TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion - šodien lielā pirmizrāde!!!!!!!!


La Traicion - šodien lielā pirmizrāde!!!!!!!!

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Nu, kurš gaida noveli tikpat ļoti kā es??????????

0

2

Nezinu, vai tik ļoti, bet gaidu. :D
Gaidu ar prieku un reizē arī ar bailēm.
Brīvā laika paliek arvien mazāk un es jau krītu izmisumā.  :hysteric:
No visām telenovelēm, kuras gribēju skatīties izvēlējos "La traicion" un lieku uz to lielas cerības. :)

0

3

Es ļoti gaidu!!!!!!!!Pirmās sērijas video visdrīzāk būs tikai rīt? Man tā gribas ātrāk redzēt!

Отредактировано mmaarriiaa (29.01.2008 18:08)

0

4

Jā, video tik rīt - Pēc mūsu laika sēriju rādīs 4 naktī, ja pareizi aprēķināju. Masters it kā nefilmēs, jo jau filmē Pecados Ajenos un Victoria - viņš nespej vairāk par divām. Bet carolaa šobrīd neko no Telemundo nefilmē, jo viņai ar kabeļa kompāniju kaut kādas problēmas - Telemundo kanāls noslēgts, bet it kā jau drīz pieslēgs atpakaļ. Atliek vien Obsidianaazul - nu viņa noteikti filmēs, tā, ka video būs - cikos precīzi - nezinu. Vēl domāju, ka noteikti kāda no Juanchām (Mario Cimarro fanes) filmēs un pieņemu, ka kāds no Dannas foruma varētu filmēt. Nu atliek vien gaidīt. Daudz gaida - Mastera forumā tie, kuriem ir Telemundo kanāls, šausmīgi gaida un stundas skaita. Es jau teicu - a ko ta mums teikt, kuriem vispār jāgaida un jācer, ka video būs... :rofl:

0

5

Es zinu, ka video būs Tamares foruma (albalonga, tu laikam ar' zini? :) ), taču man liekas viņiem nepatiks, ja kaut kur vēl būs viņu linki... taču tur jau ir speciāls forums, un varētu rīt paskatīties, kāda tur kvalitāte... :)

0

6

es! es! es! GAIDU!
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

albalonga написал(а):

Daudz gaida - Mastera forumā tie, kuriem ir Telemundo kanāls, šausmīgi gaida un stundas skaita.

daudz? tas vēl vairāk liek man justies iepriecinātai.
un es lieku cerības, ka telnovele būs netiaki gaidīšanai, bet arī tā ar labiem reitingiem.
lai beidzot telemundo tā uz augšu tajos tiek.

0

7

jā, kvalitātes būs jānovērtē. Tamares forumu zinu, bet tur īpasi bieži neiegriežos. Man pietiek ar carolas un Mastera forumu. Un kopš pagājušās nedēļas vispār Mastera forums daudz laika sācis aizņemt - man ir kaut kāds prieks tur darboties, jo esu mods... :rolleyes:
Un izskatās, ka galu galā Masters filmēs arī.

0

8

albalonga
Ok, es tad rīt ielādēšu no Tamares forumā, paskatīšos, lai gan domāju, ka Masteram būs labāka kvalitāte, ja vien ar' Tamares forumā dalībnieki neieliks to pašu versiju, lai gan... :)

0

9

Nu ko - gaidu. :D

0

10

Es arī gaidu - gribuu skatīties, ik nezinu, kad. Pagaidām gan rādaš, ka būs jāatliek Ladrona skatīšanās-nu nespēju es tik daudz.. Jau tā PA ieakvēts ne pa jokam :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion - šodien lielā pirmizrāde!!!!!!!!