TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor un Cuando Seas Mia salīdzinājums.


Destilando Amor un Cuando Seas Mia salīdzinājums.

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

Tā kā DA ir rīmeiks, Cuando Seas Mia - arī, tomēr vairākums oriģinālu nav redzējis, un šiem cilvēkiem CSM bija oriģināls. (es esmu šo cilvēku vidū). Tāpēc gribētu salidzināt šīs telenoveles - tik un tā lidzību mēs pamanīsim. :)
   Varu jau pateikt, ka tā kā mana vismīļāka dziesma :heart: (vispār, ne tikai izvēloties starp telenoveļu dziesmām) ir CSM ievada dziesma, tāpēc, šī dziesma man patīk mazāk. Tomēr arī tā man iepatikās. Promo ir diezgan skaists. ;)
Runājot par aktieriem, Silvija un Serhio tik un tā paliks mani mīluļi, tomēr nevaru neatzīst arī šo aktieru skaistumu un talantu. :ok:
   Pagaidām viss. :) Gaidīsim telenoveli. ;)

0

2

Man liekas, ka CSM un DA grūti salīdzināt sižeta plāna. Es redzeju abus seriālus un varu pateikt, ka katram ir savi trūkumi un vērtības. Es atceros kā slīmoju ar CSM, taču ar’ DA nav ne vainas. Tas ir par sižetu. ;)

Bet nu tagad par aktieriem.

1.Gaviota ir daudz labāka par Palomu priekš manis. Anhelikas Riveras varones vienmēr ir dzīvas. Viņas ciešanas, prieki, skumjas, naids... viss ir tik reāls. It kā viņa dzīvo nevis spēlē savu lomu. Silvija arī labi spēlēja, taču Gaviota man patika vairāk. :give_heart:
2.Serhio un Eduardo. Viņus grūti salidzināt, jo man liekas kā CSM un DA pirma vieta atrodas galvēnas varones, viņas ir priekša un vēd savus partnierus. Tāpēc abi aktieri un varoņi man ir vienādi.
3.Daniela (jaunāka māsa). Neatceros kā sauca viņu CSM, taču tā meitene man nepatīka. Fernando Kastiļjo spēle „vieglāk”, bet māsa no CSM bija mazlietiņ bāla salidzinājuma ar Danielu. :heart:
4.Diana un Sofija ir viena vietā. Abas aktrises spēle vienkārši super... :ok:
5.Fabians un Aarons. Smuki ļaundāri. Rodrigo Abed un Serhio Sendels vispār ir mazliet līdzīgi (IMHO) un spēlē ar’ kaut kur tuvu viens otram.
6.Minerva, Isadora un Barbara (?), Berenise. Un tē manas simpātijas ir CSM pusē, jo Marta Hulija spēlē šausmīgi manuprāt (Šantale Andere) ar’ kaut kur blakus draudzenei atrodās. Viņas ir divas „jukušas”... CSM viss bija dzīļāk, varones interesantāk, tē tikai kliedz, kliedz, pieprāsa, brīnas... „ņevrostenički”. :/

Viss IMHO :D  :P

0

3

Deyalit написал(а):

tē tikai kliedz, kliedz, pieprāsa, brīnas... „„ņevrostenički”.

:lol: :D
Es skatījos "Kafiju ar sievietes aromātu", bet vairs neatceros, kā un kas tur bija. Tik galveno varoni sauca Gaviota. :D
CSM skatījos fragmentāri, tāpēc salīdzināt būs pagrūti.
Bet Silvija man laikam patīk vairāk nekā Anhelika. ;)

0

4

Deyalit написал(а):

1.Gaviota ir daudz labāka par Palomu priekš manis. Anhelikas Riveras varones vienmēr ir dzīvas. Viņas ciešanas, prieki, skumjas, naids... viss ir tik reāls. It kā viņa dzīvo nevis spēlē savu lomu. Silvija arī labi spēlēja, taču Gaviota man patika vairāk. 
2.Serhio un Eduardo. Viņus grūti salidzināt, jo man liekas kā CSM un DA pirma vieta atrodas galvēnas varones, viņas ir priekša un vēd savus partnierus. Tāpēc abi aktieri un varoņi man ir vienādi.
3.Daniela (jaunāka māsa). Neatceros kā sauca viņu CSM, taču tā meitene man nepatīka. Fernando Kastiļjo spēle „vieglāk”, bet māsa no CSM bija mazlietiņ bāla salidzinājuma ar Danielu. 
4.Diana un Sofija ir viena vietā. Abas aktrises spēle vienkārši super... 
5.Fabians un Aarons. Smuki ļaundāri. Rodrigo Abed un Serhio Sendels vispār ir mazliet līdzīgi (IMHO) un spēlē ar’ kaut kur tuvu viens otram.
6.Minerva, Isadora un Barbara (?), Berenise. Un tē manas simpātijas ir CSM pusē, jo Marta Hulija spēlē šausmīgi manuprāt (Šantale Andere) ar’ kaut kur blakus draudzenei atrodās. Viņas ir divas „jukušas”... CSM viss bija dzīļāk, varones interesantāk, tē tikai kliedz, kliedz, pieprāsa, brīnas... „ņevrostenički”. 
Viss IMHO

