, ja atliks filmēšanu - galvenais, lai tajā ir Gabija.. nu taču tā jau pierasts, ka viņas seriāls..

0

6

Ceru, ka šīs baumas izrādīsies patiesība! El Engano bez Gabijas mani nepiesaista(nez pa kuru laiku es tik ļoti iemīlēju Gabiju? :D).

0

7

aNgeL написал(а):

Bet vispār sanāk, ka Gabija nebija šobrīd bērniņu ieplānojusi ar vīru?

Protams, ka neplānots. Un tā var saprast, ka tikai 16. vai 17. janvārī Gabija uzzināja, ka ir stāvoklī. Man liels prieks, ka Telemundo viņu atbalsta. Savā ziņā labi, ka Fernando izmeta no Telemundo, jo līdz ar to jau tāpat bija problēmas ar noveli. Ja ar Fernando būtu viss kārtībā un tikai Gabijas grūtniecības dēļ novele būtu jāapstādina, tad Telemundo visdrīzāk dusmotos uz Gabiju. Lieta tāda, ka Gabija kopā ar Kristobalu dodas uz Venecuēlu, kur dzīvos kopā ar abu ģimenēm un gaidīs mazuli. Abi šo laiku nestrādās Telemundo. Tas nozīmē, ka Telemundo ir palaidis arī Kristobalu, jo kā zināms arī viņam El Engano ir gana svarīga loma. Tas viss liek domāt, ka Telemundo nolēmis atlikt projektu un gaidīt, kad Gabija būs dzemdējusi un atguvusi formu, citādi es domāju, ka Kristobalam vajadzētu palikt un filmēties ar citu galveno varoņu atveidotājiem. Vēl Telemundo turpina īrēt Gabijai Meksikā māju - tas arī daudz nozīmē - Gabija gaidīs mazuli Venecuēlā, bet Meksikā viņu joprojām gaidīs mājas - tas arī liek domāt par viņas atgriešanos Meksikā, lai filmētu tiešu šo noveli, jo pagaidām tā ir vienīgā, ko Telemundo filmē Meksikā - pārējās Kolumbijā.

Ragana написал(а):

nez pa kuru laiku es tik ļoti iemīlēju Gabiju? ).

Tas tik jauki skan!!! :kiss:

0

8

albalonga написал(а):

bet Meksikā viņu joprojām gaidīs mājas

Cik jauki, ka viņi ciena Gabiju!

0

9

albalonga написал(а):

Un tā var saprast, ka tikai 16. vai 17. janvārī Gabija uzzināja, ka ir stāvoklī

ah, kā gribētos redzēt to brīdi, kad viņa uzzināja, ka ir stāvoklī :)

0

10

Es varu iztēloties - viņa noteikti kliedza!!!!!!!!!!!!!!!! Zinot, cik viņa emocionāla un skaļa! Ai, viņa noteikti vispirms kliedza, tad Cristo viņu noskūpstīja un tikai tad viņa sāka domāt - pie velna, ir taču kontrakts ar Telemundo un El Engano... Oj, Sorry - mazulis ir miljons reižu svarīgāks... Bļin, nu kā lai nemīl Gabiju???? :give_heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Iespējams, ka...