TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor un Cuando Seas Mia salīdzinājums.


Destilando Amor un Cuando Seas Mia salīdzinājums.

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

rubi написал(а):

Man arī, un laikam vairākumam forūma dalībnieku CSM patīk vairāk.  (to var redzēt mūsu telenoveļu Topā ) Tomēr, arī DA ir savi +. Telenovele ir izdevusies, tai ir lielāki reitingi.  Man šī telenovele patīk, bet CSM Silvijas, Serhio, Anetas un Rodrigo dēļ paliks viena no manam vismīļākajām telenovelēm.

nu manuprāt reitingi neko daudz ennozīmē jo tiktiešam telenovelas kas būtu pelnījušus labus reitingus tie vienkārši nav
bet nu cik esmu redzējui Destilando Amor man nenormā''igi atgādina  Cuando Seas Mia
nu tomēr da
zi aktieri man ārkār'tīgi nepatīk
un dažas lietas man leikas nepiemērotas
tiktiešam piedoiet

0

22

pinocchio написал(а):

nu manuprāt reitingi neko daudz ennozīmē jo tiktiešam telenovelas kas būtu pelnījušus labus reitingus tie vienkārši nav

Šīm es nevaru piekrist. :) Reitingi rodas pēc skatītāju skaita. Tas nozīmē, ka vairākums skatījās DA> Tātad telenovele ir laba. Protams ir arī tādi cilvēki, kuriem DA nepatīk, bet tik un tā tā patīk vairākumam. Bet telenoveles ar mazākiem reitingiem patīk mazākajām cilvēku skaitam. :) Man piemēram nepatīk Prison Break, bet tam (cik es sapratu) ir lieli reitingi. Nu un kas? :) Tas taču nenozīmē, ka seriāls ir slikts. Vnk, tas nav manā gaumē. :)

pinocchio написал(а):

bet nu cik esmu redzējui Destilando Amor man nenormā''igi atgādina  Cuando Seas Mia

Nu protams. :D Tie taču ir Cafe con aroma de mujer rimeiki. :D Bieži rimeiki ir labāki, nekā oriģināli. (Rubi (2004) arī ir rimeiks ;))

pinocchio написал(а):

šie aktieri man ārkārtīgi nepatīk

Kuri tieši? :O

0

23

rubi написал(а):

Protams ir arī tādi cilvēki, kuriem DA nepatīk

es laikam esmu viens no šiem cilvēkiem

pinocchio написал(а):

da
zi aktieri man ārkār'tīgi nepatīk

man arī! Sākot ar pašu Rodrigo...

0

24

Norkys написал(а):

man arī! Sākot ar pašu Rodrigo...

Vot rodrigo man ar nepatīk , pārējie patīk, bet Rodrigo gan nē!!!!!

Cuando seas mia man patika gan Silvija Navarro, gan Serhio Basanjes(viens no labākajiem telenoveļu pāriem pēc manām domām, viņi ļoti labi sader kopā)

0

25

mmaarriiaa написал(а):

viens no labākajiem telenoveļu pāriem pēc manām domām, viņi ļoti labi sader kopā

Piekrītu!

0

26

eeeeeeeeeh :blush: es miilu CUANDO SEAS MIA !!!!!!!!!!! un visss......!!!!!!!!  %-)

tagad veselu stundu skatiijos pa youtube.com video no shii seriaala.... ak mans Dievs... tas ir tik emocionaals... tik sirsniigs..
vinju abu miilestiiba, vinju striidi, satikshanaas un shkjirshanaas - tik saapigas... viss izveidos tik emocionaali un skaisti....  :love:  vinji striidaas a man zheel liidz nelabumam un smaids naak par to cik viss labi izskataas!!!!!!!! es to vienkaarshi dievinu.. skatiijos video un nevaru paarstaat - gan pashu saakumu, gan vidus kad vinji atkal pec 2 gadiem satikaas..........ah.... vieniigais man nepatiik to 3 dalja.. tur jau parak daudz bija par beernu kaut kadu pazushanu utt...

