TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Tatjanas diena/Татьянин день


Tatjanas diena/Татьянин день

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Divas draudzenes mīl vienu puisi. Un katra no sāncensēm ir iemīlējusies kaislīgi. Bet vīrietim tikt galā ar savām jūtām ir ļoti sarežģīti. Jo gribas gan mīlēt, gan būt veiksmīgam. Kura kļūs par laimīgo? Šobrīd vispopulārākais Krievijas seriāls – „Tatjanas diena” – LNT kanālā jau no 22. oktobra darbdienās plkst. 17.35.

Tatjana Razbežkina kopā ar māti Veru Kirilovnu ieradusies Maskavā. Lielpilsēta vilina un biedē vienlaikus – tik pārpilna iespēju, tik nesaprotama un steidzīga tā šķiet naivajai, tomēr mērķtiecīgajai provinces meitenei! Uzvara studentu projektu konkursā dzimtajā Saratovā meitenei nodrošinājusi vietu galvaspilsētas augstskolā. Jau pirmajā dienā institūtā meitene iegūst sev draudzeni – arī Tatjanu. Bet Tatjana Barinova ir pavisam citādāka – bagāta un ietekmīga tēva izlutināta, kaprīza meita, skaistule. Un abas vēl nenojauš, ka ir satikušās uz ilgu laiku, lai kardināli izmainītu viena otras dzīvi. Un pavisam drīz kļūs par galvenajām sāncensēm par viena vīrieša sirdi. Ar laiku viena no viņām sapratīs, ka abas runā par vienu vīrieti, kad stāsta draudzenei par savu mīļoto. Bet Sergejs, apjautis, ka abas Tatjanas ir draudzenes, nolems izmantot viltu – uzskatot sevi par ļoti pieredzējušu attiecībās ar sievietēm, viņš cerēs kaut kā izgrozīties.

”Tatjanas diena” ir Krievijā veidota jauna versija slavenajai kolumbiešu melodrāmai «La Guerra de las Rosas» („Rožu karš”), kas tolaik bija galvenā konkurente seriālam «Yo soy Betty, la fea», kas ir prototips slavenajam Krievijā veidotajam seriālam „Neglītais pīlēns”. Pirmo reizi „Rožu karš” uz ekrāna parādījās 1999. gadā un ar skaļiem panākumiem 7 gadus tika izrādīts visās Latīņamerikas zemēs. Kad tiesības uz šī seriāla adaptāciju nopirka „Fox” kompānija, jaunais seriāla guva skaļus panākumus arī Savienotajās Valstīs, Eiropā un Āzijā.

„Tatjanas dienas” prezentācijas preses konference notika Maskavas Rīgas stacijā! Jo tieši ar seriāla galvenās varones Tatjanas Razbežkinas ierašanos Maskavā taču sākas seriāla notikumi – dramatisma, sajūsmas un vilšanos pārpilnā meitenes dzīve galvaspilsētā, kuru viņa reiz gribētu saukt par savu pilsētu. Ja situāciju komēdiju „Mana jaukā aukle” varētu saukt par [ne-īsu] pamācību meitenēm, „kā apprecēties mīlestības dēļ un ne tikai”, televīzijas romānu „Neglītais pīlēns” – par pašiedvesmas autotreniņu laimīgajām, bet ne tik skaistajām, tad „Tatjanas diena” – tas ir jauns skatījums uz mūžseno metropoles iekarošanas tēmu. Jo katru dienu taču simtiem meiteņu izkāpj no vilcieniem Maskavas vai Rīgas stacijās un veic pirmos soļus jaunā dzīvē. Šī tēma ir neizsmeļama un tieši par to taču ir slavenās filmas „Maskava asarām netic”, „Karnevāls”, „Atnāciet rīt” un „Es soļoju pa Maskavu”.