Man ļoooti patīk Anhelika Rivēra, manuprāt, viņa ir skaistāka par Silviju Navarro, tomēr pāris Silvija un Serhio vienmēr paliks par manu mīļoto pāri, tāpēc, ka aktieri viņi vienmēr man patīks vairāk. ;) Neskatoties uz to, Anhelika un Eduardo var klūt par 2. manu mīļāku pāri, vai pat 3. :D (tikko noskatījos YDAMYM 1. sēriju. Marjorie un Huans man nereāli iepatikās kā pāris :D :heart:)
Citus aktierus man ir grūti salidzināt, jo DA vēl neredzēju. :D Tomēr gribu pareģot, ka laikam Fabians un Barbara (CSM versija) man patīks vairāk. :) Dievināju viņus kopā un viss. :) Es dievināju Diānu. :heart: Tomēr, ja saki, ka šeit Dianas varone arī labi spēlē, ticēšu. ;) Jau nevaru sagaidīt... :D

0

5

Tomēr gribu pareģot, ka laikam Fabians un Barbara (CSM versija) man patīks vairāk.

PPKS. Kā pāris viņi bija vienkārši Super (ar lielo "S" :P ) Aaronam un Minervai līdz viņiem kā līdz menesīm (Minervas dēļ). ;)

Es dievināju Diānu.

Es ar' viņu dievināju, viņa bija mana favorīte CSM. Un lai gan Ana Patrisija Roho nesabojaja šo varoni, tē mana favorīte - Daniela. ;) Starp citu pirmas sērijas Sofija man nepatika, tāču vēlāk viņai izdēvas manas acis "nomainīt" Dianu :)

Neskatoties uz to, Anhelika un Eduardo var klūt par 2. manu mīļāku pāri, vai pat 3.

Man viņi nav pirmā 5-ka. Taču spēlē jauki. Īpaši kad Rodrigo piedzeras, tādu dzeraju spēlēt... ufff... vajadzīgs vai liels talants, vai pieredze. :rofl: Es neatceros jau, bet vai CSM galvēnais varonis arī dzera, kad pardzīvoja šķīršanos ar Palomu? Vai nebija tik trāki?

Vispār daudzi uzskata, ka Televisai tikai no paša sakūmā ir kaut kas kopīgs ar oriģinālu (CSM vai to pirmo seriālu), bet no 50. sērijas viņiem jau gandrīz savs sižets... es piekrītu viņiem... no kāda brīžā kopīgs pazud (kļust mazāks). :)

0

6

Es skatījos "Kafiju ar sievietes aromātu", bet vairs neatceros, kā un kas tur bija. Tik galveno varoni sauca Gaviota.

Es arī. Cik sen tas bija. Man laikam bija 10 gadi ;)

0

7

Deyalit написал(а):

3.Daniela (jaunāka māsa). Neatceros kā sauca viņu CSM, taču tā meitene man nepatīka. Fernando Kastiļjo spēle „vieglāk”, bet māsa no CSM bija mazlietiņ bāla salidzinājuma ar Danielu.

Deyalit, kauns. Danielu CSM atveidoja pinocchio mīļotā Ana Serradilla - šito viņa tev nekad nepiedos... :/

0

8

Deyalit, kauns. Danielu CSM atveidoja pinocchio mīļotā Ana Serradilla - šito viņa tev nekad nepiedos...

Kā sauca varoni? Arī Daniela? Par aktrisi es atceros... bet kā meiteni sauca?  :O
Nu ja vienīgi kauns, ka aizmirsu varones vārdu... Piedod, pinocchio.
Runājot par varoni, nu man nepatika ši Anas loma, lai gan aktrise lieliska. :)

Отредактировано Deyalit (28.01.2008 17:08)

0

9

Jā, arī bij Daniela...

0

10

Jā, arī bij Daniela...

Ok, zināšu :) "Skleroz" acīmredzot atnāca. Man liekas, ka viņu sauc citadāk...

Nē, patiešam nevēlojos aizvainot pinocchio. Ceru kā viņa man piedos  :blush:

0

11

Man gan CSM vislabāk patika Daniela!

