TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » albalongas kaprīzes...


albalongas kaprīzes...

Сообщений 21 страница 32 из 32

21

:rofl:

0

22

:D Ai...es nevaru!!! Alby, tu ar savu avatoru mani visulaiku kārdini!!!!!!!
tāpēc es eju ara no foruma, kamēr man neielādēsies serijas!!! ;)

0

23

kā es varēju palaist garām šo seriālu??? :0 .... jūs mani sakārdinājāt...es paskatījos youtube... man iepatikās....

0

24

man ir tikkai viens jautājusm.. KUR VAR NOLĀDĒT.. ??????????????????

0

25

To zina alby, bet gan jau viņa tev pa skypu aizsūtiīs!!!! Bet viņai nav 1. 2. un 4. sērijas! ;)

0

26

Pa skypu varu no darba nosūtīt. Mājās ir tikai sākot ar 19. sēriju. darbā līdz 18. izņemot 1., 2., un 4. Video sadaļā tūlīt publicēšu visus  video linkus, kuri gan periodiski klibo - kad mēģina nolādēt - rāda Your download manager may be configured incorrectly - please check your settings. Tad vienkārši jāmēģina vēlāk vai citu dienu - tieši tāpēc es video lādēju uz priekšu, lai nebūtu problēmu. Lielākā daļa video linki ir sexuploaderī un megaroticā - tas ir megaupload idents, tikai ar sexuāla materiāla bildēm un reklāmām - tāpāc skatieties - es piemēram neveru vaļā, kad māte ir blakus... :rofl:  Nu bet megarotics izmanto to pašu megaupload toolbar - respektīvi - ja jums nav megaupload toolbar un tāpēc ir problēmas no megas nolādēt, tad arī būs tādas pašas problēmas no megarotica nolādēt. Sērijas var protams arī saņemt no manis pa skype, bet tad ir jāsarunā, kad esmu darbā, jo visas sērijas, kuras noskatos - uz darbu pārstiepju. Tas tāpēc, lai mājas datorā saglabātu brīvu speisu un varētu lādēt tālākās sērijas. Darbā no megas un megarotic ielādēt nevaru

0

27

apldies par informāciju alby.. :D

0

28

Alby, a tev nav ievaddziesmas??? :blush:  Jūtos kā izmantotāja, taču man tā patīk šis serjāls!!! Es skatos tikai 14. sēriju, bet varu teikt ka tas ir mans 2. mīļākais serjāls!!! ^_^

0

29

Ievaddziesmu jau pati, kopš sāku skatīties, meklēju, bet joprojām neesmu nekur atradusi... :(

A man tāpat - Luna pirmajā vietā un tad Ladrons... :rofl:

0

30

haha, uzminiet, kā man :D

1. El cuerpo un tad Ladrons :D

0

31

:rofl:

0

32

A man 1. vietā laikam tomēr Amor Real! :haha:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » albalongas kaprīzes...