TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » Ladron de Corazones 4. sērija - kurš ir melis?


Ladron de Corazones 4. sērija - kurš ir melis?

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Tikko noskatījos. Gustavo ir aizturēts un Veronika viņu nopratina. Veronika sākumā ir pārliecināta, ka viņš nogalinājis savu krusttēvu, viņa sievu un dēlu, bet Gustavo visu laiku atkārto, ka nav vainīgs. Ložu ballistikas analīze protams norāda, ka šauts no dažādām pistolēm, bet neviena lode no Gustavo ieroča. Policijas vienības priekšnieks Čepe iedod Gustavo vēstuli no krusttēva, kur viņa krusttēvs Ernans Ferrero atzīstas, ka nevis Gustavo tēvs, bet viņš bija iesaistīts narkotiku darījumos, tāpēc Gustavo tēvu Domingo nogalināja. Čepe piedāvā Gustavo strādāt policijas labā, lai atriebtu tēva nāvi. Gustavo dusmīgs!!! Veronika jūtas vainīga. Vēl Gustavo pielej darvu, pasakot, ka viņš, lai arī zaglis, nekad nemeloja viņai, bet viņa ir tā, kas melo visiem, izliekas par Sintiju. Veronika ir tik emocionāli sagruvusi, ka grib aiziet no pilicijas slepenās vienības. Tikmēr Gustavo pasaka visai savai ģimenei - mammai, vecmāmiņai, tēvočiem un draugiem, ka viņa tēvs nebija vainīgs, bet krusttēvs... Un galu galā Gustavo piekrīt strādāt policijas labā, lai gan zina, ka tādā veidā pret viņu nostāsies ģimene un draugi - tā visa ģimenīte ir tādi labo zagļi un necieš policiju. Beidzas ar to, ka Čepe pasaka, ka Gustavo strādās vienīgā un lūdz Veroniku neaiziet. Visa vienība šokā par Gustavo parādīšanos...

Un tagad es esu dusmīga, jo man nav 5. sērijas un tur kaut kāds sviests - nevaru ielādēt. Būs jāpārlec uzreiz uz 6., bet baigā škrobe par to...

0

2

tu tik traki nepacietīga, ka jālec?

škrobe jau baigā.

0

3

angelina написал(а):

tu tik traki nepacietīga, ka jālec?

vai tas tev ir jaunums, ka nepacietīga???? Es jau čista kā tu nespētu gaidīt uz 7. sēriju - jau sen būtu uz priekšu skatījusies. A kad dabūšu 5. gan to arī noskatīšos. Ja tev kaut cik atmiņā ir, tu varētu pastāstīt, kas apmēram 5. notika...

0

4

ups, bet es laikam neatceros gan :D :blush:

man slikta atmiņa būtībā.

bet, ja tu skaties 6., pasaki man kas tur, un es gan jau sapratīšu, kas izlaists.

0

5

Sākas ar to, ka Veronika pasaka Estebanam, ka precēsies ar viņu. Tas viss brīdī, kad viņa par Sintiju izliekas un viņai ir mikrofoniņš ausī - to dzird visa vienība un protams arī Gustavo... Tad viņi tur bārā saskrienas un Gustavo tāds: - tātad precēsies? A viņa - Tu pats palīdzēji man izlemt...

Ko Gustavo tādu 5. sērijā sadarīja, ka Vero nolēma precēties???? Es vispār nojaušu - laikam ieraudzīja, kā šis ar Inesi skūpstās...

0

6

jā, ar Inesi čist, man liekas, bij kkāds sakars. Gustavo jau neko. Inese teica Sintijai turēties pa gabalu no Gustavo. un Veronika, kā jau labs cilvēks, nolēma, ka tā būs labāk, jo Inese taču ir viņas draudzene.

0

7

hihihih... skaidrs, tas pēc Vero izklausās... A pati ta greizsirdīga kā redz, ka Inese Gusu skūpsta... :rofl:

0

8

nu bet protams :D

0

9

Oj, tas Antonio jaunākais nu gan ir - īstas šausmas - pats ienīst senci, bet patiesībā tik līdzīgs sencim...

Super - Vero sarīkoja ugunsgrēku, lai izglābtu Gusu. Kas par šaudīšanos!!!!! Bet vislabākais moments, kad abi ielīda zagtajā mašīnā un Guss°centās vadiņus savienot, pieliecies cieši pie Vero kājām. Oj, tik erotiski... Man aš muraška po kože... :blush2:

0

10

Oj, Vero tikko izlikās, ka slikti telefona sakari un nepakļāvās Čepem. Tas Gusa smaidiņš bija satriecošs... :rofl:

0

11

Oj, tāds sērijas nobeigums, ka šovakar vairāk neskatīšos. Un šito sēriju nespēju izdzēst - būs rīt vismaz daži skrīni jāuztaisa - tāpat kā 4. sērijai - lai labāk paliek atmiņā un lai var pēc laika paskatīties un papriecāties...

0

12

mmm, atceros, tas bija dievīgi  ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ladron de corazones » Ladron de Corazones 4. sērija - kurš ir melis?