„Es esmu audzis Sibīrijā,” saka Kirils Safonovs, kas seriālā atveido Sergeju Ņikiforovu. „Bet es esmu dzimusi Uzbekistānā. Tiesa, pēc tam pārbraukusi uz Kazahstānu,”papildina Natālija Rudova, Tatjanas Barinovas lomas izpildītāja. Tikai Anna Snatkina, kuras personāžs ir galvenā varone Tatjana Razbežkina, klusē – viņa ir dzimusi Maskavā, bet, cik ironiski, – seriālā metropole būs jāiekaro tieši viņai!

Abas skaistās galveno lomu izpildītājas skatītāji ir pamanījuši – viņas tik labi papildina viena otru! Bet, ja Anna Snatkina, kas plašam skatītāju lokam pazīstama no Krievijas televīzijas šova „Dejas ar zvaigznēm”, daudziem seriāliem un filmām „Jeseņins”, „Tur, kur mājo laime” un „Puškins. Pēdējā divcīņa”, kur viņa atveidoja Natāliju Gončarovu, jau ir iemantojusi sava talanta un skaistuma fanus, tad zaļacainajai blondajai Natālijai Rudovai atzinība vēl jāiegūst. Ir pamats domāt, ka arī Kirils Safonovs – Sergeja, kas kļūs par dzirnakmeni abu meiteņu draudzībā, lomas atveidotājs – kļūs par daudzu meiteņu elku. Šī ir aktiera pirmā loma kopš atgriešanās dzimtenē no Izraēlas, kur pavadīti vairāki gadi un viņš nododas filmēšanai ar visu sirdi.

Savu varoni Anna Snatkina raksturo tieši: „Tatjana ir mērķtiecīga un ļoti pareiza. Par viņas trūkumiem varētu uzskatīt ja nu vienīgi pārlieku uzticēšanos un tiešumu. Aktrise atklāj: „Ilgstoša projekta sākums – tas vienmēr ir grūts laiks. Mēs, aktieri, kā dzīvi cilvēki un kā uzrakstīti personāži vēl tikai sākam pierīvēties viens otram filmēšanas laukumā. Tāpēc ir neliels mulsums. Katrs filmēšanas laukums taču eksistē citādi – specifika, organizācija, iekšējā pasaule it visur ir sava. Šeit ir lielā kino ražošana, lielā, trauksmainā dzīve. Kaut kur citur – vairāk ģimeniski filmēšanas laukumi. Kaut... to nav iespējams salīdzināt. Ar mani strādā brīnišķīgi cilvēki! Piemēram, ar Natašu Rudovu mēs iepazināmies pavisam nesen, bet ļoti viegli un ātri sadraudzējāmies. Viņa ir ļoti atklāts cilvēks, man ar viņu ir patīkami. Un, kaut arī situācija, kuru mēs spēlējam, ir ļoti sarežģīta, domāju, ka dzīve ir iekārtota tā, ka tajā viss nostājas savās vietās”

Natālija Rudova, kas atveido Tatjanu Barinovu, smejas: „Lai nu kurš no personāžiem atbilst savam uzvārdam, Barinova noteikti pilnā mērā – otru tādu mīlētāju neko nedarīt, bet vienlaikus – profesionāli atpūšanās sfērā – meklēdams meklēsi, bet neatradīsi. Tatjana ir elitāru klubu apmeklētāja, jo viņas uzvārds ir tas maģiskais vārds, kas atver visas durvis. Taču Tatjana ir pelnījusi sapratni un līdzjūtību kaut vai tāpēc, ka izaugusi nevis ģimenē, bet tādā kā tās aizstājējā, bez mātes. Un tā unikālā pieredze, ko var nodot tikai māte meitai, viņai bijusi liegta. Nē, mana varone nebūt nav neliete bez sirds, viņa, kā katra sieviete, grib mīlestību. Taņai vienkārši nav veicies: viņa ir iemīlējusi savas draudzenes puisi un cīnās par viņu, kā spēj. Bet, neskatoties uz to visu, Tatjana Razbežkina viņai joprojām ir ļoti tuvs cilvēks, jo ciena Barinovu ne jau tēva naudas dēļ. Situāciju vēl sarežģītāku padara tas, ka Sergejs ilgu laiku nemaz nesaprot, kura no abām meitenēm viņam ir mīļāka. Es uzskatu, ka man ir ļoti interesanta un daudzšķautņaina loma. Bet noteikti zinu, ka pati nekad neizturēšos kā mana Tatjana, jo ļoti mīlu savas draudzenes, ar kurām draudzējos jau ne pirmo gadu. Vīrieši nav tā vērti, lai bojātu draudzību viņu dēļ! Bet spēlēt no šādas iekšējas iebilduma pozīcijas ir vēl interesantāk. Mans galvenais partneris uzņemšanas laukumā – Kirils Safonovs – ir ļoti patīkams cilvēks, kas prot acumirklī iegūt simpātijas. Sapratu to vēl aktieru atlases laikā. Bet iemīlēties viņā gan es nebaidos, jo esmu jau iemīlējusies...”

