TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Komentāri par skrīnšotu un fotogalerijām Destilando Amor!!!


Komentāri par skrīnšotu un fotogalerijām Destilando Amor!!!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Super skrīnšoti - paldies Deyalit un rubi - tiešam rada vēlēšanos skatīties!!!  :D

0

2

Izvēlejos tos labākos  :rofl: Bet vispār darīju gandrīz no katra momenta skrīnus. Patiešam viss ļoti dinamiski. Paldies, Rubi, ka ievietoji tas  :rose:

0

3

Jā, man arī skrinšoti ļoooti patīka! :) Paldies Deyalit par to! :kiss:

0

4

Man arī skrīnšoti ļoti patika!!Man ir aizdomas, ka skatīšos visu telenoveli!!!!!Jo, ja man patika Cuando seas mia tad šī patiks noteikti!!!

0

5

Ieliku vēl dažas bildes. :) Alby, ko darī ar tēmu: telenoveles galvenais pāris? Tā kā Tu Anhelikas un Eduardo bildes liki tēmā - fotogalerija, varbūt tās bildēs arī tur pārnest? Tēmā par pāri varētu apspriest tikai pāri, bez foto, vai kā? :)

0

6

Nu atstāj - lai jau ir tur tie foto... Bet vispār - tu esi mods - kā pati vēlies, mīlulīt... :D

0

7

Deyalit - ļoti skaistas bildes. :) Galvena ļaundare labi izskatās un protams Rodrigo un Gaviota. :)

0

8

rubi написал(а):

Galvena ļaundare

Martha Julia ir galvenā ļaundare?

0

9

Ja. :)

0

10

Man jau tā likās.
Man šausmīgi patīk kā Martha Julia atveido ļaundares!

0

11

Jā, man viņa patīka "Mīlas ceļā" (ar Aracely Arambulu :))

0

12

rubi написал(а):

man viņa patīka "Mīlas ceļā"

Man patika Olvidarte jamas, lai arī Las vias del amor arī nebija slikti

0

13

Lukresija no Olvidarte Jamas viņai labāk izdēvas, tē parāk daudz "psihu", taču domāju, ka daudziem viņa ar' tē patiks. ;)
Man patik, ka beigas viņai būs ne kā daudzam ļaundarem. :)

Galvena ļaundare labi izskatās un protams Rodrigo un Gaviota.

Nav par ko. :) Prieks, ka patik :friends:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Komentāri par skrīnšotu un fotogalerijām Destilando Amor!!!