TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor tomēr rādīs!!!


Destilando amor tomēr rādīs!!!

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

Info no LNT mājas lapas!

Mīlasstāsts ar tekilas asumu un karstas Dienvidamerikas saules kvēli – „Mīlestība un tekila” LNT kanālā no 6. februāra darbdienās plkst. 16.35! Jauna versija reiz sensacionāli slavenajam kolumbiešu seriālam ”Kafija ar sievietes smaržu”.

http://www.saharis.com/store/osc/images/destilando-amor.jpg

Gleznainais Meksikas apvidus Tekila ir vieta, kurā norisinās aizraujošs mīlas stāsts. Tik ugunīgas, tīras un stipras mīlestības kā slavenais dzēriens, kas nes šī reģiona nosaukumu.

Teresa Ernandesa, visiem labāk zināma kā ”Kaija” ir laukstrādniece, kas kopā ar māti Klaru ražas novākšanas laikā ceļo pa valsti, palīdzot kaktusu novākšanā. Katru gadu viņas atgriežas arī Tekilā, paaudžu paaudzēs tekilas darinātāju, bagāto Montalvo klana patriarham donam Amadoram piederošajā hasjendā. Taču dons Amadors ir jau vecs un ļoti slims, drīz viņš mirst un visa plašā ģimene sapulcējas uz viņa bērēm. Viņa mazdēli – brālēni Rodrigo un Ārons – ierodas no Londonas, kur studē. Abi ir auguši kā brāļi, taču vectēva atstātais mantojums atmodinās Āronā tādu alkatību, ka ģimeniskām jūtām te vairs nebūs vietas. Jo testaments nosaka, ka viss mantojums tiks tam mazdēlam, kuram pirmajam piedzims dēls. Ārons ir pārliecināts par savām izredzēm, jo Rodrigo līdz šim nav bijušas pat nopietnas attiecības ar kādu sievieti. Taču viss izmainās, kad Rodrigo satiek Kaiju...

Pēc kvēlas mīlas Rodrigo sola pēc gada, kad studijas būs pabeigtas, atgriezties un Kaiju apprecēt. Jau pēc mīļotā aizbraukšanas Kaija saprot, ka gaida bērnu. Pat neapjaušot, cik pasaule plaša, Kaija izlemj doties uz Londonu meklēt mīļoto, taču tiek piekrāpta un nonāk bordelī Parīzē. Tomēr drosmīgajai meitenei izdodas bēgt un uzsākt grūto un garo ceļu uz atkalapvienošanos ar vīrieti, kuru mīl. Vientuļa, bez svešvalodu zināšanām, balstoties tikai uz savu ticību un nebeidzamo mīlestību, Kaija piedzīvos visskarbākos likteņa pārbaudījumus. Kad beidzot izdosies atgriezties Mehiko, viņas dzīve jau būs izmainījusies līdz nepazīšanai – to pildīs rūgtums un aizvainojums. Dzīve lielpilsētā, kur godkāre, nenovīdība un krāpšana ir sastopamas ik uz soļa draudēs padarīt par akmeni reiz nevainīgo un uzticīgo meitenes sirdi...

Seriāla galvenajās lomās ir slavenie aktieri Anhelika Rivera un Eduardo Jaņess. Daiļā Anhelika Rivera piedalījusies daudzos seriālos, tostarp kādreizējā kulta telenovelē „Vienkārši Marija”, gada populārākajā telenovelē „Īpašniece”, bet 2003. gadā seriālā „Nakts Marianna” viņa atveidoja galveno ļaundari Mārsiju. Dzimusi ģimenē, kurā ir sešas meitas, Anhelika Rivera sāka karjeru 14 gadu vecumā, kad uzvarēja talantu meklēšanas konkursā. 1989. gadā bija viņas pirmā nelielā loma telenovelē, tajā galveno vīrieša lomu atveidoja Eduardo Jaņess. 1991. gadā jauniešu seriālā „Aizsniegt zvaigznes” viņai bija ne tikai jāatveido ļaundare, bet arī jādzied līdz ar citām slavenībām, tostarp arī Rikiju Mārtinu. Taču tas kļuva par aktrises 90. gadu visveiksmīgāko seriālu. Viņas lielā izdevība bija 1995. gadā, kad Anhelika atveidoja neaizmirstamu maigu jūtu un spēcīga rakstura sievietes lomu „Īpašniecē”. Anhelikas Riveras vīrs ir ietekmīgais producents Hosē Alberto Kastro, slavenās aktrises Veronikas Kastro brālis, ar kuru Rivera apprecējās 2004. gadā pēc 14 gadus ilgām attiecībām, kurās dzimušas divas meitas.

Savukārt Eduardo Jaņess ir viens no Meksikā visslavenākajiem aktieriem ne tikai televīzijā, bet arī uz lielā ekrāna un skatuves. Bieži minēts starp vispievilcīgākajiem vīriešiem. Atzīts arī par gada labāko aktieri. Guvis atzīstamus panākumus Holivudā – ar Džonu Travoltu kopā strādājis filmā „Soģis”, ar Demiju Mūru – „Striptīzā”, piedalījies arī populārajā seriāla „CSI: Maiami”. Eduardo Jaņess ir pirmais latīņu aktieris, kas ieguvis Emmy balvu.

„Mīlestība un tekila” ar ļoti labiem panākumiem uzņemta tās dzimtenē Meksikā, kā arī tikko guvusi lielu skatītāju atsaucību Savienotajās Valstīs, Spānijā un Dienvidamerikas zemēs. Producents Nikandro Diazs ar lepnumu stāsta, ka šajā gadījumā panākumi ir pārsnieguši visas cerības – seriāla liktenis izrādījies ārkārtīgi veiksmīgs.

