TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Vai Jūs skatīsieties Destilando Amor?


Vai Jūs skatīsieties Destilando Amor?

Сообщений 21 страница 36 из 36

Опрос

Vai Jūs skatīsieties šo seriālu?
Jā, skatīšos vai vismaz sekošu sižetam.

85% - 12
Nē, neskatīšos. Nav laika/nav manā gaumē.

14% - 2
Голосов: 14

21

Julia написал(а):

bet tas nedzkapeec neieraksta neko....

:(
Bet tomēr, prieks par to, ka redzēsi Julia!

0

22

Julia написал(а):

UUURAAAAAAAAAAAAAAAAAA................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ES SKATIIIIIISHOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

URRRRAAAAAAAAAAA!!!!! :D Esmu ļoti priecīga, ka Tu mums pievienosies. :) Neuztraucies, ja neredzēsi bieži. Mēs te taču apspriežam sērijas, komentējam. :) Gan sapratīsi, ko izlaidi. ;)

0

23

Neuztraucies, ja neredzēsi bieži. Mēs te taču apspriežam sērijas, komentējam.

Un galvēnais, ka tur viss ir skaidrs, lai gan kaut ko palaidīsi :D
Man prieks, ka tu skatīsies, Julia :)

Отредактировано Deyalit (24.02.2008 13:07)

0

24

rubi написал(а):

Esmu ļoti priecīga, ka Tu mums pievienosies

pievienoshos... tikai atpalikshu... jo man tikai riit saaksies :)

rubi написал(а):

Mēs te taču apspriežam sērijas, komentējam.  Gan sapratīsi, ko izlaidi.

jaaaaa... buus vien jaalasa ko juss te sapubliceejaat :D jauki...  paldies par to, bet tik un taa vel ir iespeeja ka video magetafonu nopirkshu pa leto... eeeh ;)

0

25

Es arii skatos, kad varu :) Bet man ne vienmeer ir laika atnaakt te un apspriest ar jums :(

0

26

Deyalit написал(а):

Un galvēnais, ka tur viss ir skaidrs, lai gan kaut ko palaidīsi
Man prieks, ka tu skatīsies, Julia

tas tochno... saprast jau noteikti sapratiishu.... seriaalos nav ko saprast tikai ja seriaals man ljoti patks tad zheel palais momentus kuri ljoti patiik :) bet tas nekas... 2 serijas no 5 redzeeshu... pat ja magnetafona nebuus.. ;)
un man ar prieks Deyalit, ka es to vareeeshu tagad verot.. iipashi tapec ka arii latvijaa pavisam nesen saakaas un tapec ka tur tik daudz slaveniibu filmeejaas. tk tapec vien ir verts skatiities :)

0

27

Julia написал(а):

tapec vien ir verts skatiities

tas laikam arī ir vienīgais iemesls...

Bet jūs neklausieties manā negatīvismā, jo gaumes jau ir dažādas!

0

28

Julia написал(а):

jaaaaa... buus vien jaalasa ko juss te sapubliceejaat  jauki...  paldies par to, bet tik un taa vel ir iespeeja ka video magetafonu nopirkshu pa leto... eeeh

cerēsim, ka nopirksi. :D

Ilze написал(а):

Es arii skatos, kad varu  Bet man ne vienmeer ir laika atnaakt te un apspriest ar jums

Nu nekas, galvenais, ka skaties. ;) Jo vairāk cilvēku skatās telenoveles, jo labāki reitingi, un tad telenoveļu radīs vairāk. :)

0

29

rubi написал(а):

Nu nekas, galvenais, ka skaties.  Jo vairāk cilvēku skatās telenoveles, jo labāki reitingi, un tad telenoveļu radīs vairāk.

jaa, tas gan :)

0

30

nu taaa, domaaju kur labaak to ierakstiit........ izdomaaju, labaak te...

KAADS VEL SKATAAS DESTILANDO AMOR ??????????????????????? es jaaa... ne vienmeer, bet meeginu skatiities. vismaz 3 reizes nedeeljaaa... ;) a juus????????

0

31

es skatos tikai kad Zorro ir reklāmas , vai kad beidzas Zorro. nju dažkārt vēl ik pa brīdim ieslēdzu.

0

32

Es arī skatos! :)

0

33

aNgeL написал(а):

es skatos tikai kad Zorro ir reklāmas , vai kad beidzas Zorro. nju dažkārt vēl ik pa brīdim ieslēdzu.

Miranda написал(а):

Es arī skatos!

kas tieshi Latvijaa tur tagad notiek?????? vienkaarshi pedejaa laikaa man te saaka raadiit 2 seerijas peec kartas, domaaju varbuut serijas jau apmeeram sakriit ar latvijas seerijam!!!

no ko, tad vispaar jau tikai 2 cilveeki skataas? vai tomeer veel kaads?

0

34

Es skatos. :) Tikai šajā nedeļā man nesanāca skatīties. :( Tagad jau laikam rāda psihologu - Pilaru Montenegro. Rodrigo mēgina aizmirst Kaiju. Sofija zina, ka Francisko vinu krapj, tikai nezina ar ko. Kaut ka ta... ;)

0

35

Nju, šodienas sērijā bija (apraksts no programmas):
134. sērija
Minerva pastāsta par saviem plāniem informēt tekilas biznesa ietekmīgāko vīriešu sievas par Mariannas Franko dubulto morāli, cerot, ka tā tiks panākta Kaijas padzīšana no darba. Taču Ārons uzskata, ka tas var būt bīstami - kāds var uzsākt izmeklēšanu un tā varētu tikt atklāti viņa nelikumīgie eksporta darījumi. Tāpēc viņš iesaka sievai padomāt par labākiem atriebes veidiem. Isadora saskaišas, jo viņai nav izdevies sazināties ar Fransisko. Arī Sofija dusmojas, saprotot, ka tā, kas visu laiku zvana, ir viņas vīra mīļākā. Rodrigo sastrīdas ar Ēriku, neuzticoties viņas viedoklim. Taču Ērika norāda Rodrigo uz to, ka viņš gan lūdz palīdzību, taču negrib atzīt savu problēmu, vienlaikus turpinot prasīt atbildes uz saviem jautājumiem. Psiholoģe paziņo, ka atsakās no Rodrigo kā pacienta. Rodrigo saņem uzaicinājumu reklamēt savu tekilu Savienotajās Valstīs.

Ja mēģinātu atstāstīt pati, tad būtu ļooti gari jāraksta.  :)

0

36

Miranda написал(а):

134. sērija

aaaaaaaaaaa......... pirms tam man te TVe atpalka par nedeeljaam 3 vai pat meenesi, no latvijas!!!!!!!!! a tagad es esmu priekshaaaa :D re kaa dziivee viss mainaas..... :D (joks) man te jau sen saaka 2 seerijas radiit peec kaartas :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Vai Jūs skatīsieties Destilando Amor?