TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor tomēr rādīs!!!


Destilando amor tomēr rādīs!!!

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

ooo,tomēr jauki :) beidzot LV kanālos kāda telenovele!! Droši vien vismaz no sākuma paskatīsos, tad jau redzēs. ;)  oo, tātad ... 5.teleneovele, ko skatīties? :D

0

22

:D Jā, mūsdienās filmē ļoti daudz jauku telenoveļu, tāpēc tiešām, visi tagad skatās vairāk par vienu telenoveli. :)

0

23

nu man nekāda interese nav radusies.
un vispār reti, kad esmu ap to laiku mājās. un, jā, kaut kā nepiesaista.
pārāk ļoti nepatīk galvenais varinis un pārāk ļoti mīlēju cundo seas mia. un kā jau nojaušat - neesmu rimeiku fane. ja patīk, ''loti pieķeros orģinālam.
^_^

0

24

Cuando seas mia nebija parasta telenovele. Tā bija apmātība!

0

25

Paloma написал(а):

5.teleneovele, ko skatīties?

:D :lol:
Nju, es domāju apskatīties vismaz sākumu. Par godu tam, ka LNT ir apdomājies un ielicis telenoveli normālajā laikā.  :clapping:
Bet pat kaijām un Gaviotu man pašai savas asociācijas... :D  :rolleyes:

0

26

Tikpat labi cuando seas mia varēja saukt Palomu par Dūju, ja jau viņi Gaviotu sauks par Kaiju

0

27

oo.. jauki :) un super, ka normālā laikā :) tad jau šo to no šī seriāla arī redzēšu :) nice :D

albalonga написал(а):

Un tieši tāpēc, ka kaislīgās ainas uz ekrāna esot īstas, telenovelei ir tik neticami grandiozi panākumi...

xe.. :D  :lol:

0

28

pārāk ļoti nepatīk galvenais varinis un pārāk ļoti mīlēju cundo seas mia. un kā jau nojaušat - neesmu rimeiku fane. ja patīk, ''loti pieķeros orģinālam

Tikai Cuando seas mia nav oriģināls, jo oriģināls bija - Sieviete ar kafijas aromātu :)

0

29

Deyalit написал(а):

Tikai Cuando seas mia nav oriģināls, jo oriģināls bija - Sieviete ar kafijas aromātu

zinu jau zinu.
bet pašu orģinālu neesmu redzējusi.
un tādēļ mans orģināls ir cuando seas mia.
nu tad precizitātei - pāŗla ļoti pieķēros burvīgajai cuando seas mia.

+1

30

hehe, nu, ja kādreiz šajā laikā pagadīšos mājās, paskatīšos svētās tekilas vārdā :D

0

31

:rofl:

0

32

ziniet, es uzzinaaju ka TVe kanaalaa (spaanju kanaals) radiis arii sho telenoveli driiz... un man tak te arii ir TVe, bljaaviens, a tad uzzinaaju ka man ir internacionaalaa versija nevis spaanju versija shim kanaalam. un man shii seriaala nebuus!!!!!!!!!!!!!!! kapec taaa???? :cray: es ar to gribu :(

0

33

Neveicās Tev... :cray: Tiešām žēl. :( Mēs būtu ļoooti priecīgi, ja arī Tu skatītos, jo kopā skatīties ir daudz interesantāk. ;)

0

34

Es, kad ieraudzīju reklāmu šodien, biju stāvā sajūsmā. :D:D Es no laimes vnk spiedzu. :D :) Beidzot kāda telenovele atgriežas. :D:lol: Šito es noteikti skatīšos. :):D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando amor tomēr rādīs!!!