Kirils Safonovs stāsta: „Manuprāt, Sergejs ir lielisks cilvēks, bet pats seriāls – satriecošs mīlasstāsts. Sergejs nav nelietis, nav arī varonis. Viņš vienkārši ir iemīlējies vīrietis. Ja es izrādītos viņa vietā, arī nezinu, kam dotu priekšroku. Iespējams, ka izvēlētos abas Taņas. Dons Žuans taču arī mīlēja visas savas sievietes, tieši tāpēc viņas tam atbildēja ar pretmīlestību. Mūsu valstī gan nav atļauta daudzsievība, taču mīlēt uzreiz divas sievietes gan nav ar likumu aizliegts! Šis ir mans pirmais darbs pēc atgriešanās. Un esmu ļoti priecīgs, ka nokļuvu tādu cilvēku kompānijā, kas labi pret mani izturas. Tagad man ir svarīgi attaisnot viņu uzticēšanos. Nu un, protams, tas, ka man apkārt ir tik skaistas sievietes, nevar nevairot optimismu!”

Seriāls „Tatjanas diena” (Татьянин день. Melodrāma. Krievija, 2007.g.) LNT kanālā jau no 22. oktobra darbdienās plkst. 17.35.

Resursi internetā:
http://www.amedia.ru/2t/

http://stars.glavred.info/images/o-00008876-a-00000766.jpg
http://allstars.pp.ru/serials/t/tatyanin_den/7/4.jpg
http://w3.megadvd.by/img/in/29464.jpg
http://deto4ka44.narod.ru/6052007.jpg
http://photo.collezion.ru/_ph/35/2/156566552.jpg
http://www.cinematograf.ru/serial/tatiana-day/im/03.jpg
http://stars.glavred.info/images/o-00008877-a-00000766.jpg
http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/2/1/395/1395654_photo1864.jpg
http://www.advesti.ru/img/1174491487_tvleaders.jpg
[img]
Сериал «Татьянин день»
В 1999 году в Колумбии стартовал сериал «Война Роз» («La Guerra de las Rosas»). В течении 7 лет он успешно шел на всех латиноамериканских экранах, пока не был куплен компанией «Fox», собирающейся адаптировать его для стран всего мира. Российским вариантом этого сериала стал «Татьянин день» - проект Первого канала и кинокомпании «А медиа». Проект сразу же стал успешным и завоевал миллионы зрительских сердец.

По большому счету, сюжет сериала не нов – провинциалка приезжает в столицу, которая обрушивается на нее всей своей неприветливостью; любовный треугольник; социальная разобщенность; дружба и предательство; богатые и бедные. Но есть в нем штрихи, которые не позволяют относиться к нему как к очередной мыльной опере. Возможно, что дело в удачно подобранных актерах, или в том, что образы главных героев не доведены до пресности – хорошие здесь не напоминают великомучеников, а плохие – обычные люди со своими слабостями, а вовсе никакие не дьяволы во плоти. Да и само деление на «плохих» и «хороших» отсутствует, что очень необычно для сериалов вообще.