Telenovele „Mīlestība un tekila” [Destilando amor. Melodrāma. Meksika, 2007.g.] LNT kanālā no 6. februāra darbdienās plkst. 16.35.

Resursi internetā:

http://www.imdb.com/title/tt0940629/

http://www.esmas.com/destilandoamor/

Отредактировано Norkys (26.01.2008 17:56)

+1

2

Oho, tas jauki - un vēl pēcpusdienā - ta jau kāds droši vien skatīsies. Nu, dārgie draugi - forumu vajag????? Labi, es tāpat atvēršu - ja būs galīgi kluss - varēs aizvērt. Skaidrs ir tas, ka es neskatīšos, jo kā zinat šaja laikā vienmēr esmu darbā. Ja būtu no rīta - noteikti vismaz reizēm skatītos...

0

3

Domāju, ka vismaz paris sērijas noskatišos intereses vadīta. Bet man nemaz nepoatīk galvenie varoņi. :/
Tāds prieks, ka tomēr rāda arī Latvijā LA telenoveles!!! Tad jau var cerēt, ka parādīs arī kādu labu telenoveli!!! :D

Отредактировано Lisa (26.01.2008 17:53)

0

4

Es noteikti skatīšos! Ilgojos pēc jaunām LA telenovelēm TV ekrānos!  :)

0

5

Es domāju, ka apskatīšos!!!!!Tālāk jau varēs redzēt vai skatīšos visu11!Bet esmu ļoti priecīga, ka beidzot LNT sāk atkal rādīt kādu latino telenoveli!

0

6

Es noteikti skatīšos pēc iespējas visas sērijas... :) (tikai otrtdienās un ceturtdienās redzēšu 2. pusi no sērijas, jo man 15.30. ir spāņu valoda :))
Gribu redzēt šo CSM rimeiku, turklāt nesen ar Anhelika skatījos La Duena. :) Man viņa un Eduardo ļoooti patīk. :) (esmu priecīga par laiku, tas nozīmē, ka laikam nākoša telenovele pēc šīs arī būs tādā laika :yahoo:)

0

7

man drausmīgi nepatīk galvenais varonis
un tiktiešam apšaubu vai skatīšos kauktad jau jācenšas mācīties

0

8

pinocchio написал(а):

man drausmīgi nepatīk galvenais varonis
un tiktiešam apšaubu vai skatīšos kauktad jau jācenšas mācīties

pilniba poiekritu!!!!!!!!!!  :D

0

9

Alby, paldies par to, ka es tagad esmu šīs sadaļas mods! :rose:
Lisa - lielisks avatars! ;) :ok: :)

0

10

rubi, lūdzu - es nodomāju, ka tu vislabāk derētu šim forumam par modu - turklāt tu taisies kārtīgi skatīties šo noveli.

+1

11

Jā, es tiešām grasos to skatīties, jo ļoti mīlēju CSM, aktieru sastāvs man patīk, laiks der. :)

0

12

Norkys написал(а):

Anhelikas Riveras vīrs ir ietekmīgais producents Hosē Alberto Kastro, slavenās aktrises Veronikas Kastro brālis, ar kuru Rivera apprecējās 2004. gadā pēc 14 gadus ilgām attiecībām, kurās dzimušas divas meitas.

Tas, ko LNT noklusē ir, ka Angelica šķiras no sava vīra, jo filmēšanas laikā viņai sākās kaislīgs romāns ar Eduardo Janjesu... :rofl:  Un tieši tāpēc, ka kaislīgās ainas uz ekrāna esot īstas, telenovelei ir tik neticami grandiozi panākumi... :D

+1

13

albalonga написал(а):

Tas, ko LNT noklusē ir, ka Angelica šķiras no sava vīra, jo filmēšanas laikā viņai sākās kaislīgs romāns ar Eduardo Janjesu...   Un tieši tāpēc, ka kaislīgās ainas uz ekrāna esot īstas, telenovelei ir tik neticami grandiozi panākumi...

Es to zinu. Lasīju oktobra "Seriālus", bet tiem jau arī vienmēr nevar ticēt!

0

14

rubi написал(а):

Lisa - lielisks avatars!

Paldies, Rubi!!! Zinu, ka tev patīk Barbara Mori!!!! :D

0

15

Norkys написал(а):

Es to zinu. Lasīju oktobra "Seriālus", bet tiem jau arī vienmēr nevar ticēt!

Nu šoreiz Seriāli nemelo... :rofl:

0

16

:rofl: Urra!!! Manai laimei nav "predela"
Es tik gaidīju šo telenoveli!!!

0

17

:D

0

18

Deyalit, zinu, ka Tu to skatījies spāņu valodā. :) Tev patīka šī novele? Skatīsies to pa LNT? ;) (pārbaudi, lūdzu, privāto ziņojumu :))

0

19

rubi
Paskatījos un atbildēju  :P
Ja, man nu ļoti patika. Es redzeju līdz 54 sērijai, tad man nomira dators un vairāk es neskatījos. :) Angelica un Eduardo ir lielisks pāris, lai es ne parāk mīlu šo aktieri. Tē viņš ir dievīgs. Un vēl viņa māsas Daniela un Sofija... mm... un man patika, ka viss risinas strauji, taču galvēnas ļaundares bija smieklīgas. Tas nav Martas Hulijas un Šantales Anderes labākas lomas. Protams kā skatīšos. :)

0

20

O! Tātad Tu esi speciālists! :) Es jau nevaru sagaidīt telenoveli. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor tomēr rādīs!!!