TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Y Los Declaro Marido Y Mujer » YLDMYM-komentāri par skrinšotiem,varoņu portretiem un foto galeriju...


YLDMYM-komentāri par skrinšotiem,varoņu portretiem un foto galeriju...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Šeit mēs varēsim apspriest visas telenoveles fotogrāfijas. ;)
Liels paldies Deyalit par skrinšotiem! :) :rose: Marjorie tajos ir dievīga... ;)

0

2

rubi
Nav par ko. ;) Es ievietošu vēlak ar' skrīnus ar citiem varoņiem, kad skatīšos 4. sēriju (un tt.).
Mardži šajos tik daudz, jo darīju saviem mērķiem.  :D
Brinīšķigas fotogrāfijas ar' citas tēmas.
Muchas Gracias par tiem, rubi :friends:

0

3

Nav par ko! :) Es arī tagad ievietoju bildes! To vēl ir diezgan daudz... :)

+1

4

bildes ir jaukas.
^_^
es saprotu, ka mods ir rubi, bet man kaut kā tā neērti liekas, ka komentāriem atsevišķa tēma, bet nedrīkst komentēt tur.
kamēr atnāku uz šejieni jau esmu aizmirsusi par kuru bildi īpaši gribēju komplimentu izteikt.
(bet tas jau tikai mans viedoklis)

0

5

Tas nebija mana ideja. :P Alby tā izdarīja DA tēmā, es klausot karalienes padomam nodomāju arī te izdarīt tāpat. :) Manuprāt, tā būs ērtāk, komentāri netraucēs bilžu apskatīšanai... ;) Tomēr, ja vēlies, man nebūs iebildumu, ja Tu tajās tēmās komentēsi. ;)

0

6

danna написал(а):

man kaut kā tā neērti liekas, ka komentāriem atsevišķa tēma, bet nedrīkst komentēt tur

Man jau arī tā liekas.
Varu pateikt tikai to, ka bildes ir ļoti skaistas un es gribētu skatīties šo seriālu. :) Kautkad...

0

7

piekrītu :) Bildes tik skaistas, un Marjorie - brīnišķīga :) arī °kādreiz skatīšos šo telenoveli - cerams ;)

0

8

Diemžēl ar megaupload var lādēt tikai 1 sēriju dienā... :( Es jau nevaru sagaidīt, kad 2. sēriju redzēšu. (vēl 10 minūtes lādēsies + uzdots ļoti daudz :( ). Man šī telenovele ļooti patīk.
Es tik ļoti gaidīju El Engano un - oblom. :D Bet te, pavisam nejauši ieraudzīju šo telenoveli un nodomāju, ka to skatīšos El Engano vietā. Noskatoties 1. sēriju, es sapratu, ka šī telenovele pilnībā ir manā gaumē. Tāpēc iesaku arī jums to kādreiz noskatīties. ;) Labi, labāk padomos pagaidām nedošu, jo man vēl ir visa telenovele priekšā. :D :yahoo:

0

9

rubi написал(а):

Labi, labāk padomos pagaidām nedošu, jo man vēl ir visa telenovele priekšā.

nu jā - tā bieži gadās,.. ka sākumā forša, a vēlāk sabojājas.. nju ļoti ceru, ka šī būs laba no sākuma līdz beigām ;)

+1

10

es arī ļoti ceru. :)

0

11

Diemžēl ar megaupload var lādēt tikai 1 sēriju dienā...

??? Es šodien ielādēju 6 sērijas seriāla... bez pauzem...

0

12

kā tā? :O Megai taču ir limits... :D vai var būt Tu maksāji, lai limita nebūtu? :)
man pagaidām datorā ir tikai 2 sērijas. Rīt lādēšu trešo. :) Ceru, ka rīt jau redzēšu 2. sēriju, ja - nē, tad trešdien. ;)

0

13

Deyalit, liels paldies par jauniem skrinšotiem!!! :) Man tik ļoooti patīk Marjorie smaids - viņa ir tik dzīvespriecīga un dabiska. ;)

0

14

kā tā?  Megai taču ir limits...  vai var būt Tu maksāji, lai limita nebūtu?

Nē, neko nemaksāju :) Man tāda laime jau krietnu laiku ir - varu dienā daudz lādēt un nekāda limita nav ;)
Nezinu kāpēc tā  :rofl: IP - pastavīgs... brīnums :)

Отредактировано Deyalit (29.01.2008 00:34)

0

15

aNgeL написал(а):

Bildes tik skaistas, un Marjorie - brīnišķīga

Aha. :) Viņa ir satriecoši skaista.  :swoon:

0

16

Tik tiešām ļoti smukas bildes! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Y Los Declaro Marido Y Mujer » YLDMYM-komentāri par skrinšotiem,varoņu portretiem un foto galeriju...