TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Laiks mainīt foruma izskatu!!!!!!!!!!!:))))))


Laiks mainīt foruma izskatu!!!!!!!!!!!:))))))

Сообщений 1 страница 20 из 58

1

Man šķiet, ka ir laiks. Man vēl šādi tādi forumi jāpārveido un šis tas jāsaveido, bet arī foruma bildi jānomaina. Tēma ir Valentīndiena - tā ir visu mūsu - romantiķu diena. Un šīs dienas gaidās var taisīt kādi jauku bildi - es domāju, ka šoreiz varētu ko sarkanīgu vai nejēdzīgi un sulīgi rozā... :rofl:

Nu, kuram ir iedvesma???? Ja būs vairāk par vienu piedāvājumu, ta gan jau sadalīsim un visas bildes kādu laiku rotās foruma topu. Galvenais, lai uz bannera ir uzrakstīts TelenovelesLV

0

2

albalonga написал(а):

Tēma ir Valentīndiena - tā ir visu mūsu - romantiķu diena.

aah.. aaww.. uzreiz redzu acu priekšā kautko sarkanu (mana mīļākā krāsa) un sirsniņas un.aawww.. cik mīlīgi :) Valentīndienas wallpaper man jau patiks, lai kas viņu arī netaisīs, un kā arī sanāks :D super :) nju, es romantiķe pa pusei.. brīžiem jā, brīžiem nē.. dzīves periods tāds ;)

albalonga написал(а):

Galvenais, lai uz bannera ir uzrakstīts TelenovelesLV

:lol:  Jaukumjaukās TelenovelesLV :D

0

3

:D

0

4

^_^ Nevaru vien sagaidīt kad ieraudzīšu jauno bildi!!!

0

5

Lisa написал(а):

Nevaru vien sagaidīt kad ieraudzīšu jauno bildi!!!

es arī nevaru!! kaut ātrāk kāds sāktu taisīt :D piemēram, talants Paloma un pārējie talanti :D

0

6

nu man gan dikti tuva nav nedz valentīndiena un rozā krāsa bet man laikam atliek vien pakļaties
nu es jau neko nemķau un nveru uztaisīt bet man dikti patīk fotogrāfīju variācīja
kad isktās ka bildes ir daudzas izmētātas untas man netieši bet siastās ar valentīndienu

bet nu vēl joproojām ceru ieraudzīt skinā varavīksni

0

7

pinocchio написал(а):

nu man gan dikti tuva nav nedz valentīndiena

nu .. šogad Valentiindiena ari man paies ka parasta dienai..pat gan jau skumji..bet sarkanie toņi - dievīgi :)

0

8

Nu galīgi nesanāca tā, kā domāts, bet vienu uztaisīju

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/Image4-6.jpg

0

9

Nezinu kā jums, bet man ļoti patīk! Malacis, alby!

0

10

Pladies, Norkys. Es gan uz Palomu ceru - viņai vissmukāk sanāk!!! :D

0

11

nu es nezinu man likas ka kaukā katru reizi vai vismaz diezgan bieži ir līdzīgas bilde snevar ko lūdzu savādāku

0

12

pinocchio написал(а):

ir līdzīgas bilde snevar ko lūdzu savādāku

Paskaidro sīkāk - ko tieši savādāk???? :D

0

13

nu es nezinu man dikti tīk košas krāsa un man liekas ka bržiem tas nofromējumā pietrūkst gribētos ko košu dzīves priecīgu daudz smaida un man arķārtīgi patīk bilžu izmētēšana tam nav jābūt manā dārgajā sepijā bet kautkā tā es nezinu nesmu nekad taisījusi vru iedomāties vcik grūts tas darbs tāpēc labāk laikam turēt savu muti ciet

0

14

Par to drūmo piekrītu, bet man iepriekšējais noformējums, kas bija pirms Ziemassvētkiem ļoti patika!

0

15

Oj, jāgaida un jālūdz Paloma. albalongai kaut kādas skumīgas bildes sanāk. A šoreiz vispār viss tas mākoņu bālums... :rolleyes:

0

16

albalonga написал(а):

A šoreiz vispār viss tas mākoņu bālums...

ja mākoņi ir bāli tad atliek vien paņemt otu un ar košam krāsām to izrkrāsot

0

17

albalonga написал(а):

A šoreiz vispār viss tas mākoņu bālums

Nē!!!! Šis man patika! :)

0

18

Kamēr Palomiņa neko nav uztaisujusi un tev Alby nav uznākusi iedvesma, var jau uzlikt arī šo!!! Vismaz vairs nebūs saistībā ar Z-svētkiem!!! ;)  :D

0

19

:rofl:  oki

0

20

Pēc tam izlasīšu visu tēmu, gribu tikai ātri patekt, ka man kaut kā patikās tas rozā kas bija. :D kā ieraudzīju to, ta'ds.. mīlīgs. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Laiks mainīt foruma izskatu!!!!!!!!!!!:))))))