TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Nomiris Hits Ledžers


Nomiris Hits Ledžers

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

šodien ieslēdzu TV un izdzirdu šo skumjo vēsti!!!!!Hits ir atrasts miris un blakus viņam ir bijusi zāļu pudelīte, bet nav vēl zināms kādu apstākļu dēļ viņš nomira!!!!Viņam bija tikai 28 gadi!!!Man šis aktieris patika Spītnieces savaldīšanā un Kuprainajā kalnā!!!
http://i.imdb.com/Photos/Ss/0147800/10things1.jpg

0

2

mmaarriiaa написал(а):

šodien ieslēdzu TV un izdzirdu šo skumjo vēsti!!!!!Hits ir atrasts miris un blakus viņam ir bijusi zāļu pudelīte, bet nav vēl zināms kādu apstākļu dēļ viņš nomira!!!!Viņam bija tikai 28 gadi!!!Man šis aktieris patika Spītnieces savaldīšanā un Kuprainajā kalnā!!!


un tagad man laikam jāsēro jo dikti viņš patika
gan kā aktirsis gan pēc iskta
viņš nabadziņš un nabaga zālu pudelīte kas tagad kluvusi par slepkavu
viņš laikam pa daudz hausu sasktījies

0

3

pinocchio написал(а):


un tagad man laikam jāsēro jo dikti viņš patika
gan kā aktirsis gan pēc iskta
viņš nabadziņš un nabaga zālu pudelīte kas tagad kluvusi par slepkavu

Es jūtos tāpat!!Man ļoti viņš patika!!!!!Man ļoti viņa žēl!!!Šodien sēro tūkstošiem viņa fanu!!!!!

0

4

Jā, es šon arī uzzināju un nošokējos. Asaras bija acīs... Mazā Matilde palikusi bez sava mīlošā tēta. Labi, ka viņai ir lieliska mamma un krusttēvs Džeiks... :cray:

0

5

albalonga написал(а):

Asaras bija acīs... Mazā Matilde palikusi bez sava mīlošā tēta. Labi, ka viņai ir lieliska mamma un krusttēvs Džeiks...

Man ar bij asaras un pietam vēl tieši no rīta šāda ziņa var noprast kāda pārējā diena!!!!!Un jā pietam viņam vēl ir meitiņa:cray: !!!!!!!

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Es jūtos tāpat!!Man ļoti viņš patika!!!!!Man ļoti viņa žēl!!!Šodien sēro tūkstošiem viņa fanu!!!!!

nu7 es gan nesmu viņa fane bet tikutā zēl

albalonga написал(а):

Jā, es šon arī uzzināju un nošokējos. Asaras bija acīs... Mazā Matilde palikusi bez sava mīlošā tēta. Labi, ka viņai ir lieliska mamma un krusttēvs Džeiks...

ak kungs kā gan viņš uzdrīsktējās atstāt savu meitiņu
nu vairs man viņš nepatīk
kas tas par tēvu
tagad man žēl viņas meitņas

0

7

es no rīta vēl biju pusaizmigusi, bet mamma jau bija ieslēgusi TV
pus pa miegam klausījos, bet kad izdzirdēju šo ziņu uzreiz pa īstam pamodos.

Pat asaras acīs sariesās...

0

8

pinocchio написал(а):

nu7 es gan nesmu viņa fane bet tikutā zēl

Es arī neteikti, ka esmu baigā viņa fane, bet man viņš ļoti patika kā aktieris!!!

pinocchio написал(а):

ak kungs kā gan viņš uzdrīsktējās atstāt savu meitiņu
nu vairs man viņš nepatīk
kas tas par tēvu
tagad man žēl viņas meitņas

Viņa īstie nāves apstākļi vēl nav zinām!!!!!Kad intervēja viņa ģimeni viņa ģimene teica, ka viņš nav no tiem kas uzdrīkstētos izdarīt pašnāvību.

0

9

Mani arī tas saskumdināja, ja vēl ņem vērā, ka tikai nesen noskatījos Kupraino klanu, tad vispār.  :cray:

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Viņa īstie nāves apstākļi vēl nav zinām!!!!!Kad intervēja viņa ģimeni viņa ģimene teica, ka viņš nav no tiem kas uzdrīkstētos izdarīt pašnāvību.

jā un kā tad zālu pudelīte
nokritusi no debesīm ????
pat vistuvākie cilvēki bieži vien nein kas cilvēku nomāc un par ko viņš pattiešaiba domā
cilv'weka prāts ir vēl nezināms atklājuma lauks kur ķugšis var nolaisties bet vai viņš tur neapmalīsies savps pieņemusmos vai viņš neapmalīdies ar saviem uzskatiem kad zinu visu???? to zina pats tikai un vienīgi ŗāts
un kā jau visiem zināms ne vienmēr tas ko saka ir patties
melot labi vai slikti nav grūti itīpaši tiem kuriem no meliem neaug deguns

0

11

pinocchio написал(а):

jā un kā tad zālu pudelīte
nokritusi no debesīm ????
pat vistuvākie cilvēki bieži vien nein kas cilvēku nomāc un par ko viņš pattiešaiba domā
cilv'weka prāts ir vēl nezināms atklājuma lauks kur ķugšis var nolaisties bet vai viņš tur neapmalīsies savps pieņemusmos vai viņš neapmalīdies ar saviem uzskatiem kad zinu visu???? to zina pats tikai un vienīgi ŗāts
un kā jau visiem zināms ne vienmēr tas ko saka ir patties
melot labi vai slikti nav grūti itīpaši tiem kuriem no meliem neaug deguns

Njā tam es piekrītu!!!!!!

0

12

mmaarriiaa написал(а):

Njā tam es piekrītu!!!!!!

cik varen jauka sajūta ka tev piekrīt

0

13

žēl :(... Ugh. Lasīju, ka viņš ļoti pārdzīvoja šķiršanos no Michelle Williams un ka Jocker loma esot no viņa prasījusi lielus spēkus. Paparaci bildēs viņš vienmēr izskatījās tik jauks cilvēks, īpaši bildēs ar savu mazo meitiņu.

0

14

Es apraudājos, kad izlasīju šo skumjo sēru vēsti!  :cray: Man tik ļoti viņš patika filmā "Spītnieces savaldīšana"!  :sorry:
Jaunumus var palasīt šeit:

http://www.bulvaris.lv/2/4/?id_news=18482

http://www.bulvaris.lv/2/4/?id_news=18507

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Nomiris Hits Ledžers