TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » YLDMYM - 1. sērija


YLDMYM - 1. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Es jau noskatījos! :D
Es burtiski iemīlējos šajā telenovelē. :) Visi aktieri ir lieliski un noteikti puse - pazistāmu. Telenoveles stils pagaidām atgādina Guerra de Mujeres. :)
Saoia man ļoooti iepatikās! Tik skaista, dzīvespriecīga! Marjorie pat slapja bija ļoti skaista... :D
Varam secināt, ka 1. skūpsts jau bija. :D Cik romantiski, ka tieši Saoia glāba Huanu Andresu, nevis viņš viņu. Telenovele man liekas ļoti smieklīga. Vēl man patīka tas, kā Huans Andress koķetēja ar Marjori. Telenovele ir lieliska, galvenokārt pateicoties viņiem. :)
   Elizabete arī ir ļoooti skaista, tomēr Saoias varone, pateicoties ne tikai skaistumam, bet arī raksturam, jautrumam man patīk vairāk. :D Es biju pārliecināta, ka Elizabete sacels traci, ieraugot Huanu Andresu ar Saoiju, bet nē... :D Man patīk tas, ka šeit nevar neko uzminēt. :)
   Deyalit, man ir jautājums, tas vīrietis, kurš ir ar Elizabetes māti, nav viņas vīrs un Elizabetes tēvs? Elizabete mātei bija 2 laulības?

0

2

Man liekas, ka ši telenovele ir labāka no visiem RCTV seriāliem, kuri tika uzņemti pedēja laikā. Nu vēl es tai blakus varētu ielikt „Camaleona” (lai gan vispār nav laika skatīties arī to, tāpēc izvēlejos šo, jo tē ir Marjorie).  :heart:

Cik romantiski, ka tieši Saoia glāba Huanu Andresu, nevis viņš viņu. Telenovele man liekas ļoti smieklīga. Vēl man patīka tas, kā Huans Andress koķetēja ar Marjori. Telenovele ir lieliska, galvenokārt pateicoties viņiem.

Piekrītu. Es šajā telenovelē „atvēru” priekš sevis Huanu Pablo no jauna, jo līdz šim viņš man ne tik ļoti patika, teiksim tā. Nu tē viņš ir neatdarināms. Huans Pablo + Marjorie = viņi kopā man patik vairāk par Rikardo un Marjie (agrāk tieši Rikardo un Marjie bija mans mīļākajs pāris №1). Bet tē tāda „jūtu ķīmija”, tāda saite starp aktieriem... esmu sajūsmā!!! :yahoo:

Elizabete arī ir ļoooti skaista, tomēr Saoias varone, pateicoties ne tikai skaistumam, bet arī raksturam, jautrumam man patīk vairāk.

Laikam Saoia nav tradicionāla seriālu varone, un tas piesaista manu uzmanību, jo ļoti bieži galvēnam varonem patik raudāt, ciest ar iemeslu un bez tas. Elizabete arī nelidzinās ļaunderei, lai gan vajadzētu būt tadai.  ^_^

Deyalit, man ir jautājums, tas vīrietis, kurš ir ar Elizabetes māti, nav viņas vīrs un Elizabetes tēvs? Elizabete mātei bija 2 laulības?

Nē, nav viņas vīrs. Elizabetes māte šķiras no sava pirma vīra (Elizabetes tēva), un viņas otrais vīrs nomira.

Es arī pamanīju ka seriāls ir lidzīgs Guerra de Mujeres, lai gan man patik vairāk. Žēl ka tē nav Gabijas (lai gan tas nav iespejams). Būtu forši.

+1

3

Man arī patīk tas, ka Saoije nav tipiska. :D (viņai ir grūti rakstošs un izrunājošs vārds... :))
   Runājot par Huanu Pablo Raba - man viņš iepatikās Por Amor a Gloria (tagad skatos pa NTV mir), tomēr man tur nepatīk galvenā varone. Vēl vairāk viņu iemīlēju Sobregiro De Amor, bet tagad ar Marjorie viņš man patīk visvairāk. :) Tiešām - ļoti skaists un saderošs pāris. :)
   Es dievināju Guerra de Mujeres (4 reizes skatījos :D), īpaši Marjorie un Gabijas karu. Marjorie iemīlēju un ieraudzīju 1. reizi tieši šajā telenovelē. :) Tomēr šīs telenoveles sižets man patīk vairāk. (vismaz pagaidām :))
   Elizabete man arī pagaidām īpašu ļaundari neatgadina, tomēr es viņu par labu varoni arī nenosauktu. Skatoties telenoveli nevarēju atcerēties, kuru aktrisi man viņa atgādina. Tagad atcerējos - Astrīdu Karolīnu Errēru. :)

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » YLDMYM - 1. sērija