+1

12

Tagad noskatoties telenoveles 12 sērijas, varu papildināt šo salidzinājumu. :)
Uzreiz gribu piebilsts, ka DA notikumi ir vairāk izstiepti nekā CSM. :) CSM viss notika vairāk ātrāk. Tomēr, neskatoties uz to, manuprāt, DA neizskatās par izstieptu. Man nebija nevienas reizes, kad es garlaikotu vai neskatītos. :)
Tātad, salidzināšu aktierus, varoņus. :)
   Uzreiz gribu minet Isadoru. Berenise man vispār nepatīka vai nu patīka, bet tikai dažos gadījumos. :) Isa mani piesaista. Viņai ir kāda rozinīte, bet Berenise man likās garlaicīga - nekāda šarma... :(
  Kaut man arī ļoti patīk Šantala Andere, viņa ir lieliska aktrise, šajā novelē viņa ir ļoti stilīga, skaista, tomēr Barby man vienmēr patiks vairāk. :) Tas pats ar Āronu un Fabiānu. :) It kā loma - vienāda, Serhio Sendels, manuprāt, ir skaistāks par Rodrigo Abedu, tomēr arī Rodrigo bija tāds šarms, skatiens u.t.t. Tāpēc Fabians, neskatoties uz to, ka viņa varonis bija ļauns, man ļoti patīka, :) bet Serhio varonis man reizēm šķiet pretīgs. :(
   Runāt par Sofiju un Dianu pagaidām nevaru.
   Dani DA man patīk vairāk nekā Dani CSM. Abas aktrises ir ļoti labas, bet kā varone, mani vairāk piesaistīja Daniela DA. Es gribu viņu vērot, bet CSM man Daniela reizēm šķita garlaicīga, velka telenoveli.

0

13

rubi написал(а):

agad noskatoties telenoveles 12 sērijas, varu papildināt šo salidzinājumu. :)
Uzreiz gribu piebilsts, ka DA notikumi ir vairāk izstiepti nekā CSM. :) CSM viss notika vairāk ātrāk. Tomēr, neskatoties uz to, manuprāt, DA neizskatās par izstieptu. Man nebija nevienas reizes, kad es garlaikotu vai neskatītos. :)
Tātad, salidzināšu aktierus, varoņus. :)
   Uzreiz gribu minet Isadoru. Berenise man vispār nepatīka vai nu patīka, bet tikai dažos gadījumos. :) Isa mani piesaista. Viņai ir kāda rozinīte, bet Berenise man likās garlaicīga - nekāda šarma... :(
  Kaut man arī ļoti patīk Šantala Andere, viņa ir lieliska aktrise, šajā novelē viņa ir ļoti stilīga, skaista, tomēr Barby man vienmēr patiks vairāk. :) Tas pats ar Āronu un Fabiānu. :) It kā loma - vienāda, Serhio Sendels, manuprāt, ir skaistāks par Rodrigo Abedu, tomēr arī Rodrigo bija tāds šarms, skatiens u.t.t. Tāpēc Fabians, neskatoties uz to, ka viņa varonis bija ļauns, man ļoti patīka, :) bet Serhio varonis man reizēm šķiet pretīgs. :(
   Runāt par Sofiju un Dianu pagaidām nevaru.
   Dani DA man patīk vairāk nekā Dani CSM. Abas aktrises ir ļoti labas, bet kā varone, mani vairāk piesaistīja Daniela DA. Es gribu viņu vērot, bet CSM man Daniela reizēm šķita garlaicīga, velka telenoveli.

:) Es tev piekrītu!!!!!

0

14

mmaarriiaa написал(а):

Es tev piekrītu!!!!!

tas jauki. :) Man patīk, kad mans viedoklis sakrīt ar kāda cita cilvēka viedokli. ;) Turklāt ar Tavu. :)

0

15

rubi написал(а):

as jauki. :) Man patīk, kad mans viedoklis sakrīt ar kāda cita cilvēka viedokli. ;) Turklāt ar Tavu. :)

:)
Tik stulbi tas, ka man bieži sanāk neredzēt šo telenoveli dēļ laika trūkuma!!!!!

0

16

Jā, žel ka Tu ne vienmēr skaties. :cray: Man patīk, kad Tu komentē. ;)

0

17

rubi написал(а):

CSM viss notika vairāk ātrāk.

Kur nu vēl ātrāk?! :O

0

18

:D Scenārijs gandrīz viens un tas pats. Tomēr CSM nebija dažu momentu. Visi notikumi ātrāk gāja. :) Tomēr sēriju tik un tā bija 238. :D

0

19

eh
atvainojiet šiss telenovelas fani bet man tomēr orģināls patīk labāk

kafijas aromēts sajucoties ar palomas spārniem radīj apburošu gaisotni
un tur bija man a ana un nevines un nkad nespeš viņau aizvietot
maz argumentu bet man ar tiem pietiek ņemot vērā ka man aizliegtā mīla ir viena no mīļākajām telenovelām pat tagad

0

20

pinocchio написал(а):

atvainojiet šiss telenovelas fani bet man tomēr orģināls patīk labāk

Man arī, un laikam vairākumam forūma dalībnieku CSM patīk vairāk. :) (to var redzēt mūsu telenoveļu Topā ;)) Tomēr, arī DA ir savi +. Telenovele ir izdevusies, tai ir lielāki reitingi. :) Man šī telenovele patīk, bet CSM Silvijas, Serhio, Anetas un Rodrigo dēļ paliks viena no manam vismīļākajām telenovelēm. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor un Cuando Seas Mia salīdzinājums.