destilando amor arii ir ok, bet man neizsauc tik daudz juutu un paardziivojumu kaa CSM... turklaat DA vinji nemaz taa neciesh kaa cieta CSM un tas vienkaarshi mani piesaista ekraanam!!!!!!  :surprise:

starp citu, tagad DA atshkijraas no CSM... esmu kaut kaada 15. serija shobriit....... jau daudz bija atshkjiriibu un man taa vairaak patik, ja nav seriaals tik aizkustinoshs kaa CSM tad lai ir citaadaaks! un ta arii ir.... LIELAKA ATSHKIRIIBA uz doto briidi ir tas ka DA vinji peec gada kad satikaas, kad Rodrigo jau ir appreceejies visu izrunaaja un zin visu patiesiibu kaa un kas notika pa to gadu un gandriiz vai jau piedeva viens otram, bet CSM vinji neizrunaajaas, Paloma aizbrauca prom veel ar vienu parpratumu no Diego puses un nicinaaja un miileja vinju veel gadu vai divus... kameer satikaas tajaa kafijas eksporta rupnicas birojos!!!! ak mans Dievs un to skatienie... vinju uzvediiba, vaardi... striidi... tikai tad vinji izrunaajaas beidzot. ah, Paloma un Diego bljau un raud... skupsta vinju un asaras tek. tas viss ir tik emocionaali.......  :tired:  :'(

laikam es te tagad izklausoos savaadi. kaa jukusi meitene kaut kaada...  :disappointed:  bet nu CSM mani vienkaarshi taa aizkustina... un citi aktieri man patiik daudz vairaak nekaa DA...
DA dievinu Riveru un tas arii viss... un Danielu. vairs nevienu..... taa vecmaaminja!! pfuuuu vienkaarshi nevar saliidzinaat CSM vecmaaminju un DA vecmeeminju - kaa diena un nakts.... DA vinja man vienkaarshi besii, kaa muuija, baidaas pat izdariit jebkaadas sejas mimkas, laikam shtukatruka posipitsja!!! :D ili shvi posle plasticheskoi operacii....  :|  fui... da un parejie...  :huh: 

a vieniigaa aktrise kas man vairaak patiik DA nekaa CSM ir taa Isadora. labaak par Berenisi... pa Berenise vieniiga aktrise kas man krita uz nerviem, rauduliiga un apniciiga buutne... Isadora labaa pagaidaam :)

:glasses:

0

27

Jā, CSM ir ļoti emocionāls. Šodien pārskatījos sēriju tinot. Skatoties to, bieži gribas raudāt, pārdzīvot varoņiem līdzi... DA tā nav. :( Tomēr reizēm vēlos noskatīties vieglu DA, nevis pārdzīvot par Palomu un Diego. :)
Man arī Berenise nepatīka. :D :D :D Viņa bija kaut kas! :D Es neteiktu, ka DA un CSM ļoti atšķiras, bet jau nav tik identiski kā sākumā. :)

0

28

Julia написал(а):

vienkaarshi nevar saliidzinaat CSM vecmaaminju un DA vecmeeminju - kaa diena un nakts.... DA vinja man vienkaarshi besii, kaa muuija, baidaas pat izdariit jebkaadas sejas mimkas, laikam shtukatruka posipitsja!!!  ili shvi posle plasticheskoi operacii....

:D Šitam pilnīgi piekrītu. Seja izskatās kā maska - nekādu emociju, kustību.. :D

0

29

Ragana написал(а):

Seja izskatās kā maska - nekādu emociju, kustību..

Droši vien plastiskās operācijas pie vainas...

0

30

Norkys написал(а):

Droši vien plastiskās operācijas pie vainas...

tieshi taaa... kaa muumija :)

nu ko, riit skatiisimies jaunu seeriju.. es laikam tik kaadu 15 veel... varbuut pat liidz tam vel netiku. :D vispaar man labak patiik tas ka tagad vairaak atshiraas no CSM... var teikt man tagad vairaak iepatikaas to skatiities nekaa vispirms, bet nu redzeesim kaa buus talak!

aaa, vel viena atshiriiba:
te, cik es sapratu, Gaviotu nesauc par Gaviotu, vinjai viekaarshi taa patiik!!! bet sauc vinju Teresa (un kaut kaads uzvaards) + un viltotos dokumentos vinju sauca Mariana (manupraat) un skaists uzvaards tam sekoja (bagatnieku uzvaards), bet CSM Palomu ta arii sauca Paloma un kad vinja saaka straadaat uznjemumaa un palika ietekmiigaaka vinja panjeema to savu viltus vaardu no viltus dokumentiem kuri bija iedoti kad taa brauca uz Franciju - Elena Olivarez!!!

cik es atceros taa tas bija!!! tak chto, veel viena atshkiriiba :D

:glasses:

0

31

Nē... :D CSM Palomu arī nesauca Paloma. :P Tas ir 100%. Viņu arī, ja nemaldos sauca Terēsa. Bet skaists, viltots vārds bija Jeļena Olivaresa. ;)
Marianas uzvārds ir Franco Viljareal. (nezinu, kā pareizi rakstās :( )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Destilando Amor (Televisa) » Destilando Amor un Cuando Seas Mia salīdzinājums.