Главными героинями сериала «Татьянин день» становятся две девушки – Татьяна Разбежкина и Татьяна Баринова. Первая – скромная провинциалка, приехавшая из Саратова в Москву для того, чтобы учиться и попутно покорять столицу. Вторая – светская штучка, уверенная в себе, вращающаяся в богемных кругах, богатая и знающая цену всему в этом мире. Девушки сталкиваются в учебном заведении и начинают дружить, оказывается, что, несмотря на все различия, между ними много сходства. У них нет друг от друга тайн: Разбежкина делится с подругой тем, что она влюблена в своего коллегу; Баринова рассказывает ей в ответ свою тайну о то, что ей очень нравится Сергей Никифоров. И все бы было у них хорошо, если бы по закону жанра не оказалось, что влюблены девушки в одного и того же человека. Сергей же не только не пытается ничего решить, но ему даже нравится эта ситуация. Обе девушки ему нравятся по-своему и выбрать между ними он не в состоянии – какой палец не порежь, все равно больно. Приехавшая в столицу Татьяна покорила его своей романтичностью и душевной чистотой, тогда как общение с коренной москвичкой Татьяной имеет свои плюсы, один из которых – это успешная карьера. Не зря все-таки жанр этого телесериала определен как психологическая мелодрама, уж очень много здесь всего намешано – любовь, дружба, нерешительность, карьера, нравственная незрелость, постоянная проблема выбора.

Большая часть бед выпадет на долю Разбежкиной – в результате предательства подруги она потеряет любимого мужчину, работу и даже… свободу. Но не нужно думать, что Баринова решится на этот шаг не моргнув глазом, он будет стоить ей многих переживаний, но на что только не пойдет избалованная влюбленная женщина, которая не привыкла выпускать из рук то, что ей нравится. Сергей таким образом будет избавлен от мук выбора, который он должен был бы рано или поздно сделать – ведь играть в ловеласа и крутить отношения одновременно с двумя подругами ему не удалось, а Баринова ликвидирует то единственное, что мешает ее счастью с Никифоровым – свою подругу. Разумеется, что на этом история Разбежкиной только начинается, и то, чем она закончится неизвестно никому, кроме сценаристов. Но можно смело ожидать самых невероятных поворотов сюжета, не зря же на презентации сериала на плазменных экранах транслировались кадры из фильмов про наших девушек, которые приезжали в Москву и сквозь все невзгоды и неприятности выживали в условиях, когда руки опускались и хотелось бросить все и вернуться назад – туда, где их ожидала спокойная жизнь без треволнений.

Не прошло и года с тех пор, как на кастинг для сериала «Татьянин день» пришли исполнители его главных ролей - Кирилл Сафонов (Сергей Никифоров), Анна Снаткина (Татьяна Разбежкина) и Наталья Рудова (Татьяна Баринова). А не так давно мы стали свидетелями сотой, юбилейной серии «Татьяниного дня». За это время герои прожили приблизительно 6 лет и прошли через множество испытаний. Можно быть уверенным в том, что «Татьянин день» обязательно наступит, но вот днем какой из двух Татьян он станет? Мы узнаем это довольно скоро.

Актеры сериала Татьянин день:

Татьяна Разбежкина - Анна Снаткина
Татьяна Баринова - Наталья Рудова
Сергей Никифоров - Кирилл Сафонов
Вера Кирилловна Разбежкина - Наталья Данилова
Надя - Ульяна Ворожейкина
Тамара Кирилловна Рыбкина - Валентина Панина
Виктор Рыбкин - Вадим Колганов
Анна Рыбкина - Мария Кивва
Катя Рыбкина - Софья Донианц
Галя Рыбкина - Дарья Волга
Дима Рыбкин - Григорий Калинин
Олег Баринов - Анатолий Васильев
Миша Никифоров - Илья Иосифов
Вадим Горин - Виталий Коваленко
Жанна Попова - Наталья Лукеичева
Константин Устинов - Иван Волков
Игорь - Артём Артемьев
Нина - Анна Липко

0

2

Es skatijos šo serjālu, sākumā patika, bet pēc tam jau kļuva iztiepts un nereāls.. :(

0

3

Sveiki! Kāds var patikt kā var nokačāt seriālu Tatjanas diena?Paldies jau iepriekš.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Tatjanas diena/Татьянин день