TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Vai Jūs skatīsieties Destilando Amor?


Vai Jūs skatīsieties Destilando Amor?

Сообщений 1 страница 20 из 36

Опрос

Vai Jūs skatīsieties šo seriālu?
Jā, skatīšos vai vismaz sekošu sižetam.

85% - 12
Nē, neskatīšos. Nav laika/nav manā gaumē.

14% - 2
Голосов: 14

1

Es skatīšos. :) Kā jau minēju: telenovelei ir labs sižets, aktieru sastāvs, tas ir populārs, jauns. Turklāt LNT beidzot sāka atkal rādīt telenoveles normalajā laikā. :) Gaidīšu ar nepacietību. ;)

0

2

Protāms kā JAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/deb176eccc5b2890c3292e688832c639.gif

+1

3

hihihi... Kāpēc nav tāda varianta - Nezinu vai neesmu izlēmis... Tas būtu par mani...

Nu bļin - Victoria, Ladrons un La Traicion.... Tad jau naktīs vispār man nesanāks laika gulēt...

0

4

Deyalit написал(а):

Protāms kā JAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

:yahoo:

0

5

Balsoju par- jā, bet nez kā sanāks. :D

albalonga написал(а):

Victoria, Ladrons un La Traicion....

He, man vairāk: “La tracion”, „Destilando amor” „Y Los Declaro Marido y Mujer”, “Tormenta en el paraiso”,
“Landron de Corazones!!!”(tomēr gribas arī to redzēt),” SDA”, kas jau baigi iekavēts...

0

6

jā!

0

7

Kad vina saksies???

+1

8

6. februārī.

0

9

LNT kanālā no 6. februāra darbdienās plkst. 16.35

0

10

kaads man patiess prieks par jums un par to ka PALDIES DIEVAM LATVIJA VEL NEGRIB AIZMIRST MUUSU LATIINJAMRIKAS SErialus!!!!!!!!!!!!!! UURRAAA!!!
tas man tieshaam prieceee.... shi zinja ir super :laimigs:

esmu laimiiga... kaut to protams neredzeeshu bet prieks ka latvija vel raada serialus :yahoo:

0

11

Ragana написал(а):

He, man vairāk: “La tracion”, „Destilando amor” „Y Los Declaro Marido y Mujer”, “Tormenta en el paraiso”,
“Landron de Corazones!!!”(tomēr gribas arī to redzēt),” SDA”, kas jau baigi iekavēts...

O! Tātad Tu arī skatīsies Y Los Declaro a Marido y Mujer!!! :yahoo: Es jau redzēju daļēji 1. sēriju - SUPER! Man patīk - visi aktieri ir ļoti skaisti, lieliska kvalitāte, skaista mūzika un protams - Marjorie un Huans! :heart:

0

12

Vnk nav variantu! :lol: Protams, ka skatīšos! :D Beidzot, LNT atgriež telenoveles! :clapping:

0

13

aga, būs jāskatās gan. :)

0

14

hihihi... Otras māsiņas skatīsies... :D

A pirmās izskatās, ka nē... :cheesy:

0

15

he he ^_^ mēs jau bieži skatamies kopā :)

0

16

ReBeCa написал(а):

he he ^_^ mēs jau bieži skatamies kopā :)

tieši tā. :D

0

17

Es noteikti skatīšos, kad vien būs iespēja!!!!!!!!!!!!!!

0

18

es sākumu biki kavēšu.. :)
vnk ļoti ieptikās "Mi prima ciela" :) gribas ļoti šo seriālu redzēt. :) māsa laikam skatīsies un tad pastāstīs man, kas un kā. :D

0

19

GaBy написал(а):

māsa laikam skatīsies un tad pastāstīs man, kas un kā. :D

jā, nu tu jau gribētu :D gan jau ;):D

0

20

UUURAAAAAAAAAAAAAAAAAA................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:nuts:  :nuts: :nuts: ES SKATIIIIIISHOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nuts: :nuts: :nuts:

No riitdienas TVei kanalaaa raadiis DESTILANDO AMOR... tikai viens bet......... un taads liels bet :( es varu droshi skatiities tikai treshdien, ceturtdien... pareejaas dienas nevaru..  :cry: ir video magnetafons... bet tas nedzkapeec neieraksta neko.... vajag nopirkt ja redzeeshu ko leetu....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Vai Jūs skatīsieties Destilando Amor?