TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » albalongas kaprīzes...


albalongas kaprīzes...

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Piedodiet albalongai albalongas kaprīzes. Šis forums ir viena no tām...

angy, es ceru, ka tu reizēm vismaz papļāpāsi ar mani šajā forumā par zagļiem un pilicistiem un protams par Lori novelē Ladron de Corazones...

Es tikko pabeidzu skatīties otro sēriju, kuras beigās Veronika/Sintija beidzot satikās ar Gustavo. Oj, es nevaru - man viņi patīk...

angy, cik tālu tu esi tikusi. Man ir problēma - neļauj 5. sēriju ielādēt... :(  Pārējās līdz 8. ir salādētas, lai gan 1. un 2. jau izjēdzu, jo nav speisa.

0

2

protams, ka es papļāpāšu - galu galā, es pati viņu arī skatos :D  ^_^

man baaaaigi patīk  ^_^

0

3

vovo, man ar pēc 2 pirmajām sērijām ļoti patīk. Nav pārāk daudz varoņu, bet visi šķiet interesanti...

0

4

euuu - nu tā takš nav godīgi!!! :D  es tak ar gribu redzēt! Bāāāāc... :D  man vēl ar PA jātiek galā.. :(  grrr, nejaukās :P

0

5

Kas "Ladron de Corazones" vispār ir?! :) Seriāls? Cik serijas kopā? Es ar gribu skatīties, ja nav garš. :D

0

6

121. sērija. Telemundo 2003. gada telenovele ar Lorēnu Rojasu par zagli un policisti... Esu noskatījusies 8 sērijas un dievinu...

Man 1. un 2. sērijas izdzēstas - sākot ar 3. ir. Ja kāds sadomā skatīties - varu ielādēt un noskypot. Video ir ieraksti no DVD. Faili lieli - katra sērija apmēram 350mb. Tas nozīmē, ka reti kurš video ielādēšanas serveris ņem, tāpēc linki ir megaroticā jeb tā saucamajā sexuploader - megaupload idents tikai ar sexuāla rakstura reklāmām, kad atver vaļā.

0

7

Ladron de corazones ir viena no Lorenas Rojas ne tik vairs jaunajām telenovelēm. šķiet, ka sērijas ir 141., tik vismaz ir Lorenas forumā.

0

8

oj, sorry, jā 141. Man sazin kāpēc atmiņā bija, ka 121...

0

9

angelina написал(а):

šķiet, ka sērijas ir 141

Uj, daudz. :/
Pēc jūsu sarunām, aprakstiem izklausās pat ļoti interesants seriāls. :) Un tēma saistoša.
Varbūt vēlāk mēģināšu atrast tam laiku. Tad arī lūgšu tavu palīdzibu, alby. :)

0

10

oki, Ragana...

0

11

Es nevaru izšķirties! Skatīties vai neskatīties??? Ļoti gribas redzēt, bet nav laika! Spāņu valodā, bet gan jau sapratīšu! Es nezinu... :wacko: bet vispār ir iespēja redzēt 1. un 2. sēriju??? Vai tikai no 3.???

0

12

1. un 2. man ir izdzēstas, bet varu iedot linkus vai arī šovakar ielādēts un kaut kad tev noskypot. Vispār cik zinu Palomai datorā ir 1. un 2. - viņa noteikti tev varētu šovakar noskypot.

0

13

albalonga написал(а):

. un 2. man ir izdzēstas, bet varu iedot linkus vai arī šovakar ielādēts un kaut kad tev noskypot. Vispār cik zinu Palomai datorā ir 1. un 2. - viņa noteikti tev varētu šovakar noskypot.

Jauki!!! ^_^  Liels paldies!!!  :rose:

0

14

A ko tulkojumā nozīmē Ladron???? ;)

0

15

Lisa написал(а):

A ko tulkojumā nozīmē Ladron????

Zaglis!!!!

Telenoveles nosaukums ir "Siržu zaglis"... :rofl:

0

16

:lol:  Viss!!! Es noteikti noskatišos visas serijas!!! Jo viņš noteikti nozags arī manējo!!!!

0

17

:rofl:  Manu jau nozaga...http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9bdbf20f6650f8032e34a2449a4e7da3.gif

0

18

Es esmu muļķe...es netīšām izslēdzu 6.seriju!!! :swoon:

0

19

Nu ta sesto varēsi iegūt vien pirmdien, kad būšu darbā... :(

0

20

:D Es tiešām esmu muļķe, jo tikko netīšām man izdevās atjaunot un viņa man turpina lādēties no vietas kur apstājās!!!! Kā man patīk lādēšanās atrums 2kb/s!!!!!!!!!!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » albalongas kaprīzes...